Rasim Öztekin Kimdir? Kalp Krizi Geçiren Usta Oyuncunun Sağlık Durumu

rasim-oztekin-aa-1534200

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzun yıllardır ekranlarda yer alan ve pek çok başarılı yapımda yer alan usta oyuncu Rasim Özkan, kalp krizi geçirdi. Tiyatro ve sinema oyuncusu Rasim Öztekin bugün öğlen saatlerinde kalp krizi geçirdi. 62 yaşındaki başarılı oyuncu Rasim Öztekin bugün öğlen saatlerinde yakın arkadaşlarıyla uzun uzun sohbet etti. Arkadaşlasıyla sohbet eden ve mesajlaşan Rasim Öztekin sonrasında aniden fenalaştı. Kalp krizi geçiren ve fenalaşan Rasim Öztekin’in kalbi durdu. Kalbi duran Rasim Öztekin’e sağlık ekipleri tarafından kalp masajı yapıldı. Sağlık ekipleri tarafından yapılan kalp masajı sayesinde Rasim Öztekin hayata geri döndü. Kalp krizi geçiren ve yoğun bakımda tedavi gören Rasim Öztekin’in sağlık durumu merak ediliyor. Kalp krizi geçiren usta oyuncu Rasim Öztekin kimdir? Rasim Öztekin kimdir, kaç yaşında? Kızı kim? Rasim Öztekin’in sağlık durumu nedir?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisinde yer alan Fehmi karakterine hayat veren usta oyuncu Rasim Öztekin kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı. Evde arkadaşlarıyla mesajlaştıktan sonra kalp krizi geçiren ve fenalık geçiren Rasim Öztekin’in kalbi durdu. Kalbi duran Rasim Öztekin’e gelen sağlık ekipleri kalp masajı ile Rasim Öztekin’i hayata geri döndürdü. Kalp masajı sonrasında hayata geri dönen Rasim Öztekin, hastaneye kaldırıldı. Hastanede tedavi altına alınan Rasim Öztekin, yoğun bakımda tedavi görüyor. Kalp krizi geçiren Rasim Öztekin’in sağlık durumu merak ediliyor. Seksenler’in Fehmi’si Rasim Öztekin’in sağlık durumu nasıl?

Rasim Öztekin Sağlık Durumu Nasıl?

Bugün öğlen saatlerinde kalp krizi geçiren Rasim Öztekin, geçirdiği kalp krizi sonrasında hastaneye kaldırıldı. Evinde kalp krizi geçiren ve kalbi duran Rasim Öztekin’e sağlık ekipleri tarafından yapılan kalp masajıyla hayata döndü. Kalp krizi geçirdiği için hastaneye kaldırılan Rasim Öztekin’in sağlık durumu sevenleri tarafından merak ediliyor. 2018 yılında kalp pili değiştirilen Rasim Öztekin, bir süredir kalp sorunu yaşamıyordu. Rasim Öztekin’in şu an sağlık durumu iyi. Hastanede tedavi altına alındı.

Rasim Öztekin Kimdir?

Bugün öğle saatlerinde kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılan usta oyuncu Rasim Öztekin kimdir, hayatı, yaşı ve kızı merak ediliyor. Kendisi gibi oyuncu olan ve verdiği kilolar ile gündeme gelen Pelin Öztekin’in babası, Rasim Öztekin 14 Ocak 1959 yılında İstanbul’da doğmuştur. 62 yaşındaki Rasim Öztekin Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Rasim Öztekin Galatasaray Lisesi’nde eğitim almıştır. Galatasaray Lisesi’nde eğitim aldıktan sonra İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulundan mezun olmuştur. Rasim Öztekin’in ilk sahne deneyimleri, İstanbul Akademik Sanatçılar Topluluğu ve Kadıköy Halk Eğitim Merkezi ve Nöbetçi Tiyatro’da olmuştur. Ortaoyuncular topluluğunda profesyonel olarak yer alan Rasim Öztekin, 2016 yılında Kel Hasan Efendi’nin kavuğu, Ferhan Şensoy tarafından kendisine verilmiştir. Ferhan Şensoy’dan 2016 yılında aldığı Kel Hasan Efendi’nin kavuğunu, 2020 yılında Şevket Çoruh’a vermiştir.

Oyuncu Rasim Öztekin (solda), Kel Hasan Efendi’nin kavuğunu, Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi’nde düzenlenen törenle oyuncu Şevket Çoruh’a (sağda) teslim etti. ( Yasin Aras – Anadolu Ajansı )

Rasim Öztekin 2009 yılında sahnede yer alırken fenalaşmış ve kalbine kalp pili takılmıştır. Rasim Öztekin, Boş gezen ve Kalfası oyununu oynarken kalp krizi geçirmiştir. 2009 yılında kalbine pil takılan Rasim Öztekin’in kalp pili 2018 yılında değişmiştir. Rasim Öztekin’in ilk evliliğinden bir çocuğu vardır. Rasim Öztekin’in eski eşi Zeynep Aslıhan İşbay’dır. Zeynep Aslıhan İşbay ile evliliğinden Rasim Öztekin’in Pelin Öztekin adında bir kızı vardır. Rasim Öztekin eski eşinden ayrıldıktan sonra 2005 yılının Eylül ayında gazeteci Esra Kazancıbaşı ile Atina’da evlenmiştir. Rasim Öztekin hala Esra Kazancıbaşı ile evlidir. Rasim Öztekin pek çok dizi ve filmde yer almıştır. Rasim Öztekin şimdilerde Seksenler dizisinde Fehmi karakterine hayat vermektedir. 62 yaşındaki Rasim Öztekin’in boyu 1.72 metre ve 86 kilodur.

Yorumlar kapalı.