Sefirin Kızı 19. bölüm izle 14 Eylül 2020 Star TV Puhutv Sefirin Kızı izle (Sefirin Kızı 20. bölüm fragmanı)

Sefirin Kızı 19. bölüm izle! 14 Eylül Sefirin Kızı son bölüm izle. Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı 19. bölüm tek parça izle! Sefirin Kızı son bölüm tamamı izle. Sefirin Kızı Puhutv ekranlarında yayınlanıyor. Sefirin Kızı izle! Sefirin Kızı 20. bölüm fragmanı çıktı mı? 21 Eylül Sefirin Kızı yeni bölümde neler olacak. Sefirin Kızı 14 Eylül 2020 Pazartesi son bölüm tamamı izle!

Sefirin Kızı 19. bölüm izle 14 Eylül 2020 Star TV Puhutv Sefirin Kızı izle (Sefirin Kızı 20. bölüm fragmanı)

Sefirin Kızı 19. bölüm izle! 14 Eylül Sefirin Kızı son bölüm izle. Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı 19. bölüm tek parça izle! Sefirin Kızı son bölüm tamamı izle. Sefirin Kızı Puhutv ekranlarında yayınlanıyor. Sefirin Kızı izle! Sefirin Kızı 20. bölüm fragmanı çıktı mı? 21 Eylül Sefirin Kızı yeni bölümde neler olacak. Sefirin Kızı 14 Eylül 2020 Pazartesi son bölüm tamamı izle!

Sefirin Kızı 19. bölüm izle!

Sefirin Kızı 19. bölüm ekranlara geldi. Star TV ekranlarında nefes kesen sahnelerin yer aldığı son bölümde Nare ve Kavruk sahneleri izleyiciden tam not aldı. Sefirin Kızı Gediz içinde kötü günler artık tamamen başladı. Konaktan içeri giremeyen Gediz bundan sonra hiç birşeyi eskisi gibi olmayacağı ve savaş dönemi başladığı resmen ortaya koydu. Sefirin Kızı 19. bölüm izle. Sefirin Kızı izle! Sefirin Kızı 14 Eylül 2020 son bölüm sizlerle!

Sefirin Kızı 19. bölüm izle 14 Eylül 2020 Pazartesi!

Sefirin Kızı 19. bölümde Gediz ekran başında duran herkesi ağlattı. Aşkı için neler yapacağını, nelerden vazgeçtiğini dile getiren Gediz, Sefirin Kızı 19. bölüm izle damga vurdu. Sefirin Kızı dizisinde son bölümde Gediz yürekleri dahlasa da artık Nare'nin de beklenen hamleyi yapması bekleniyordu. Konakta artık kalmak istemeyen, kalırsa da Efe'lerine işkence olacağını dile getiren Nare ve Gediz aşkı mı başlıyor Sefirin Kızı 14 Eylül 2020 pazartesi son bölümü belli olmadı.

Sefirin Kızı 19. Bölüm izle

Star TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı yeni sezona hızlı bir giriş yaptı. Merakla beklenen Sefirin Kızı 19. Bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Sefirin Kızı 19. Bölümünde Nare ve Sancar ayrılacak mı? Nare, Gediz’e bir şans verecek mi? Menekşe ve Akın’ın intikam planı nasıl olacak? İşte detaylar…

Ekranların izlenme rekorları kıran dizisi Seferin Kızı yeni sezon bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Heyecan, romantizm ve gerilim yüklü bölümleriyle beğeni kazanan dizi Pazartesi akşamları ekrana geliyor. Sancar ve Nare arasındaki destansı aşk hikayesinin anlatıldığı dizi de aşkın farklı yüzlerini görme fırsatı yakalıyoruz. Sancar’ın en yakın arkadaşı Gediz, Nare’ye aşık oluyor. Nare, yıllar önce kendisine inanmayan Sancar’ı affedemiyor. Merakla takip edilen Seferin Kızı 19. Bölümü yayınlandı. Nare, konaktaki mahkumiyetine son vermek için her yolu deniyor. Konaktaki herkese kök söktüren Nare, hayatında ilk kez insanları kırmaktan çekinmiyor.

Sancar, Nare’ye yakın olduğu her an ateşle sınanıyor. Menekşe, Nare’nin evden gitmediği her an deliye dönüyor. Nare’nin kaçırılmasının ardında Yahya’nın olduğunu öğrenen Sancar kardeşiyle arasındaki bağı koparma noktasına geliyor. Yahya’ya hiç güvenmeyen Sancar, neden böyle davrandığını öğrenmeye çalışıyor. Sefirin Kızı 19. Bölümünde Gediz’in aşk itirafına da tanıklık ediyoruz. Gediz ve Nare arasındaki konuşma duygu dolu anların yaşanmasına neden olacak. Gediz, Sancar’ı bile yıkarak aşkına sahip çıkma kararı alıyor. Ne olursa olsun Nare’yi konaktan çıkarmaya kararlı şekilde davranıyor. Sonunda da başarılı olarak Nare’yi çekip alıyor. Gediz ve Sancar yüzleşmesinde aşk için mücadele eden iki erkeği görüyoruz. Nare, Sancar’ın yıllar içerisinde hiç değişmediğini aksine kalbinin daha da karardığını görüyor. Gediz’in her şartta kendisine olan inancı da aklının karışmasına neden oluyor.

Sefirin Kızı 20. Bölüm fragmanı

Star TV’nin fenomen dizisi Sefirin Kızı’nda romantizm ve gerilim bir arada sunuluyor. Heyecanla beklenen Sefirin Kızı 20. Bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Sefirin Kızı 20. Bölümünde neler yaşanacak? Nare, Gediz’in teklifini kabul edecek mi? Menekşe çocuğunu düşürecek mi? Sancar neden ağlıyor? İşte detaylar…

Sefirin Kızı 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 21 Eylül 2020 Pazartesi

Ekranların sevilen dizisi Seferin Kızı yeni sezonda da dikkat çekmeye devam ediyor. Pazartesi akşamları Çukur ve Yasak Elma dizileriyle reyting mücadelesi veriyor. Farklı konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla beğeni kazanan Sefirin Kızı destansı bir aşk hikayesini anlatıyor. Neslihan Atagül ve Engin Akyürek’in başrollerini paylaştığı dizi korona virüsü salgını nedeniyle erken final yapmak zorunda kalmıştı. Yeni sezona bomba gibi bir giriş yapan Sefirin Kızı 20. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Nare, Sancar’ın tüm itiraz ve çabalarına rağmen konaktan çıkmayı başarmıştır. Sancar’ın tıpkı geçmişteki gibi dediğim dedik olması ve zorbalık yapması bardağı taşıran son damla olur. Nare ve Menekşe arasında yaşananlar herkesin sinirlerinin gerilmesine neden olmuştur. Nare, kendisine ve kızına yeni bir hayat kurmaya kararlıdır. Nare’nin en büyük destekçisi ise Gediz olur. Gediz’in samimiyeti, dürüstlüğü ve anlayışlı yapısı sayesinde aralarındaki ilişki güçlenmeye başlamıştır. Akın yeniden Muğla’ya dönmüştür. Akın’ın yeni ortağı Menekşe olur. Ortak çıkarları bulunan Menekşe ve Akın birlikte çalışmaya karar verir. Menekşe, bebeğini düşürme tehlikesiyle karşılaşır.

Sancar ve Menekşe arasındaki tüm bağlar kopma noktasına gelmiştir. Gediz, Nare’ye karşı hissettiği duyguları açıkladığı için rahatlamıştır. Şimdi sıra Nare’nin nasıl bir karar alacağını beklemeye gelmiştir. Sancar, Gediz’e karşı çok sinirlidir. Nare’yi deliler gibi kıskanan Sancar, onu uyarır. Gediz ve Nare’nin birlikte olmasına asla izin vermeyeceğini söyler. Yahya hem şirketten hem de konaktan kovulur. Yahya’nın öfkesi giderek artmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2020, 00:23
YORUM EKLE