Müge Anlı Erman Akalp’in ailesi kim? DNA sonucu ne çıktı

ATV'de yayınlanan Müge Anlı 19 Mart Cuma günü yeni bölümüyle ekranlara geldi. Geçtiğimiz haftalarda lösemi hastası Erman Akalp, gerçek ailesini bulmak için Müge Anlı ve ekibine başvurmuştu. İlik nakli için kardeşlerini arayan. Erman'ın ailesi den olabileceklerini düşünün iki kişi yayına gelmişti. Olayı merak eden izleyiciler Erman Akalp'in ailesi kim? DNA sonucu ne çıktı? Son durum ne aramaya başladı. İşte Müge Anlı Erman Akalp'in DNA testi sonucu...

MUGE-ANLİ-19-MART-ERMAN-DNA-SONUCU

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Erman Akalp’ın ailesi bulundu mu, son durum ne? her yerde aranmaya başladı. Lösemi ile mücadele eden Erman Akalp, ilik nakli için kardeşlerini arıyordu. İki aile de Erman Akalp’in ailesinden olabileceklerini düşünüp soluğu stüdyoda almıştı. Kardeş adaylarının örnekleri verildi, DNA testi sonucu için geri sayım başladı. Müge Anlı, Erman Akalp’ın DNA sonucu için 19 Mart’ı bugünü işaret etmişti. Peki 19 Mart 2021 Müge Anlı Erman Akalp’in ailesi kim? DNA sonucu ne çıktı? İşte detaylar…

1981’de henüz birkaç günlük bebekken evlatlık verilen Erman Akalp, yıllar sonra kendisini alan aile vefat edince gerçeği öğrendi. Akalp, kanser hastası olduğunu öğrenince biyolojik ailesini bulmaya karar verdi ve Müge Anlı ekibine başvurdu. Hastalığı nedeniyle Adana Seyhan’dan yayına gelemedi ancak onu evlat edinen ailesindeki dayısı ve teyzesi ekranlarda yer aldı.

“Bana dünyaya gelirken can vermişlerdi, şimdi bir ünite kan ile tekrar hayat vermelerini istiyorum” sözleriyle gerçek ailesine seslenen Erman Akalp’ın bekleyişi sürerken, Hatice Erkoçak ve eşi İsmail Erkoçak, canlı yayına katıldı. Hatice Hanım, akrabalarını devreye soktu ve kardeşi olduğundan emin olan Erman için ilik arayışına girdi.

Öte yandan Dede Alsan da Erman Akalp’in kardeşleri olduklarını iddia etti. Hikaye olarak Hatice Hanım’ın, fiziksel görünümde ise Dede Alsan’ın kendisine yakın olduğunu ifade eden Erman Akalp, “İnşallah birinden biri çıkar, hiç fark etmez. İkisi de benim için kardeşim yani” dedi. Alınan DNA’la sonucu Müge Anlı ve ekibi test yaptırdı.  Bunun ardından Erman Akalp’in kardeşi Hatice mi Dede mi? merak edildi.

Erman Akalp’in ailesi kim? 19 Mart Müge Anlı DNA sonucu

Müge Anlı 19 Mart canlı yayında; DNA testi sonucunu açıkladı. Erman Akalp ve eşi de 3G bağlantısı ile yayına katılırken; Müge Hanım ilk olarak Hatice Erkoçak’ın test sonucunu açıkladı. Ancak DNA testi sonucuna göre bir kardeşlik bağı çıkmadı.

Ardından Dede Alsan ile yapılan DNA testi sonucu da kardeşlik yoktu bağı şekilde çıktı. Bunun ardından Erman’ın hikayesini yeniden anlatan Müge Anlı, kardeşleri için çağrı yaptı.

Yorumlar kapalı.