Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

7 Ocak 2021 Perşembe 23:25:18

Son Güncelleme: 07/01/2021 23:25:49

Sol Yanım 6. bölüm full izle Star TV tek parça HD 7 Ocak Youtube Sol Yanım son bölüm Serra Selim aşkı ne alemde

Sol Yanım 6. bölüm tamamı izle! Sol Yanım 7 OCak 2021 yeni bölümünde Burak ile kadim dostu Selim’in arasını bozan kadın olarak karşımıza çıkacak olan Serra’nın ne yapacağını çok merak ettiğimiz  Sol Yanım 6. bölüm izle linkinde tekrardan zengin erkek fakir kız arbedesine şahitlik edeceksiniz. Peki Sol Yanım 6. bölüm izle de daha neler olacak.  Sol Yanım 6. bölüm canlı izle! Star TV Sol Yanım 6. bölüm izle tamamı izle!

Sol Yanım 6. bölüm izle. Sol YAnım 7 Ocak son bölüm kesintisiz izle. Star TV kanalının aşk kokan dizisi Sol Yanım 6. bölüm izle linkinin aktif edilmesi dizinin bitmesi akabinde merak edilmiş olup akabinde de Sol Yanım 6. bölüm izle linki bakalım ne kadar araştırılacak. Konusuna göre reytinglerinin çok fazla olması beklenilen ancak Perşembe günü azizliğine uğrayan  BKM Yapım tarafından sunulan ve BKM yapımın başarısına pek de yakışmayan reytingler alan dizi Sol Yanım 6. bölüm 7 Ocak Perşembe izle. Geçtiğimiz hafta yeni bölümünün yayınlanmadığı herkesi merakta bırakan dizi Sol Yanım 6. bölümü bu akşam izlenileceğe benziyor. Selim ve Serra aşkının yarım kalacağı iddial edilen Sol Yanım 6. bölümüyle 7 Ocak Perşembe akşamı Star TV ekranlarında  hanemize girdi. Sol Yanım 6. bölüm tek parça izle!  Sol Yanım 6. bölüm izle tamamını izle. Dizideki aşklar bimesin dedirten reytinler ile an an finale ilerleyen trajik dizi   Sol Yanım 6. bölüm izle.  Burak’ı aşkının tavan yapacağına bizlerin şahitlik ettiği  Sol Yanım 6. bölüm tamamı izle! Sol Yanım 7 OCak 2021 yeni bölümünde Burak ile kadim dostu Selim’in arasını bozan kadın olarak karşımıza çıkacak olan Serra’nın ne yapacağını çok merak ettiğimiz  Sol Yanım 6. bölüm izle linkinde tekrardan zengin erkek fakir kız arbedesine şahitlik edeceksiniz. Peki Sol Yanım 6. bölüm izle de daha neler olacak.  Sol Yanım 6. bölüm canlı izle! Star TV Sol Yanım 6. bölüm izle tamamı izle!

Sol Yanım 6. bölüm izle 7 Ocak son bölüm

Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı öte yandan başarılı isim Melis Civelek’in başarısını aşina olduğumuz dizlerden biri olan Sol Yanım dizisi bu kadar başarılı kadrosu olmasına rağmen neden reytinglerde ilerleyemiyor. Acaba Sol Yanım final mi yapacak. Sol Yanım 6. bölüm izle linki sonrasındaki reytniglere göz atacak olursak, sosyal medya destekli olarak dizinin gidişatı hakkında sizlere bilgi verebileceğiz.

Sol Yanım kaldığı yerden devam

Geçtiğimiz hafta Sol YAnım yeni bölüm izle yayınlanmamıştı ve zaten hegnamelerle cebelleşen dizinin yeni bölümü yayınlanmaması herkesiSol Yanımfinal yaptı dedirtse de bu muhteşem dizi hiç de haketmediği final yolunda ilerliyor.  Dizi tüm hızıyla kaldığı yerden devam ediyor Sol Yanım 6 .bölüm yayınlanmadığı dizinin yeni bölümü yılbaşı haftası olması nedeniyle yayınlanmadığıni sizlere söyleyelim.

Reytinglerde ilk 10’da bile değildi

Geçtiğimiz haftalarda eytinglere bakılacak olunursa Sol Yanım dizisinin total de ilk 10 giremediğini gördük. 2 ile 3 arasında değişen reyting oranlarından bakılacak olunursa grek dizinin tekrarını diğer dizilerbitmesi akabinde izleyenler ve kanalın youtube adresinden izleyenler bir hayli fazla.

Başarıda en büyük pay Özge Yağız’ın

Sol yanım başladığından beri dizinin güzeller güzeli ismi Yemin dizisinden tanıdığımız ÖZge Yağız olurken, dizideki başarının ön plandaki ismi olarak karşımıza çıkıyor. Bildiğiniz üzere Yemin dizisinden Özge Yağız ayrılması akabinde dizinin reytigleri bir hayli gerilemiş hatta dizi günü bile değişmişti. Yayınlanan bütün videolar YouTube’da Trend listesinin en başlarında yer alıyor

Serra ve Selim yakınlaşıyor

Serra ve Selim’in yılbaşı öncesi paylaşılan fragmanda birbirleri ile yakınlaşması gündeme çıkarken, izlyiciler bu durumdan hiç de hoşnut kalmadığı yorumları sosyal medyada yapılmıştı.

Selim dizide rahatsız bir karakter

Sol Yanım 6. bölümünde de şok olacağınız dakikalar yaşayacaksınız ve eminiz ki çok şaşıracaksınız. Sıcacık dokunuşlara şahitlik edeceğiniz Sol Yanım 6. bölümünden sonra Selim’den bir kere daha nefret edeceksiniz.  Sol Yanım 6. bölüm izle linki detaylarını bu akşam da sizlere sunduk. Sol Yanım 6. bölüm izle linkinde deaylar tam oluşmamışken, dizi de Selim’in yaşadığı eski gizli ve kötü aşklar, serra ile birlikteliğini eminiz ki çok etkileyecektir.

Sol Yanım Serra’sı bakın kaç yaşında

Sol Yanım dizisi başrol karakteri Serra hakkındaki bilgilere bakacak olursak karşımıza çıkan dtaylrda Yemin dizisinin Reyhan’ı nı göreceksiniz. Sol YAnım Serra’sı Özge Yağız, Dizide Serra karakterini güzel oyuncu Özge Yağız canlandırmaktadır. 10 Nisan 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, Başkent Üniversitesi mezunudur. Oyunculuk kariyerine 2017 yılında rol aldığı Adını Sen Koy dizisi ile başlamıştır.

Sol Yanım 7 Ocak son bölüm izle

Verdiği ara akabinde karşımıza çıkan Sol Yanım 6. bölüm Perşembe akşamına da damgasını vurmuşken, Tekra izle armaları şu sıralar dizini tekrarını izlemek isteyenlerce merak ediliyor.

Sol Yanım 6. bölüm izle , Sol Yanım 6. bölüm full izle ve Sol Yanım 6. bölüm izle Youtube puhu TV izle aramaları bu akşam da dizi bitmesine yakın araştırılmaya başlandı. Dizinin final yapacağı iddiaları gündem de olsa da sizlere henüz final yapacak haberlerinin elimize geçmediğini söyleyebiliriz. Yani Sol Yanım dizisi belki kendini toplar insanlar alışır amacıyla dizinin bir süre daha final yapmayacağını sizlere söylemek isteriz.   Sol Yanım dizisi 7 Ocak en son yayınlanan bölümü akabinde şu sıralar Sol yanım 6. bölüm izle merakla araştırdığını farkettik. İşte tüm detayları uzadı uzadıya sizlere sunduk.  Sol Yanım 6. bölüm izle PUHU TV Sol Yanım dizisi yazarak ulaşabileceğiniz gibi, Star TV resmi internet sayfası dahil kanalın Youtube adresinden de diziye ulaşabilirsiniz

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı