Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

14 Ekim 2020 Çarşamba 18:47:51

Sadakatsiz 2. bölüm izle Kanal D 14 Ekim Sadakatsiz ilk bölüm full tek parça izle

Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk'un senaryosunu yazdığı, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt'un oturduğu Sadakatsiz bu akşam 2. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Sadakatsiz 2. bölüm izle. Sadakatsiz 2. bölüm tamamı izle! Kanal D ekranlarında ikinci bölümü heyecanla beklenen Sadakatsiz 2. bölüm tamamı izle! Sadakatsiz 2. bölüm tek parça nereden nasıl izlenir? Yayınlanan ilk bölümüyle sosyal medyayı sallayan Sadakatsiz 2. bölüm tamamı izle!

Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk’un senaryosunu yazdığı, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu Sadakatsiz bu akşam 2. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Sadakatsiz 2. bölüm izle. Sadakatsiz 2. bölüm tamamı izle! Kanal D ekranlarında ikinci bölümü heyecanla beklenen Sadakatsiz 2. bölüm tamamı izle! Sadakatsiz 2. bölüm tek parça nereden nasıl izlenir? Yayınlanan ilk bölümüyle sosyal medyayı sallayan Sadakatsiz 2. bölüm tamamı izle!

Sadakatsiz 2. bölüm izle!

Cansu Dere ve Caner cindoruk’un başrollerinde yer aldığı Sadakatsiz dizisi geçen hafta başladı. Sadakatsiz 2. bölüm izle! Sadakatsiz ikinci bölüm tek parça izle! Her hafta ekranlara gelmeye hazırlanan Sadakatsiz 2. bölüm tamamı! Sadakatsiz tek parça izle.

Sadakatsiz 2. bölüm izle 14 Ekim 2020 son bölüm izle!

Kanal D’nin yeni dizisi Sadakatsiz bu akşam ikinci bölümü ile seyirci karşısına çıkıyor. Merakla beklenen Sadakatsiz 2. bölümü ile ekrana geldi. Peki, Sadakatsiz 2. bölümünde neler yaşandı? Asya’nın intikam planı nasıl ilerleyecek? Volkan ve Derin’in ilişkisi nasıl başladı? Derin neden hastaneye gitti? İşte detaylar…

Güçlü oyuncu kadrosuyla göz dolduran dizi aşkın farklı yönlerini ekrana taşıyor. Sadakatsiz oyuncu kadrosunda Caner Cindoruk, Cansu Dere, Melis Sezen, Eren Vurdem, Yeliz Kuvancı, Özge Özder ve Burak Sergen yer alıyor. Güçlü, zengin ve başarılı karakterlerin hikayesinin anlatıldığı dizi de bir kadının kocasının ihaneti karşısındaki intikam planı işleniyor.

Sadakatsiz ikinci bölüm izle

İlk bölümüyle bir hayli dikkat çeken Sadakatsiz dizisi büyük merak uyandırdı. Zorlu bir günde ekranlara gelmesine rağmen bir hayli iyi reytingler elde eden Sadakatsiz, heyecan dolu bölümleriyle herkesi ekran başına kitliyor. 

Kanal D’nin geçtiğimiz Çarşamba akşamı ilk bölümü ile ekrana gelen ve büyük ses getiren dizisi “Sadakatsiz” yeni bölümü ile ekrana geliyor. Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’a Melis Sezen’in eşlik ettiği dizi ikinci bölüm konusu şöyle;

Eşi Volkan ve tüm dostları tarafından ihanete uğradığını öğrenen Asya, Volkan’la yüzleşmeye karar verir. Öte yandan Ali’nin babasıyla kampa gitmek için kurduğu hayaller, Asya’nın kararını etkileyecektir. Volkan ve Ali kamptayken Asya’yı hastanede bekleyen büyük bir sürpriz ise, tüm dengeleri alt üst edecektir.

Öte yandan Sadakatsiz, BBC Studios’un ‘Doctor Foster’ isimli dizisinin Türkiye uyarlaması olarak yayınlanacak. 

Volkan’a kendisini aldatıp aldatmadığını soran Asya, gerçeği söylerse onu affedebileceğini bile söyler. Ancak Volkan buna rağmen ihanetini reddeder. Oğlu Ali’ye hiçbir şey hissettirmeden intikam planını uygulamak için harekete geçmeye karar veren Asya ise Derin’in kendisine hasta olarak gelmesiyle büyük bir şok yaşar. Derin’in söylediklerinin ardından daha da hırslanan Asya, neler yapacak çok merak edildi. 

Sadakatsiz ilk bölümde neler oldu?

Sezonun en iddialı dizisi olarak gösterilen Sadakatsiz ekran yolculuğuna başladı. Çarşamba akşamları seyirci ile buluşacak olan dizi güçlü oyuncu kadrosunun yanı sıra heyecan uyandıran senaryosuyla da dikkat çekti. Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un yer aldığı dizi de aşk ve ihanet temaları işleniyor. Heyecanın hiç eksik olmadığı Sadakatsiz 1. bölümü nefes kesti. Asya ve Volkan peri masalı gibi bir evlilik yaşamaktaydı. Oğulları Ali ile birlikte çekirdek aile olan Arslanlar, Volkan’ın ihaneti ile sarsıldı. Asya, kocasıyla uzun yıllardır devam eden evliliklerinde hiçbir problem olmadığına inaniyordu. Başarılı bir doktor ve iyi bir eş olarak çevresindeki insanlar için ilham kaynağıydı. Lakin, hayatı bir anda alt üst oldu.

Kocası Volkan’ın kendisini aldattığından şüphelenen Asya, araştırmalara başladı. Yakın çevresindeki insanlarında ihanetiyle yüzleştiği bu süreçte çok zor anlar yaşadı. Sadakatsiz 1. bölümünde erkekler neden aldatır sorusuna yanıt arandığına şahitlik ettik. Asya, kocasının kendisini Derin Güçlü ile aldattığını öğreniyor. Derin’in ailesiyle yakın ilişkileri bulunan Asya ve Volkan, sık sık bir araya geliyor. Derin’e karşı her zaman iyi niyet ve samimiyetle yaklaşan Asya, ihanetin yakınından gelmesinden de etkileniyor. Volkan’a iyi bir ders vermek istediği için intikam planı yapıyor. Volkan ve Derin ilişkisi, Asya’nın yakın arkadaşları tarafından da biliniyor. Fakat, ihanete uğramasına rağmen ses çıkarmıyorlar. Oğlu Ali’nin velayetini almak isteyen Asya, ihaneti belgelemek için harekete geçiyor. Bu esnada da Volkan’a karşı rol yapması ve her şeyin yolunda olduğunu hissettirmeye çalışmasına tanıklık ediyoruz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı