Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm neden yok? Bitti mi final mi yaptı? 4 Mart Kanal D yayın akışı

sarkilar-bizi-soyler-bitti-mi

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm neden yok? Bitti mi final mi yaptı? 4 Mart Kanal D yayın akışı her yerde aranmaya başladı. Kanal D ekranlarında geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkan Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’nin sunumuyla ekranlara geliyordu. 4 Mart Perşembe akşamı da ikinci bölümüyle yayınlanması beklenen program yayınlanmadı. Peki Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm niçin yok?

Şarkılar Bizi Söyler programı yeni bölümleriyle perşembeleri yayınlanıyordu. Sibel Can, Hakan Altun’un şarkılarına klarneti ile Hüsnü Şenlendirici eşlik ediyor. Geçtiğimiz hafta Müslüm Gürses şarkılarıyla kulakların pasını silen üçlü, bu akşam da Orhan Gencebay’ı stüdyolarında ağırlayacaklardı. Ancak Şarkılar Bizi Söyler programında ara sıra değişiklikler oluyor ve yayınlanmadığı günler olabiliyor. İşte 4 Mart akşamı da Şarkılar Bizi Söyler, Kanal D yayın akışından kaldırıldı. Onun yerine yabancı sinem filmi izleyici karşısına çıktı. Bunun ardından Şarkılar Bizi Söyler yeni bölüm neden yok? aranmaya başladı.

Şarkılar Bizi Söyler bitti mi? Yayından mı kaldırıldı

Ne yazık ki bu akşam Bitlis Tatvan’dan gelen acı haber tüm Türkiye’yi yasa boğdu. Yaşanan helikopter kazası sonucu dokuz askerimiz şehit olurken, dört askerimiz de yaralandı. Bu acı günde Kanal D yönetimi eğlence programını yayınlanmayı uygun bulmadı. Peki Şarkılar Bizi Söyler yayından mı kaldırıldı?

Şarkılar Bizi Söyler programının bitmesi ya da kaldırılması gibi bir durum söz konusu değil. Fakat müzik ya da eğlence programları böyle durumlarda yayınlanmayabiliyor. İbo Show’da da benzer bir durum yaşanmıştı. İzmir’de deprem olduğunda İbo Show’da yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkmamıştı.

Yorumlar kapalı.