Savaşçı 97. bölüm izle 13 eylül 2020 tek parça Savaşçı FoxPlay Savaşçı izle (Savaşçı 98. bölüm 2. fragmanı çıktı mı)

Bu hafta da Savaşçı 97. bölüm full izle linki çok araştırılmakta. Bu Hafta Savaşçı 97. bölüm ile ekranlara geldi. FOX TV Savaşçı 97. bölüm izle. FOX TV  ekranlarında 4.sezonuna başalyacak olan Savaşçı 97. bölüm izle araması şu sıralar çok yapılıyor. Savaşçı 97. bölüm tamamı izle! Savaşçı 97. bölüm tek parça izle! Savaşçı 97. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Savaşçı 97. bölüm Savaşçı 13 Eylül 2020 son bölüm izle! Savaşçı 97. bölüm fragmanı neler oldu? Savaşçı 98. bölüm 20 Eylül yeni bölüm fragmanı sizlerle.

Savaşçı 97. bölüm izle 13 eylül 2020 tek parça Savaşçı FoxPlay Savaşçı izle (Savaşçı 98. bölüm 2. fragmanı çıktı mı)

FOX TV dizileri arasında ilerleyen ve gerisinde ne dizileri veda ettiren, ne dizilerin reytinglerini başarısı ile çalan Savaşçı 97. bölüm bu akşam ekranlara yeni sezona merhaba diyecek. Şu sıralar herkes Savaşçı 97. bölüm full izle linkini araştırmakta. aktif edilmiştir. Savaşçı 97. bölüm bu akşam FOX TV ekranlarındaki yerini alacak. İlk çok büyük reklamlarla başlayan ve ilk bölümleri yüzbinler tarafından izlenenSavaşçı 97. bölüme kadar gelmiş bulunmaktadır.   Pandemi sebebiyle salgın kurbanı olan erken final yapan diziler arasında yerini alan Savaşçı 97. bölüm fragmanında heyecan gittikçe büyüyeceğe benzemekte iken FOX TV Savaşçı dizisi severleri de yeni sezon ile diziye daha da bir bağlanacağa benzemekte. Bu hafta da Savaşçı 97. bölüm full izle linki çok araştırılmakta. Bu Hafta Savaşçı 97. bölüm ile ekranlara geldi. FOX TV Savaşçı 97. bölüm izle. FOX TV  ekranlarında 4.sezonuna başalyacak olan Savaşçı 97. bölüm izle araması şu sıralar çok yapılıyor. Savaşçı 97. bölüm tamamı izle! Savaşçı 97. bölüm tek parça izle! Savaşçı 97. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Savaşçı 97. bölüm Savaşçı 13 Eylül 2020 son bölüm izle! Savaşçı 97. bölüm fragmanı neler oldu? Savaşçı 98. bölüm 20 Eylül yeni bölüm fragmanı sizlerle.

Savaşçı 97. bölüm izle

FOX TV ekranlarında 2017 senesinden beri devam eden ve bu sezon 4. sezonuna bu akam geçiş yapmaya hazırlanan hatta reytinglerde bir o kadr da kendşnden emin askeri dizisi Savaşçı 97. bölüme kadar uzanan serüvenin de her zaman birinici olmayı başarmış ve fenomen izleyicisi ile daha nice dizilerin fişini çektirmişti. Savaşçı 97. bölüm  ile ekranlara merhaba dedi. Pandemi sonrasında yeni sezona yepyeni dinamik bölümleri ile başlayan Savaşçı 97. bölüm izle linki şu sıralar aktif edildi. Sizlerde sevilerek takip edilen Savaşçı 97. bölüm izle aramasını yaptıysanız haberimiz ile karşılaşacaksınız ve verdiğimiz bilgiler ile Savaşçı 97. bölüm izle yeceksiniz. Savaşçı 97. bölüm canlı izlemek için FOX TV resmi sayfasından FOX TV Canlı yayına bağlanabilirsiniz. 9 Nisan 2017'de başlayan savaşına bu sezon da devam eden Savaşçı 97. bölüm ile kaldığı yerden süregelecek olan dizi de TİMİ türlü türlü belalar düşmanlar bulacak. bu sezon Savaşçı dizisinden temennimiz. oturmuş olan kadrosundan bir eksik çıkmaması 

Savaşçı 98. bölüm fragmanı!

Savaşçı 98. bölüm 2. fragmanı henüz çıkmadı!

Başladığı dönem sonrasında taa bu zamana kadar gelen Savaşçı 97. bölüm full izle linki detaylarını sizlerle paylaşacağız. Savaşçı 97. bölümde deKılıç Timinin türlü türlü mecralarına zoruklarına savaşlarına, tuzaklarına ve tuzaklara karşı tutumlarına yer verilecek. Savaşçı 97. bölüm izle linki ve detayları sizlerle.

Eğer Savaşçı 97. bölüm full izle linkine ulaşmak istiyorsanız FOX TV resmi sayfasından diziler kısmında Savaşçı 97. bölüm kısmını seçerek yeni dizi yeni fragmana ulaşabilirsiniz.

Merakla beklenen Savaşçı 97. bölümü yayınlandı. Peki, Savaşçı 97. bölümünde neler yaşandı?

SAVAŞÇI 96. BÖLÜM NELER YAŞANDI?

Savaşçı 96. bölüm de en çok dikkat çeken ve akıbetinin merakla beklendiği Yüzbaşı Haydar olmakta iken Üstn uzaklaştırdığı bomba yüklü araç yakınlarında infilak etmesi akabinde Yüzbaşı Haydar'a ne oldu soruları çok sorulmuştu. Aradan geçen 6 aylık bir vakit sonrasında Kılıç Timi ile birlikte tüm izleyici Haydar komutan ile alakalı bilgiyi çok merk etmişti. Öte yandan gelen bir istihbarat tam açıklanacakken dizi final yapmış ve Kılıç Timi'nin hareketi ile birlikte nereye gidilecek şeklinde sorular da yanıtlarını beklemişti. Başarılı komutan Kopuz Albay'ın yaptığı planda da Kılıç Timi 2ye bölünecek ve çift taraftan plan işleyecekti. İşte Savaşçı 97. bölüm izle linki

SAVAŞÇI OYUNCULARI

Berk Oktay  Yüzbaşı Kağan Bozok:   Kılıç Timin komutanıdır. Kararlı, rasyonel ve disiplinli biridir.

Murat Serezli  Albay Halil İbrahim Kopuz:    Kılıç Timinin kurucusudur. Karısını ve çocuğunu 90'lı yıllarda bir terör saldırısı sonucu kaybetmiştir.

Sarp Levendoğlu:    Yüzbaşı Haydar Bozkurt:     Mersinli bir Yörüktür. Diziye önce JÖH mensubu bir asker olarak katılmış daha sonra Kılıç Timine dâhil olmuştur. Kağanın en yakın sırdaşıdır. Genelde çok konuşur. "Baba Erenler" lafı favori lafıdır.

Gaye Turgut    Teğmen Çiğdem Ülgen:  Babası şehit düşmüş bir teğmendir. Kılıç Timindeki tek kadın askerdir.

Doğan Bayraktar:    Astsubay Kıdemli Üstçavuş Selçuk Yenilmez:  Kılıç Timinin keskin nişancısıdır.

Ali Tarık Fındık   Astsubay Çavuş İlyas Karaca:   Kılıç Timinin en genç üyesidir. Dizinin ilk sezonunda Time dâhil değilken 2. sezonda Kılıç Timine dâhil olmuştur. Iğdırlıdır.

Nazan Diper  Selver Bozok:  Yüzbaşı Kağan Bozok'un Annesidir.

Alp Öyken   Mehmet Arif Kırlangıç: Emekli askerdir. Kıbrıs Gazisidir. Kopuz Albayın manevi babasıdır. Bir huzur evinde yaşamaktadır.

Serhat Nalbantoğlu   :  Tümgeneral Ahmet Kutalmış:  Elazığlı bir Paşadır. Merhametli, cesur, yiğit bir insandır. Kopuz Albay ve Kılıç Timi onun emrindedir.

Yiğit Anıl Dinkci  : Sedat Koçak:  Tümgeneral Ahmet Kutalmış'ın emir astsubayı.

Ersin Olgaç  Er Doğan Bayındır:  Albay Kopuzun Postasıdır. Ödemişlidir. Çok konuşmasıyla bilinir.

Merve Kayaalp/  : Elit Andaç Çam Gökçen Bozkurt: Yüzbaşı Haydar Bozkurt'un eşi.

Şahverdi Ali Eren  Seyfi:  İstihbaratçı.

Esma Soysal  : Astsubay Çavuş Başak Gümüş:  Karargâhta çalışan bir Astsubaydır. Selçuk’un nişanlışı.

Kayıhan Kızılırmak  Velid: Terörist. Para için herşeyi yapar. Daha önce yakalanmıştır ancak Marcus sayesinde kurtulmuştur.

Sertan Erkaçan   :  Üsteğmen Fazıl Batur Gökbudak:  Kıbrıs Yeşilyurtlu bir Üstteğmen ve aynı zamanda askerî istihbaratçıdır.

Ogeday Girişken  :  Astsubay Çavuş Demir Döğer: İlhanın kankasıdır. Diziye yeni dâhil olmuştur. Haydar Yüzbaşı'yı örnek alır.

Serkan Kuru  : Astsubay kıdemli başçavuş

Ali Çekiç : Kırşehirlidir. Kılıç Timinin yeni Sıhhiyecisidir. Hiç evlenmemiştir. Genellikle gözüm diye hitap eder.

Bahadır Buyruk  Astsubay Çavuş İlhan Yazır: Demir’in kankasıdır. Time yeni dâhil olanlardandır.

Seçil Buket Akıncı/Feyza Sevil Güngör  :  Ayça Kutalmış:  Kutalmış Paşanın kızıdır. İlyas’ın sevgilisidir. Üniversite öğrencisidir.

Belma Mamati   Esin Kutalmış: Tümgeneral Ahmet Kutalmış'ın eşi.

Zerrin Sümer  Akkız Bozkurt: Yörük Haydar’ın annesidir. Yiğit, mert bir kadındır.

Anıl Altınöz  Merlin:  Türk düşmanı bir teröristtir. Zeki, Akıllı ve kurnaz biridir. Amacı Türkiye Cumhuriyeti’ni parçalamaktır.

Başarılı yönetmenler Osman Taşçı, Şafak Bal'IN yönetmen koltuğunda oturduğu her dizinin başarısı gibi Savaşçı dizisinin de başarısı aşikar olmakta iken, Savaşçı 97. bölüm izle sonrasında yayınlanacak olan yeni bölümünde de neler olacak sorusu şimdşden merakla araştırılıyor. 

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2020, 23:42
YORUM EKLE