Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

7 Ekim 2020 Çarşamba 21:39:19

Sadakatsiz 1. bölüm izle Kanal D 7 Ekim Sadakatsiz ilk bölüm full tek parça izle

Sadakatsiz 1. bölüm izle. Sadakatsiz 1. bölüm tamamı izle! Kanal D ekranlarında ilk bölümü merakla beklenen Sadakatsiz 1. bölüm tamamı izle! Sadakatsiz ilk bölüm tek parça izle! Yayınlandığı ilk bölümüyle sosyal medyayı sallayan Sadakatsiz 1. bölüm tamamı izle!

Sadakatsiz 1. bölüm izle. Sadakatsiz 1. bölüm tamamı izle! Kanal D ekranlarında ilk bölümü merakla beklenen Sadakatsiz 1. bölüm tamamı izle! Sadakatsiz ilk bölüm tek parça izle! Yayınlandığı ilk bölümüyle sosyal medyayı sallayan Sadakatsiz 1. bölüm tamamı izle!

Sadakatsiz 1. bölüm izle!

Cansu Dere ve Caner cindoruk’un başrollerinde yer aldığı Sadakatsiz dizisi başladı. Sadakatsiz 1. bölüm izle! Sadakatsiz ilk bölüm tek parça izle! Her hafta ekranlara gelmeye hazırlanan Sadakatsiz 1. bölüm tamamı! Sadakatsiz tek parça izle.

Sadakatsiz 1. bölüm izle 7 Ekim 2020 son bölüm izle!

Kanal D’nin yeni dizisi Sadakatsiz ilk bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Merakla beklenen Sadakatsiz 1. bölümü ile ekrana geldi. Peki, Sadakatsiz 1. bölümünde neler yaşandı? Asya’nın intikam planı nasıl ilerleyecek? Volkan ve Derin’in ilişkisi nasıl başladı? İşte detaylar…

Sadakatsiz ilk bölüm izle

Sezonun en iddialı dizisi olarak gösterilen Sadakatsiz ekran yolculuğuna başladı. Çarşamba akşamları seyirci ile buluşacak olan dizi güçlü oyuncu kadrosunun yanı sıra heyecan uyandıran senaryosuyla da dikkat çekti. Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un yer aldığı dizi de aşk ve ihanet temaları işleniyor. Heyecanın hiç eksik olmadığı Sadakatsiz 1. bölümü nefes kesti. Asya ve Volkan peri masalı gibi bir evlilik yaşamaktaydı. Oğulları Ali ile birlikte çekirdek aile olan Arslanlar, Volkan’ın ihaneti ile sarsıldı. Asya, kocasıyla uzun yıllardır devam eden evliliklerinde hiçbir problem olmadığına inaniyordu. Başarılı bir doktor ve iyi bir eş olarak çevresindeki insanlar için ilham kaynağıydı. Lakin, hayatı bir anda alt üst oldu.

Kocası Volkan’ın kendisini aldattığından şüphelenen Asya, araştırmalara başladı. Yakın çevresindeki insanlarında ihanetiyle yüzleştiği bu süreçte çok zor anlar yaşadı. Sadakatsiz 1. bölümünde erkekler neden aldatır sorusuna yanıt arandığına şahitlik ettik. Asya, kocasının kendisini Derin Güçlü ile aldattığını öğreniyor. Derin’in ailesiyle yakın ilişkileri bulunan Asya ve Volkan, sık sık bir araya geliyor. Derin’e karşı her zaman iyi niyet ve samimiyetle yaklaşan Asya, ihanetin yakınından gelmesinden de etkileniyor. Volkan’a iyi bir ders vermek istediği için intikam planı yapıyor. Volkan ve Derin ilişkisi, Asya’nın yakın arkadaşları tarafından da biliniyor. Fakat, ihanete uğramasına rağmen ses çıkarmıyorlar. Oğlu Ali’nin velayetini almak isteyen Asya, ihaneti belgelemek için harekete geçiyor. Bu esnada da Volkan’a karşı rol yapması ve her şeyin yolunda olduğunu hissettirmeye çalışmasına tanıklık ediyoruz.

Sadakatsiz 2. bölüm fragmanı çıktı mı?

Kanal D’nin iddiali dizisi Sadakatsiz yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Merakla beklenen Sadakatsiz 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Sadakatsiz 2. bölümünde neler yaşanacak? Asya, Derin’i köşeye sıkıştırmak için ne yapacak? Volkan, Asya’ya gerçekleri itiraf edecek mi? İşte detaylar…

Sadakatsiz 2. bölüm tanıtımı 14 Ekim 2020

Ekranların yeni dizisi Sadakatsiz ilk bölümlerinden itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Çarşamba akşamına damga vuran dizi de ihanet ve gerilim dolu anlar yaşanıyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla göz dolduran dizi aşkın farklı yönlerini ekrana taşıyor. Sadakatsiz oyuncu kadrosunda Caner Cindoruk, Cansu Dere, Melis Sezen, Eren Vurdem, Yeliz Kuvancı, Özge Özder ve Burak Sergen yer alıyor. Güçlü, zengin ve başarılı karakterlerin hikayesinin anlatıldığı dizi de bir kadının kocasının ihaneti karşısındaki intikam planı işleniyor. Merak ve gerilim yüklü Sadakatsiz 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Asya, harika evliliğinin yalandan ibaret olduğunu acı bir şekilde öğrenmiştir. İntikam planı yapmaya başlamıştır. Oğlu Ali’ye hiçbir şey hissettirmeden intikam planını uygulamak için harekete geçer. Asya’yı aldatan ve bundan hiç suçluluk duymayan Volkan, evliliğinin yolunda gittiğine inanmaktadır.

Bir yandan da Derin ile olan ilişkisini sürdürmektedir. Derin, genç ve güzel bir kadındır. Ailesi tarafından prenses olarak yetiştirilmiştir. Hayatta her istediğini elde etmeye alışık olduğu için Volkan’ı da parmağında oynatacağına inanmaktadır. Özellikle Asya’ya karşı hem acıma hem de küçümseme duyguları barındırmaktadır. Asya, Derin’e iyi bir ders vermeye kararlıdır. Bu nedenle ilk olarak ona saldırmaya karar verir. Volkan’ın sahte hareketlerine katlanmaya çalışan Asya, sırf intikam için sessizliğe bürünür. Çevresindeki her insana karşı da şüpheyle yaklaşmaya başlamıştır. Özellikle Bahar’a haddini bildirmek için düğmeye basar. Bahar, Asya’yı çok kıskanmaktadır. Asya’nın hayatının mahvolduğunu görmeye can atmaktadır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı