Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

1 Ekim 2020 Perşembe 00:27:40

Sen Çal Kapımı 12. son bölüm full izle Fox TV – FoxPlay Sen Çal Kapımı 12. bölüm fragmanı

Fox TV'nin Yaz dizisi olan Sen Çal Kapımı 12. bölüm izle ! Sen Çal Kapımı 12. bölüm tamamı izle! Fox  TV ekranlarında Yaz dizisi olarak başlayan ve sezon başladığında akıbetinin Henüz belli olmadığı Sen Çal Kapımı 12. son bölüm izle! Sen Çal Kapımı 12. bölüm Fox play izle! Sen Çal Kapımı 12. bölüm FOX TV izle çok sevilerek izleyen Özellikle de genç kesimin müptelası olduğu Fox TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı 30 Eylül 2020 Çarşamba bölümünde neler oldu? Sen Çal Kapımı yeni bölüm izle!

Fox TV’nin Yaz dizisi olan Sen Çal Kapımı 12. bölüm izle ! Sen Çal Kapımı 12. bölüm tamamı izle! Fox  TV ekranlarında Yaz dizisi olarak başlayan ve sezon başladığında akıbetinin Henüz belli olmadığı Sen Çal Kapımı 12. son bölüm izle! Sen Çal Kapımı 12. bölüm Fox play izle! Sen Çal Kapımı 12. bölüm FOX TV izle çok sevilerek izleyen Özellikle de genç kesimin müptelası olduğu Fox TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı 30 Eylül 2020 Çarşamba bölümünde neler oldu? Sen Çal Kapımı yeni bölüm izle!

Sen Çal Kapımı 12. bölüm izle

Fox TV ekranlarında yayınlanan ve sonrasında da Fox Play izleyicilerinin çok sevdiği ve özellikle de genç kesim tarafından izlenilen Sen Çal Kapımı yepyeni bölümü ile 30 eylül çarşamba akşamı sevenleri ile idi. Sen Çal Kapımı 12. bölüm izle! Sen Çal Kapımı 12. bölüm tamamı izle! Sen Çal Kapımı 30 Eylül 2020 Çarşamba bölümü seyret! Fox TV ekranlarında yayınlananSen Çal Kapımı yepyeni bölümü izlemek için ilan365.com sitemizi takip edin

Sen Çal Kapımı son bölüm neler oldu?

Sen Çal Kapımı yeni bölüm tanıtımının geçtiğimiz hafta dizinin son bölümünün yayınlanması akabinde Sen çal kapımı 30 Eylül izle araması ve Sen Çal Kapımı 12. bölüm son bölüm neler oldu araması ile birlikte Sen Çal Kapımı son bölüm izle araması sizlerle birlikte.

Okul hayatının bir işadamı tarafından farkında olmadan bitirilmesi Eda’yı Serkan’a adeta düşman etmişti.Bir kelepçe ile başlayan bu aşk nasıl sonuçlanacaktı?  Hayallerinin peşinden giden Eda ve kendisine kal diyemeyen Serkan….

Ve aralarında bir sözleşme ile başlayan aşk, sözleşme bittiğinde ne seyredecekti? Birbirine aşık çiftin neler yapacağı konusu Sen Çal Kapımı 12. bölüm neler oldu sorusuna herkese etmekte idi. Sen çal kapımı yayınlanan son bölümünde Serkan ile Eda’nın arasındaki anlaşmanın bitmesi ikisini de derinden yaraladığı aşikar olunmaktayken ve İkisininde İçi kan ağlamaktayken birbirlerine sarılma imkânlarını bulamamışlardır. İkisininde inadı başından Aşk tır…

Anlaşma bitti

Aralarındaki 2 aylık süre gelen anlaşma geçtiğimiz bölümde bitmiş olsa da, Serkan her fırsatta Eda’nın gitmek zorunda olmadığını belli etmiş, Eda ise Serkan’ın Selin’i tercih edeceği konusunda yanlış düşüncelere kapılmıştır . Her ne kadar Serkan ikna etmeye çalışsa da Eda özgürlüğünden ve inadından Asla ödün vermeyecektir… Daha şimdiden yurtdışı hazırlıklarına başlamıştır bile.

Selin ile Serkan konuşacak

Eski aşıklar Selin ile Serkan’ın aralarında geçen bir konuşmaya Eda şahitlik etmiştir. Selin’in ”seninle birlikte olabilmem için en ufak bir umut varsa Ferit’i terk ederim” demesi Serkan’ı kafasını karıştıracak mıdır bilinmez ancak Eda Serkan’ın Selin’i isteyeceğin den emindir. Serkan ise Eda’nın onu istemediğinden emindir….

Burs başvurusu yaptı

Eda’nın Serkan’dan uzaklaşmasının tek yolu bulunduğu şehri Hatta Ülkeyi terk etmektir. Eda yurtdışında burs başvurusu yapar. Eda’nın teyzesi Ayfer, Eda ile Serkan’ın sözleşmeli nişanlılığını öğrenmesi ve yaptığı hareketler çok konuşulmaktadır …Eda gidecektir . 

Serkan Eda’ya yalvaracak

Altan Dönmez gibi Usta Bir ismin yönetmenliğinde başlayan her dizinin baş ağrısından aşikar olmaktayız. İşte Sen Çal Kapımı dizisinde de Altan Dönmez’in başarısı hakim . Dizinin Senarist koltuğunda ise Ayşem Erkutlu oturmaktadır. Her çarşamba akşamı Fox TV ekranlarında saat 20.00 başlayan ve MF yapım yapımcılığında devam eden dizi Sen Çal Kapımı 12. bölüm bu akşam ekranlarda ydı.

Kerem Bürsin Hande Erçel uyumu

Başrollerini Kerem Bursin ve Hande erçel’in paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisinde diğer başarılı oyuncularda reytingleri çok etkiliyor. Neslihan yeldan, Bige Önal Birgül Evrim Doğan Birgül Anıl İlter, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, gibi birçok başarılı isimler de Sen Çal Kapımı dizisinde yer alıyor. Sen Çal Kapımı 12. Bölüm izle  bu akşam yerini aldı . Sen Çal Kapımı yeni bölümü 30 Eylül Çarşamba saat 20 00 da Fox TV ekranlarında sevenleri ile buluştu İyi seyirler dileriz…

Sen Çal Kapımı yakışıklı bir oyuncusu geldi geçti

Sen çal kapımı dizisi yapımcılarının geçtiğimiz haftalarda Pamir Pekin ile anlaşma yaptığı açıklanmıştı. Ünlü isimlerin yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisinde Pamir Pekin ve MF yapım el sıkışmıştı ancak Pekin sözleşme koşullarında sen çal kapımı yapımcıları ile anlaşamadığı için diziden ayrıldı

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı