Menajerimi Ara 4. bölüm izle 15 Eylül 2020 Star TV Puhutv son bölüm izle (Menajeri Ara 5. bölüm fragmanı çıktı)

Menajerimi Ara 4. bölüm izle. Star TV ekranların reyting rekorları kıran dizisi Menajerimi Ara 4. bölüm tamamı izle! Menajerimi Ara 15 Eylül 2020 son bölüm izle! Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara 4. bölüm izle Puhutv ekranlarında yayınlanacak. Menajerimi Ara son bölüm izle!

Menajerimi Ara 4. bölüm izle 15 Eylül 2020 Star TV Puhutv son bölüm izle (Menajeri Ara 5. bölüm fragmanı çıktı)

Menajerimi Ara 4. bölüm izle. Star TV ekranların reyting rekorları kıran dizisi Menajerimi Ara 4. bölüm tamamı izle! Menajerimi Ara 15 Eylül 2020 son bölüm izle! Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara 4. bölüm izle Puhutv ekranlarında yayınlanacak. Menajerimi Ara son bölüm izle!

Menajerimi Ara 4. bölüm izle

Star TV'nin yeni dizisi Menajerimi Ara ekranda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Heyecanla beklenen Menajerimi Ara 4. bölümü yayınlandı. Peki, Menajerimi Ara 4. bölümünde neler yaşandı? Dicle ve Barış arasında neler olacak? Kıraç, şirketten ayrılacak mı? 

Menajerimi Ara 4. bölüm izle 15 Eylül 2020!

Sezonun en iddialı dizileri arasında gösterilen Menajerimi Ara farklı konusu ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Güçlü oyuncu kadrosunu her hafta farklı isimlerle destekleyen dizi menajerlerin ve ünlülerin dünyasının arka planını gözler önüne seriyor. Aynı zamanda bir baba kız hikayesi de olan dizi, duygusal sahneleriyle ekran başındaki seyircilerin gözyaşlarına boğulmasına neden oluyor. Merakla takip edilen Menajerimi Ara 4. bölümü ile seyirci karşısındaki yerini aldı. Demet Akbağ ve Edis'in konuk olarak yer aldığı yeni bölümde hem duygusal hem de renkli sahneler ekrana geldi. Menajerimi Ara 4. bölümde Dicle'nin hayatın gerçekleriyle tanışma hikayesine tanıklık ediyoruz.

Dicle, babasının asıl niyetini anlamıştır. Dicle'yi Antalya'ya göndermek için iyi niyetini ve duygularını kullanmaktan çekinmeyen zalim bir insandır. Dicle'de artık umut etmemeye karar verir. Kıraç'a karşı daha acımasız ve sert olan Dicle, hakkını sonuna kadar savunacağının sinyallerini vermeye başlar. Feris ve Kıraç arasındaki ipler şirket hisseleri nedeniyle kopma noktasına gelir. Kıraç'ın başka bir şirkete gideceği haberleri Feris'in deliye dönmesine neden olur. Kıraç'ın ne kadar bencil ve vurdumduymaz bir insan olduğunu gören Dicle, ondan giderek uzaklaşmaya başlamıştır. Çağatay Ulusoy ile konuştuktan sonra yeni bir sayfa açan Barış da değişmiştir. Barış yeni bir araba alır ve Dicle'den uzaklaşır. Dicle, Barış ile bir gelecekleri olmadığını kabullenmek zorunda kalır. Barış'a karşı daha mesafeli davranmaya karar veren Dicle, kendi ayakları üzerinde durabilmesi için çok çalışma gerektiğini anlar. Kıraç, Dicle'nin istifa etmesi için yeni bir plan hazırlamıştır.

Menajerimi Ara 5. bölüm fragmanı çıktı!

Star TV'nin sevilen dizisi Menajerimi Ara yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Merakla beklenen Menajerimi Ara 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Menajerimi Ara 5. bölümde neler yaşanacak? Kıraç, Dicle'ye neden sinirleniyor? Dicle'yi bekleyen yeni fırsat nedir? İşte detaylar...

Menajerimi Ara 5. bölüm fragmanı 22 Eylül 2020 Salı!

Star TV'nin iddialı dizisi Menajerimi Ara renkli ve gerilim yüklü bölümleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi, Ay Yapım tarafından hazırlanıyor. Zengin ve eğlenceli senaryosunu zengin oyuncu kadrosuyla ekrana yansıtmayı başarıyor. Her hafta farklı bir ünlü ismin konuk olarak katıldığı dizi, seyircinin heyecanını canlı tutmayı başarıyor. İlgiyle takip edilen Menajerimi Ara 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Dicle, Feris'in ne kadar karakterli ve güçlü bir insan olduğunun farkına varmıştır. Özbabasının kendisine sahip çıkmadığı kadar Feris'ten destek görmek ona olan sadakatinin artmasını sağlar.

Dicle ve Barış arasındaki ipler kopma noktasına gelmiştir. Dicle, Barış ile ayrı dünyaların insanları olduklarını söyler. Barış, şöhretin renkli ve sahte dünyası içerisinde yolunu bulmaya çalışmaktadır. Tek tutunacak dalı ise Dicledir. Lakin, Dicle'yi kırdığını çok geç anlayacaktır. Kıraç'ın hayatında da her şey alt üst olma noktasına gelir. Dicle'nin İstanbul'a gelmesiyle birlikte derin bir korku yaşamaya başlayan Kıraç, olayları kontrol edemez hale gelir. Dicle'nin şirketten ayrılması için daha sert hamlelerde bulunması gerektiğine karar vermiştir. Aksi taktir de binbir emekle kurduğu hayatı paramparça olacaktır. Dicle'ye karşı içinde beslediği duyguların gün yüzüne çıkmasına müsade etmez. Dicle'nin burnunu sürtmek için imkansıza yakın bir görevi üstlenmesini sağlar. Barış, Dicle'nin kalbini kazanmak için ona özel bir sürpriz hazırlar. Dicle, Barış'a inanmak istese bile mantığının sesine kulak vererek geri adım atar. Olayları öğrenen Feris, ilk kez Dicle'yi tebrik eder.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 00:29
YORUM EKLE