Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

14 Kasım 2020 Cumartesi 13:30:36

Son Güncelleme: 14/11/2020 13:30:52

Ramo 20. bölüm izle 13 Kasım Show TV full Youtube PUHUTV Ramo Gizemli düşman kim tek parça kesintisiz Ramo

Ramo 20. bölüm izle . Show TV’nin geçtiğimiz sezon final yapacak dedirten dizisi Ramo git gide heyecanını arttırmakta. Merakla Kaman gizemi projesinin gün gün çok merak edildiği Ramo20. bölüm izle linki şu sıralar çok araştırılıyor. Geçtiğimiz sene OCak ayında başlayan ve Ramo dizisi oyuncuları her daim araştırılmakta… Ramo 20. bölümde Ramo veSibel Cihangir’in eline geçecek mi? Ramo’nun abisi ölecek mi? gibi sorular merakla araştırılırken, Ramo 20. bölüm full izle Ramo 13 Kasım 2020 cuma akşamı yepyeni bölümüyle sizlerle

Ramo 20. bölüm izle . Show TV’nin geçtiğimiz sezon final yapacak dedirten dizisi Ramo git gide heyecanını arttırmakta. Merakla Kaman gizemi projesinin gün gün çok merak edildiği Ramo20. bölüm izle linki şu sıralar çok araştırılıyor. Geçtiğimiz sene OCak ayında başlayan ve Ramo dizisi oyuncuları her daim araştırılmakta… Ramo 20. bölümde Ramo veSibel Cihangir’in eline geçecek mi? Ramo’nun abisi ölecek mi? gibi sorular merakla araştırılırken, Ramo 20. bölüm full izle Ramo 13 Kasım 2020 cuma akşamı yepyeni bölümüyle sizlerle birlikte oldu. Ramo 20. bölüm özeti biraz da kendi yorumumuz ve sosyal medya desteği ile yorumlayacağımız haberimizde tüm detayları bulacak adeta haberi izlemiş kadar olacaksınız.  Show TV Ramo 20. bölüm izle Linkinde karşımıza çıkan detaylarda Doğu’nun elinde silah bir evi taradığına şahitlik ediyoruz. Tabii ki Ramo’nun ailesi katledild mi yerleri mi bulundu gibi sorduğunuzu görüyoruz. Ancak hayır. Ramo hemen öncesinde ailesini oradan almıştır.  Ramo 20. bölüm izle detaylarına devam ediyoruz..

Ramo 20. bölüm izle Show TV ve Show Ramo 20. bölüm izle Linklerinden fazla Ram 20. bölüm özetini merak ediyorsunuz . Sizleri daha fazla merakta bırakmayalım ve Ramo 20. bölüm yaşananları anlatmaya başlayalım.  Başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in yer aldığı Ramo dizisinin diğer dikkatleri üzerine topladığı oyuncuları Olgun Şimşek ihangir karakteri ile, Yiğit Özşener Yavuz karakteri ile, İlker Aksum da Hasan karakteri ile karşımıza çıkmakta iken Ramo 20. bölüm sonrasında acaba Ramo 21. bölüm fragmanı yayılandı mı? sorusuna da cevap verelim.

Ramo 21. Bölüm 13 Kasım 2020

Sibel ve Ramo’nun elleri ayakları bağlanmış görüntüsüne şahitlik ettiğimiz Ramo 20. bölüm izle fragmanında yakalayan kişilerin Cİhangirdeğil de Cihangir’in adamları olduğuu görüyoruz. Ramo 20. bölümünde Sibel de Ramo’nun yanında yanacak derken, ancak Cihangir gelmeden ellerinden kaçacaklarına da şahitlik edeceğiz.

Doğu Ramo’nun ailesinin yerini buldu mu?

Peki fragmanda karşımıza çıkan heyecan dolu anlarda Ramo’nun ailesini buldum diye bağıran Doğu, tetiği doğru yere mi tetikledi. Ancak bulduğu ev tamamen fake ve ev booş olduğunu öğrenmemiz geç olmadı. Bu kereRamo’nun atağa geçecğini görüyoruz. Ancak Ramo 20. bölüm izle linkinde Ramo yine tam emeline ulaşacakken karşısında bu kere engel abisi Hasan olacak.  Bir sahne de ise Ramo, Cihangir’in arkasında yer alıyor belli ki Ramo Cihangir istediği yeri çekmeyi başarmış ve arkasından kaldırmayı planlıyor. Peki burada Cihangir öldürecek mi Hayır öldürmeyecek…   Ramo Cihangir’in arkasından saldırmaya niyetlendiğin de abisinin Cihangir’in elini olduğunu görecektir , abisine zarar gelmesin diye Cihangir’e saldırmaktan vazgeçmiştir.

Ramo Doğu gelmeden hemen önce evdekileri çıkarmayı başarmıştır. Doğunun geldiğini öğrenen Ramo sonra ancak Hasa’ı b,r şeyden  haberi olmadığı için tekrar eve döndüğünde yakalanmış oldu .

Sizde Ramo 20. bölüm full izle ulaşmak için dizsinin resmi internet sayfasına takip edebileceğiniz gibi kanalın YouTube adresinden de Ramo 20. bölüm full izle linkine ulaşabileceksiniz

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı