Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

6 Ekim 2020 Salı 21:28:06

Masumlar Apartmanı 4. bölüm izle TRT 1 6 Ekim son bölüm tamamı Youtube yeni bölüm

Masumlar Apartmanı 4. bölüm izle! Masumlar Apartmanı son bölüm seyret. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı 6 Ekim son bölümü izle. Masumlar Apartmanı 4. bölüm tek parça izle! Masumlar Apartmanı 6 ekim 2020 salı günü yayınlanan bölümü Youtube ekranlarında! Masumlar Apartmanı son bölüm izle.

Masumlar Apartmanı 4. bölüm izle! Masumlar Apartmanı son bölüm seyret. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı 6 Ekim son bölümü izle. Masumlar Apartmanı 4. bölüm tek parça izle! Masumlar Apartmanı 6 ekim 2020 salı günü yayınlanan bölümü Youtube ekranlarında! Masumlar Apartmanı son bölüm izle.

Masumlar Apartmanı 4. bölüm izle 

TRT 1 ekranlarında reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı 4. bölüm izle. Masumlar Apartmanı son bölüm tek parça izle. Yayınlandığı her salı rekorlar kıran Masumlar Apartmanı yeni bölümüyle ekranlara geldi. Masumlar Apartmanı son bölüm izle! Masumlar Apartmanı 4. bölüm izle! Masumlar Apartmanı 6 Ekim 2020 bölümü Youtube’da yayınlanıyor.

Masumlar Apartmanı 4. bölüm izle 6 Ekim 2020 Salı

TRT 1’in yeni dizisi Masumlar Apartmanı ekranda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Merakla beklenen Masumlar Apartmanı 4. bölümü yayınlandı. Peki, Masumlar Apartmanı 4. bölümünde neler yaşandı? Han ve İnci arasında neler olacak? Han, Safiye’yi neden uyarıyor? İşte detaylar…

İlk bölümünden itibaren dikkatleri üzerine çeken Masumlar Apartmanın da heyecan artmaya devam ediyor. TRT 1 ekranında izleyici karşısına çıkan dizi farklı konusunu güçlü oyuncu kadrosuyla desteklemeyi başarıyor. Gerilim ve dram dolu bölümleriyle görsel bir şölen sunan dizi Salı akşamlarına damga vuruyor. Heyecanın bir an olsun azalmadığı Masumlar Apartmanı 4. bölümü ile ekrandaki yerini aldı. İnci ve Han arasındaki ilişki aileleri nedeniyle imkansız bir aşk hikayesine dönüşmüştür. İnci’yi tanıdığı günden beri hayata farklı gözlerle bakmaya başlayan Han, duygularına sahip çıkmaya karar veriyor. İnci’den ayrılmayacağını net bir şekilde belli ediyor.

Safiye, kardeşini kimselerle paylaşmak istemediği için İnci’ye düşman gözüyle bakıyor. İnci’nin adı dahi sinirlerinin bozulmasına neden oluyor. Safiye’nin tutumu İnci’nin de gözünün korkmasına neden oluyor. Temizlik hastalığı bulunan Safiye, evde terör estirmeye devam ediyor. Han, ablasını kontrol altına almak için onunla sert bir konuşma yapıyor. İnci’nin dedesi Memduh’ta torununa baskı uygulamaktan geri kalmıyor. Safiye ve Memduh sürekli çatışma yaşıyor. Memduh, İnci’yi ailesi ile tehdit ediyor. Han ve İnci için çıkmaz yolun sonu geliyor. Lakin, Han’ın kararlı duruşu ve aşka olan inancı İnci’nin de ipleri koparmasına neden oluyor. Masumlar Apartmanı 4. bölümünde birbirinden ilginç karakterleri daha yakından tanıma fırsatı yakalıyoruz. Safiye ve Gülben arasındaki savaşın büyüdüğü görülüyor. Gülben’in geleceğe yönelik hayalleri içinde bulunduğu durumun yakıcı ateşi altında erimeye başlıyor.

Masumlar Apartmanı 5. bölüm fragmanı

Ekranların sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Heyecanla beklenen Masumlar Apartmanı 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Masumlar Apartmanı 5. bölümünde neler yaşanacak? İnci ve Han evlenecek mi? Safiye neden çılgına dönüyor? İşte detaylar…

TRT 1’in yeni dizisi Masumlar Apartmanı dram ve gerilim yüklü bölümleriyle nefes kesmeye devam ediyor. Aile ilişkileri, aşk, hayata tutunma mücadelesi, çocukluk travmaları ve şiddet gibi konuların işlendiği dizi seyirciden tam not almayı başardı. Prof. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan dizi farklı konusuyla ekrana damga vurdu. Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın yer aldığı dizi de aşkın ve aile ilişkilerinin önemine dikkat çekiliyor. Toplumsal mesajlarda içeren dizi yüksek reyting oranlarıyla göz dolduruyor. Gerilim dolu anların yaşandığı Masumlar Apartmanı 5. bölüm fragmanı yayınlandı.

Yeni bölümde İnci ve Han’ın ailelerini karşılarına almak bahasına aşklarına sahip çıkışını görüyoruz. Bomboş bir hayat yaşayan ve hiç umudu kalmayan Han, İnci ile tanıştıktan sonra yaşama sevinciyle dolmuştur. Ablası Safiye’nin kendisine olan bağımlılığı nedeniyle hayatını hiçbir zaman kendisi için yaşayamamıştır. Safiye, evin içerisinde hakim rolü üstlenmektedir. Gülben’e hayatı zindan etmekten keyif almaktadır. Gülben ise altına kaçırdığı için kimsenin onunla birlikte olmayacağını kabullenmeye başlamıştır. Safiye’nin keskin sözleri karşısında içi hınçla dolmuş, fakat durumunun çaresi olmadığını bildiği içinde kabullenmiştir. İnci, dedesi Memduh’un baskılarına karşı direnmeyi tercih eder. Han’ın desteği ile hayatının kontrolünü ele geçirmek için önemli bir hamle yapar. Han, İnci ile evlenmek istediğini söylemiştir. Birlikte yeni bir hayat kurmak isteyen genç çift, ailelerinin sorumluluğunu ilk kez geri plana atmaya karar verir. Safiye, İnci’den kurtulmak için çok tehlikeli bir plan yapar. Han, Safiye’deki değişimin farkına varmıştır. Ablasını yakından izlemeye başlar.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı