Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

14 Ekim 2020 Çarşamba 23:57:04

Sen Çal Kapımı 14. bölüm izle FOX TV Son bölüm 14 Ekim tamamı FOX Play tek parça

Sen Çal Kapımı 14. bölüm izle. Sen Çal Kapımı 14. bölüm tek parça izle! FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı 14. bölüm tamamı izle! Sen Çal Kapımı 14 Ekim 2020 son bölüm izle. 14 Ekim 2020 bugünkü Sen Çal Kapımı 14. bölüm izle. Sen Çal Kapımı 14. bölüm tamamı izle. Sen Çal Kapımı 14. bölüm izle FOX TV'nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı da heyecanın dozajı artıyor. Merakla beklenen Sen Çal Kapımı 14. bölümü yayınlandı. Peki, Sen Çal Kapımı 14. bölümünde neler yaşandı? Serkan ile Eda arasında yaşanan aşk yoksa geçmiş sebebiyle son mu bulacak? Yeni ortak Efe Akman Serkan’ı delirtmeye devam ederken diğer bir yandan da Eda’ya yanaşmayı sürdürecek.

Sen Çal Kapımı 14. bölüm izle. Sen Çal Kapımı 14. bölüm tek parça izle! FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı 14. bölüm tamamı izle! Sen Çal Kapımı 14 Ekim 2020 son bölüm izle. 14 Ekim 2020 bugünkü Sen Çal Kapımı 14. bölüm izle. Sen Çal Kapımı 14. bölüm tamamı izle.

Sen Çal Kapımı 14. bölüm izle

FOX TV’nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı da heyecanın dozajı artıyor. Merakla beklenen Sen Çal Kapımı 14. bölümü yayınlandı. Peki, Sen Çal Kapımı 14. bölümünde neler yaşandı? Serkan ile Eda arasında yaşanan aşk yoksa geçmiş sebebiyle son mu bulacak? Yeni ortak Efe Akman Serkan’ı delirtmeye devam ederken diğer bir yandan da Eda’ya yanaşmayı sürdürecek.

Çarşamba akşamlarının heyecan dozajı yüksek dizisi Sen Çal Kapımı Bu akşam da Fox TV ekranlarında ki yerini aldı. Her çarşamba akşamı dizi saati olan 20.00 da bizlerle birlikte olan Sen Çal Kapımı 14. bölüm full izle linki ile aktif edildi. Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrollerinde paylaştığı ve komedi Romantizm ve aşkıN bir arada yaşandığı dizi Sen Çal Kapımı 14. bölümde neler yaşandı ? Eda ile Serkan İtalya’ya gidecek mi? Bu akşam yayınlanan Sen Çal Kapımı son bölümünde Bu sorunun cevabını da öğreneceğiz. Eda Serkan aşkının doludizgin devam ettiği şu zamanlarda Eda’nın tek derdi Serkan’ın işlerinden sebeple olarak kendisiyle ilgilenmemesinden muzdarip iken Serkan ise Eda’nın varlığı sayesinde çok güçlüdür. O yıkılmaz adam bir tek aşkının karşısında Eda’nın karşısında yıkılmaktadır ve Bir tek ona boyun eğmektedir. Öte yandan Efe Akman’ın şirkete dahil olması Serkan’ı bir hayli rahatsız etmektedir. Doktor Eda Hanım Efe Akman ile iyi olması Serkan’ı rahatsız etmekte iken aralarında gerginliğin yaşanacağından ve Kıskançlık krizlerini ne başlayacağından hepimiz Emin olmaktayız. Öte yandan Serkan’ın ailesinin Eda’nın ailesi ile olan bağlantısı Serkan’ı Rahatsız etse de hiçbir şey beni Eda’dan ayıramaz der ve ailesini de karşısına alır. Eda çok aşık olduğunu ve çok mutlu olduğunu haykırırken Serkan’la birlikte İtalya’ya gideceğini de halasına ve arkadaşlarına Açıklar . İşlerine Biraz ara vermek isteyen Serkan , Eda ile baş başa bir gün geçirmek isterken ofiste her şey karışmaktadır. Leyla’nın telefon trafiğinin fazlalığı, ofistekiler in panik hali yeni katılan Efe’nin Selin’e yardım etmesi …. Serkan’ı adeta çıldırtmaya yetmiştir…

Sen Çal Kapımı 14. bölümünde Eda ile Serkan’ın kıskançlık krizi bölüme damgasını vurmaktayken Selin’in düğünü terk edip evlenmekten vazgeçmesi ve Serkan ile yaşadığı geçmişi de Eda’nın kabul etmesi gerekmektedir.

Sen Çal Kapımı 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Heyecan dozajının bir dem olsun düşmediği Sen Çal Kapımı 14. bölüm full izle linkinden sonra Sen Çal Kapımı 15. bölüm fragmanı da merakla araştırılıyor. Alptekin’in Serkan ile Eda’yı ayırma çabaları nasıl sonlanacak? Efe Akman Nasıl bir sürpriz yapacak? Selin Serkan’ı kazanmak için nasıl bir yol izleyecek ? bütün Bu soruların cevapları Sen Çal Kapımı yayınlanan 14. bölümünde yanıtını bulmuşken Sen Çal Kapımı 15. bölüm fragmanını ulaşmak için Fox TV internet sayfasını ziyaret edebilir ya da kanalın YouTube adresinden Sen Çal Kapımı 15. bölüm fragmanı izleyebilirsiniz

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı