Müge Anlı’da Canlı Yayında Gözaltına Alındı! Gökhan Hamurcu Kim? Merve Nur Polat Katili kim?

gokhan-hamurcu-kimdir-nereli

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Merve Nur Polat’ın öldürüldüğü ortaya çıkmıştı. Genç kadının  cesedini kargo ile babasının evine yollayan Cüneyt Akyol’un ardından çelişkili ifade veren Gökhan Hamurcu da canlı yayında gözaltına alındı.

15 yaşında kaçarak evlenen 20 yaşında 5 yaşında oğlu ile anne evine geri dönen Merve Nur Polat 4 aydır aranıyordu. Merve Nur Polat’ın kötü insanlarla tanışarak kötü alışkanlıklar edindiği öğrenilmişti.

Cinayet Ortaya Çıktı!

Kan dondurucu detay ortaya çıktı. Cüneyt Akyol adlı şahıs Merve Nur Polat’ı öldürdüğü ve kurye ile cesedi genç kadının babasının evine gönderdiği ortaya çıktı!

Cüneyt Akyol, Merve Nur’u kendisinin öldürmediğini, uyuşturucu kullandıklarını, sabah ise baktıklarında genç kadını ölü olarak gördüğünü söyledi. Cüneyt Akyol adlı katil, paniğe kapıldığını ve cesedi sardıktan sonra kurye ile babasının evine gönderdiği ve 4 aydan bu yana da evin çatı katında sakladığını söyledi.

CANLI YAYINDA GÖZALTI!

Bir diğer şüpheli Gökhan Hamurcu’da bu durumu gördükten sonra camdan atlayıp kaçtığını söyledi. Ancak çelişkili ifade veren Gökhan’ın atladığı iddia edilen camın atlamaya elverişli olmadığı görüldü. Canlı yayında polis ekipleri Gökhan Hamurcu’yu göz altına aldı.

Gökhan Hamurcu “Alnımın akıyla geri döneceğim” diyerek tepki gösterdi.

Yorumlar kapalı.