Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

7 Ekim 2020 Çarşamba 23:05:00

Sen Çal Kapımı 13. bölüm izle FOX TV Son bölüm 7 Ekim tamamı FOX Play tek parça

Sen Çal Kapımı 13. bölüm izle. Sen Çal Kapımı 13. bölüm tek parça izle! FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı 13. bölüm tamamı izle! Sen Çal Kapımı 7 Ekim 2020 son bölüm izle. 7 Ekim 2020 bugünkü Sen Çal Kapımı 13. bölüm izle. Sen Çal Kapımı 13 bölüm tamamı izle.

Sen Çal Kapımı 13. bölüm izle. Sen Çal Kapımı 13. bölüm tek parça izle! FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı 13. bölüm tamamı izle! Sen Çal Kapımı 7 Ekim 2020 son bölüm izle. 7 Ekim 2020 bugünkü Sen Çal Kapımı 13. bölüm izle. Sen Çal Kapımı 13 bölüm tamamı izle.

Sen Çal Kapımı 13. bölüm izle

FOX TV’nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı da heyecanın dozajı artıyor. Merakla beklenen Sen Çal Kapımı 13. bölümü yayınlandı. Peki, Sen Çal Kapımı 13. bölümünde neler yaşandı? Efe ve Eda arasında neler yaşanacak? Serkan, Efe Akman’ı hangi konuda uyarıyor? İşte detaylar…

Sen Çal Kapımı 13. bölüm izle 7 Ekim 2020

Ekranların en beğenilen dizilerinden Sen Çal Kapımı yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Romantizm ve komedinin bir arada sunulduğu dizi yüksek reyting oranlarıyla da göz dolduruyor. Çarşamba akşamlarına damga vuran Sen Çal Kapımı 13. bölümü yayınlandı. Eda ve Serkan arasındaki aşk dolu dizgin şekilde devam etmektedir. Eda, Serkan’ın çok çalışmasından ve kendisine vakit ayıramamasından dolayı huzursuz olur. Serkan’a ulaşmaya çalıştığı her an yanında birileri vardır. Öte yandan aşkını daha fazla gizlemek istemiyordur. Bu nedenle halasıyla konuşur. Serkan ise Eda’nın varlığından dahi güç almaktadır. İlk kez aşkı tattığı için nasıl davranması gerektiğini bilememektedir. Bu arada ajansa Efe Akman gelir. Eda’nın idolu olarak gördüğü Efe Akman ekibe dahil olur. Serkan, Efe’nin hareketlerinden kuşkalanmaya başlar. Hayatında ilk kez kıskançlık krizine yakalanmıştır.

Selin’in düğünü terk etmesi ve Ferit’ten ayrılması da olay olmuştur. Selin ve Serkan’ın ortak bir geçmişini kabullenmesi gerektiğini fark eden Eda, sakin olmaya çalışır. Sen Çal Kapımı 13. bölümünde Eda’nın anne ve babasını kaybetme hikayesinin detayları da ortaya çıktı. Aydan, oğlunu korumak için farklı bir yol aramaya başlamıştı. Lakin, Serkan’ın babası gerçekleri itiraf etmesi gerektiğini söyledi. Serkan’ın Eda ile birlikte olmaması gerektiğini savunmaya devam etti. Hiçbir şeyden haberi olmayan Eda ise sevdiği adama güzel bir sürpriz yapmaya karar verdi. Eda ve Serkan başbaşa geçirdikleri zamanları en güzel şekilde değerlendirdi. Eda, Serkan’ın farklı yönlerini keşfetmeye başladı.

Sen Çal Kapımı 14. Bölüm fragmanı çıktı mı?

FOX TV’nin fenomen dizisi Sen Çal Kapımı dram ve heyecan yüklü bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Heyecanla beklenen Sen Çal Kapımı 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Sen Çal Kapımı 14. bölüm fragmanında neler oldu? Eda ve Serkan ayrılacak mı? Efe, Eda’ya yakınlaşmaya çalışıyor! İşte detaylar…

Sen Çal Kapımı yeni sezonda da ekran yolculuğuna devam ediyor. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi milyonlarca kişiyi ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in yer aldığı dizi de aşkın en eğlenceli ve duygusal yönü aktarılıyor. Efe Akman karakterinin de senaryoya dahil olmasıyla birlikte heyecanın dozajı arttı. Merakla takip edilen Sen Çal Kapımı 14. bölüm fragmanı yayınlandı.

Serkan, Eda’nın ailesinin başına gelenlerden kendi ailesinin sorumlu olduğunu öğreniyor. İmkansız bir aşk hikayesinin iki tarafı Eda ve Serkan, yeni bir sınavla karşılaşıyor. Serkan, Eda’yı çok sevmesine rağmen ona gerçekleri anlatma konusunda kararsız kalıyor. Eda’yı kaybetmeyi göze alamacağını anlıyor. Öte yandan Efe Akman’ın ajansta çalışmasından da içten içe rahatsız duymaya başlıyor. İş gereği Eda ve Efe’nin yakın çalışması gerekiyor. Eda’nın hayranlık beslediği bir peyzaj mimarı olan Efe aynı zamanda çok yakışıklı ve çapkın bir erkektir. Eda’yı kıskanmaya başlayan Serkan, ilk kez duygularıyla hareket etmeye karar veriyor. Serkan’ın ruhsal değişiminin farkında olan Eda, sorunun ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Eda üzerine geldikçe içine kapanan Serkan, aralarına sessizlik duvarı örüyor. Selin ve Serkan yılların getirdiği arkadaşlıklarını korumaya devam ediyor.

Selin, Eda’yı dışlamaya çalışmıyor fakat Serkan’a layık görmediğini de her fırsatta belli ediyor. Eda, büyük bir çıkmazın içerisinde kalıyor. Bu esnada Efe’nin samimi ve sıcak yaklaşımlarıyla karşılaşıyor. Efe, Eda’ya güzel bir sürpriz hazırlıyor. Bunu öğrenen Serkan adeta deliye dönüyor. Eda ve Serken ilişkilerindeki ilk ciddi kavgayı gerçekleştiriyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı