Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

14 Ekim 2020 Çarşamba 00:13:00

Masumlar Apartmanı son bölüm 5. bölüm full izle TRT1 youtube PuhuTV 13 Ekim tamamı

Masumlar Apartmanı 5. bölüm izle Masumlar Apartmanı 13 Ekim son bölüm izle. Masumlar Apartmanı bu akşamki bölüm seyret. Masumlar Apartmanı son bölüm seyret. TRT1 ekranlarında Geçtiğimiz ay başlayan ve çok izlenilen Masumlar Apartmanı 13 Ekim 2020 salı günü yayınlanan bölümü izle Masumlar Apartmanı TRT 1 YouTube kanalından izlenebileceği gibi Masumlar Apartmanı 5. bölüm TRT1 resmi sayfasından da izleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı 5. bölüm izle Masumlar Apartmanı 13 Ekim son bölüm izle. Masumlar Apartmanı bu akşamki bölüm seyret. Masumlar Apartmanı son bölüm seyret. TRT1 ekranlarında Geçtiğimiz ay başlayan ve çok izlenilen Masumlar Apartmanı 13 Ekim 2020 salı günü yayınlanan bölümü izle Masumlar Apartmanı TRT 1 YouTube kanalından izlenebileceği gibi Masumlar Apartmanı 5. bölüm TRT1 resmi sayfasından da izleyebilirsiniz.
TRT 1 ekranlarında 15 Eylül 2020 tarihinde ilk bölümü ile yayınlanan ve yayınlandığı ilk bölümü ile çok ilgi gören Masumlar Apartmanı Öyle ki konusu ve oyuncuları ile halen daha çok merakla araştırılıyor. Bu akşam izleyiciden tam not alan Masumlar Apartmanı 5. bölüm izle linki TRT 1’i adeta zirveye çıkartıyor. OGM Medya yapımı ile karşımıza çıkan Çağrı Lostuvalı yönetmen koltuğunda oturduğu dram tarzında çekilen Masumlar Apartmanı 13 Ekim 2020 salı bölümü izle

TRT 1 ekranlarında yayınlandığı ilk bölümden itibaren reyting rekorlarını altüst eden salı akşamları TRT 1’de reytinge Doyuran Masumlar Apartmanı 5. bölüm izle . Masumlar Apartmanı son bölüm tek parça izle. Her hafta salı akşamları çok izlenilen dizi Bu akşam da yeni bölümü ile sizlerle birlikte idi .  Masumlar Apartmanı 5. bölüm izle. Masumlar Apartmanı 13 Ekim 2020 bölümünü isterseniz YouTube’dan isterseniz de TRT1 resmi sayfasından izleyebilirsiniz.

1Masumlar Apartmanı 5. bölüm izle 13 Ekim 2020

Gerek konusu gerekse de oyuncularının başarıları ile adından çok bahsettiren masumlar Apartmanı dizisi ilk gün ne kadar dikkat çekti ise halen daha bir o kadar izlenmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı dizisinin bu kadar çok reytinglere duymasının sebebi kesinlikle ki aşikar olduğumuz oyuncular olmakta iken Özellikle de dizinin konusunda Herkes kendinden bir pay buluyor. Bu akşam Masumlar Apartmanı 5. bölümü yayınlandı. Masumlar Apartmanı 5. bölümde neler oldu? Han ve İnci arasında neler oluyor. Safiye’nin Hüsrana uğraması nasıl geçecek? İnci ve Memduh Neden zor durumda kalıyor? işte detaylar…

Gülben Esad’ın Esra ile evlendiğini zannederek adeta yas tutmaya başlıyor  Öte yandan da yalnızlığını kimseyle paylaşamıyor. ,lnci ve memduh’un zor durumda bırakan bir olay olacaktır. O da Ege’nin atacağı bir adım ile gerçekleşecektir. Han, İki ablası ile birlikte yaşadığı sorunları ve onlar da adeta paylaşamadığı mutluluğunu babasını anlatmakta iken Hikmet’in de anlatılanı unutma gibi bir hastalığı bulunmakta.

Evliliklerine nasıl açıklayacaklar

Memduh la Safiye arasında çıkan kavga sonrasında Han İnci’ye evliliklerini açıklama fikrinden caydırmaktadır. İnci ile bir günlük de olsa bir tatil yapmayı planlayan Han, balayı yapma fikrinden evde meydana gelecek bir arbede sonrasında vazgeçip hemen eve dönmek zorunda kalırlar. Hikmet kafasının yerine gelmesi ile birlikte Gülben ve Safiye’ye Han’ın evlendiğini açıklamıştır . Tabii ki de iki kardeşin düşünceleri ve dünyalarında ki çökme bakalım nasıl olacaktır?

Masumlar Apartmanı 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Safiye’nin kardeşini hiç kimseyle paylaşamaması ve kardeşinin de İnci ile evlenmesi kardeşleri düşman edecğei benzemekte iken bu durum karşısında ise İnci ne yapacağını şaşırmış durumda. Safiye’nin temizlik hastalığı devam etmekte iken Herkes evde diken üstünde oturmak ta. Han ablasıyla öyle bir konuşma yapmaktaki öte yandan dedesi Memduh da İnci’ye bir baskı uygulamakta. Her şeye rağmen evliliklerinin sahip çıkacağa benzeyen çift bakalım Masumlar Apartmanı 6. bölüm fragmanında neleri bizlerle paylaşacak. TRT1 ekranlarının Eylül ayı itibarı ile başlayan aşk ve gerilimin anlatıldığı yepyeni bölümleri ile her hafta salı günü karşımıza çıkan masumlar Apartmanı dizisi prof. Dr Gülseren budayıcıoğlu nun romanından uyarlanmış olup başrollerinde Birkan Sokullu Farah Zeynep Abdullah Merve Dizdar ve Ezgi Molla yer almaktadır. Özellikle de aile öneminden bahseden ve büyük aşkına sahip çıkan bir adamdan bahseden masumlar Apartmanı yayınlanacağı her bölümünde reytingleri alt üst edeceğe benziyor Masumlar Apartmanı 6. bölüm fragmanı yayınlandı.Sizde masumlar Apartmanı 5. bölüm izle linkine TRT1 resmi sayfasından ulaşabileceğiniz gibi kanalın YouTube adresinden ulaşmak için arama kısmına masumlar Apartmanı 5. bölüm izle yazmanız yeterli olacaktır

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı