Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

12 Ekim 2020 Pazartesi 22:18:19

Sefirin Kızı 23. bölüm izle 12 Ekim Star TV Sefirin Kızı son bölüm Puhutv tek parça izle!

Sefirin Kızı 23. bölüm izle. Sefirin Kızı son bölüm izle. Sefirin Kızı 12 ekim 2020 pazartesi son bölümü izle. Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı 23. bölüm seyret. Sefirin Kızı 23. bölüm tek parça izle. Sefirin Kızı son bölüm puhutv izle. Sefirin Kızı 23. bölüm puhutv yayını.

Sefirin Kızı 23. bölüm izle. Sefirin Kızı son bölüm izle. Sefirin Kızı 12 ekim 2020 pazartesi son bölümü izle. Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı 23. bölüm seyret. Sefirin Kızı 23. bölüm tek parça izle. Sefirin Kızı son bölüm puhutv izle. Sefirin Kızı 23. bölüm puhutv yayını.

Sefirin Kızı 23. bölüm izle

Star TV ekranların sevilen dizisi Sefirin Kızı 23. bölüm izle ekranlara geldi. Yayınlandığı pazartesi günü rekorlar kıran Sefirin Kızı 23. bölüm tek parça izle. Sefirin Kızı son bölüm tamamı izle. 12 Ekim 2020 Pazartesi Sefirin Kızı son bölüm izle. Sefirin Kızı yeni bölüm puhutv’de. Sefirin Kızı 23. bölüm Puhutv izle.

Menekşe abisi yakayı ele veriyordu!

Menekşe abisi yakayı az kala ele veriyordu. Olmaz böyle abi derken Sancar gibi akıllı birinin böyle bir şeyi yemesi akıllara ziyan olarak lanse edildi. Sefirin Kızı 23. bölümde Kavruk alacağı cevaplarla da şok oldu. Efe’si Menekşe’den boşanmasına çok sevinen Kavruk Ömer kendi boşanmasına ise hüzünlü bir şekilde anlatıyor. Sancar ve Kavruk’un hüzünlü sahnesi sonra sarılması rekor kırdı

Bacılar ekibi kuruldu!

Sefirin Kızı 23. bölümde Nare başında yer aldığı Bacılar grubu toplantısını yaptı. Sadıçların zaman herşeyin ilacı olmasına gitme yolunu seçen Nare, Sefirin Kızı dizisinden Sancar Efe ve Gediz’i unutturarak gitmek isteyecek. Yayha ve abilerin tam oy almasına rağmen mekanı Gediz bastı. Gediz’in Bacılar grubuna hızlı bir şekilde el koyması sonrası Nare ve Gediz’in konuşmaları Sefirin Kızı 23. bölüm izle düğümünü çözdü. Gediz’in hiç yüzüne bakmadığı kardeşi de üzüldü.

Gediz darbeyi engelledi!

Darbeyi engellemek için alaşağı edildiğini düşünen Gediz, velayet için büyük bir videoyu Nare ile paylaştı. Videonun gerçekliğinden şüphelenen Nare, o anda Sancar’la görüşmesi ve kimsenin bilmemesi gerektiğini düşündü. Dizi izleyicisi Gediz’i kötü adam olarak göstermeye asla inanamadı. Ancak görüntülerle babasının kızına zarar vereceğini düşünerek mahkeme kızını Nare’ye verecek. Nare her dizide olduğu gibi Sancar’a çok unutulacak bir ders verecek mi veremeyecek mi merak ediyor. Gediz’in sadece beni mi gizli yerimden vuruyorsun demesi sonrası bana vurları Sefirin Kızı 23. bölüme damga vurdu. 12 Ekim 2020 Pazartesi Sefirin Kızı 23. bölüm Puhutv ve Star TV’de.

Sancar kızını döver mi?

Sancar iftiraya uğradığını söylese de bunu yaşamayı hakettiği dile getirildi. Nare’yi ikna etmesi zor olsa da Gediz’e halen gerçek birşeyle vurma taraftarına ikna etmek istiyor. Geçmişte birlikte halt yiyen Gediz ve Sancar gerçekleri öğrenen bir kişi daha ortaya çıktı. Gediz ve Nare’nin konuştuğu Yahya’nın dayak videosu elinde olduğu öğrenen bir kişi Nare ve Gediz’in tüm planları alt üst etmeye yetecekken Gediz’in Sancar’ın boşandığı söyleme sahnesi yürekleri yaktı geçti.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı