Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

6 Ekim 2020 Salı 23:01:00

Masumlar Apartmanı 4. bölüm full izle tek parça TRT1 kesintisiz youtube hd izle

Masumlar Apartmanı 4. bölüm full izle linki bu akşam TRT1 resmi sayfasında şu sıralar aktif edilmiş iken TRT 1 Masumlar Apartmanı 4. bölüm. TRT 1'in Geçtiğimiz ay başlayan ve hayatını ailesine adamış bir adam ve hayata Sil Baştan Başlamak isteyen bir kadının hayatının anlatıldığı ve bu hafta 4. bölümü ile karşımıza çıkan Masumlar Apartmanı 4. bölüm izle meraklı araştırılıyor. Masumlar Apartmanı 4. bölüm tamamı izle ! Masumlar Apartmanı 4. bölüm tek parça izle! Masumlar Apartmanı 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?  Masumlar Apartmanı 5 Ekim 2020 son bölüm izle!

Masumlar Apartmanı 4. bölüm full izle linki bu akşam TRT1 resmi sayfasında şu sıralar aktif edilmiş iken TRT 1 Masumlar Apartmanı 4. bölüm. TRT 1’in Geçtiğimiz ay başlayan ve hayatını ailesine adamış bir adam ve hayata Sil Baştan Başlamak isteyen bir kadının hayatının anlatıldığı ve bu hafta 4. bölümü ile karşımıza çıkan Masumlar Apartmanı 4. bölüm izle meraklı araştırılıyor. Masumlar Apartmanı 4. bölüm tamamı izle ! Masumlar Apartmanı 4. bölüm tek parça izle! Masumlar Apartmanı 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?  Masumlar Apartmanı 5 Ekim 2020 son bölüm izle!

Eski sezondan süregelen diziler, yaz dizileri ve çiçeği burnunda diziler Eylül ayı itibariyle ya seyrini devam ettirmekte ya da yeni bölümleri ile karşımıza çıkmakta . Bu senenin adeta dizi hezeyanı nın yaşanacağı henüz sezon başlamadan önce başlayacak olan dizilerin tanıtımı ile belli olmuştu. Yeni sezon dizisi olmasına rağmen Masumlar Apartmanı 4. bölüm izle linki şu sıralar öyle çok soruluyor ki… çok büyük reklamlarla başlayan ve ilk bölümü itibariyle çok takip edileceği benzeyen Masumlar Apartmanı 4. bölüm full izle linki bu hafta da geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi salı akşamlarının adeta rekorunu Kırmak da . Bizde sizler için Masumlar Apartmanı 4. bölüm linkini Araştırdık

TRT 1 ekranlarında başlayan Masumlar Apartmanı hakkındaki detaylar 4. bölümü sonrasında bile hala çok sık araştırılıyor. Masumlar Apartmanı dizisinin oyuncuları da çok merak edilirken başrol oyuncusu olan Farah Zeynep Abdullah’ın başarısı da aşikar gözler önüne seriliyor.

Başrollerinde Farah Zeynep Abdullah’ın İnci karakteri ile ve Birkan sokullu’nun han karakteri ile karşımıza çıktığı Masumlar Apartmanı dizisi 4. bölümünde neler yaşandı? çok merak edildi.

Masumlar Apartmanı son bölüm özeti

Takıntılı olan Safiye Hanım, Han ile İnci’yi aynı odada uyurken görür ve adeta Çıldırır. Safiye İnci’yi yaralamalıdır. Ve İnci ile dedesinin arasındaki bağlar yavaş yavaş kopmaya başlamaktadır. Dedesi ve sevgilisi arasında bir seçim yapmak zorunda kalan İnci’yi çok kötü bir karar beklemektedir. Safiye, İnci’nin eve girmesini bir türlü kabul edememektedir. Ve temizlik işini de çok tehlikeli bir boyuta kadar büyütmek dedir. Öte yandan Uygar öyle bir adım atacaktır ki İnci Adeta ne yapacağını şaşıracak tır. Masumlar Apartmanı 6 Ekim 2020 tarihinde yaşananlarda herkesi şok edecek.

Masumlar Apartmanı 4. bölüm özeti 6 Ekim 2020

Masumlar Apartmanı 4. bölümünde yaşananlar herkese şok edeceğe benziyor . Han ile ince arasındaki aşk gitgide büyümekte iken Safiye ve İnci’nin dedesi bu aşka karşı çıkmaya devam ediyor. Ayrılmaya karar Verseler de birbirleri olmadan yaşayamayacağını anlayan İnci ve Han ailelerini arka plana atarak evlenecek mi? Peki yeni bölüm detaylarında İnci’nin gelinlik ve Han’ın da damatlık ile karşımıza çıkması sonrasında İnci ve Han  evleniyor mu ?sorusu da çok soruldu.

Masumlar Apartmanı Esad kimdir?

Masumlar Apartmanı Esad kimdir sorusu geçtiğimiz haftaya adeta damgasını vurmuş iken Masumlar Apartmanı Esad karakteri ile alakalı bizde sizler için bir araştırma yaptık. Peki Han’ın arkadaşı karakterini canlandıran Uğur Uzuner kimdir? Uğur Uzunel nasıl bir karakter canlandırmaktadır? Mahsunlar Apartmanında Han’ın arkadaşı Esad rolüyle karşımıza çıkan Uğur uzunel yayınlanan üç bölümde de adeta damgasını vururcasına herkes Uğur uzunel kimdir? sorusunun cevabını araştırmakta . 1988 senesinde İzmir’de Doğan Uğur Uzunel Dokuz Eylül Üniversitesi mezunudur. Afili Aşk dizisinde Erkut özkayalı ile karşımıza çıkan Uğur Uzuner Masumlar Apartmanında Esat karakterini canlandırmaktadır. Han’ın arkadaşı Esat ise kendisinin en yakın arkadaşı olmak tayken hayatına doğru kadının girmesini beklemekte ve en büyük hayali de baba olma isteğidir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı