Son Yaz 11. Bölüm 2. Fragmanı! Savcı yaşıyor! Ali Atay devam dedi

Ekran Resmi 2021-03-09 01.14.42

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FOX TV ekranlarının yeni dizilerinden olan Son Yaz’da heyecan bitmek bilmiyor. Başarılı oyuncu kadrosu, farklı senaryosu ve yer alan karakterleriyle Son Yaz dizisi izleyecisini heyecanlandırmaya devam ediyor. Cuma akşamı ekranlara gelmeye devam eden Son Yaz dizisi 10. bölümünü geçen hafta yayınladı. Dizinin izleyenleri dizinin yeni bölümününü büyük bir heyecanla bekliyor. Ali Atay’ın başrolünde yer aldığı Son Yaz dizisi 11. bölüm fragmanını sonunda yayınladı. Gerilim ve aksiyonun çok yüksek olduğu Son Yaz dizisinin 11. bölüm fragmanı ise adeta izleyenlere şok yaşattı. Son Yaz dizisinin 11. bölüm fragmanını izleyenler dizinin yeni bölümünü sabırsızlıkla bekliyor. Son Yaz dizisinin 11. bölümünde savcının vurulması ise izleyenleri oldukça şok etti. Peki, Son Yaz 11. bölümde neler olacak, fragmanda neler oldu? Vurulan savcının ölüp ölmeyeceği merak ediliyor. Son Yaz 11. bölüm fragmanı yayınlandı! Savcı ölüyor mu, Ali Atay diziden çıkacak mı?

O3 Medya imzalı Son Yaz dizisi 11. bölümünü izleyenlerin beğenisine sundu. FOX TV’nin bu sezon başlayan ve izleyenlerini şaşırtan dizisinin yeni bölümünde olan olaylar, yaşanan gelişmeler görenleri epey şaşkına uğrattı. Son Yaz dizisinin bu hafta cuma günü yayınlanacak olan bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Burak Arlıer’in yönetmen koltuğunda oturduğu Son Yaz dizisinin yeni bölümünde Ali Atay’ın hayat verdiği Savcı karakterinin silahla vurulması ise Son Yaz 11. bölüm fragmanına damgayı vurdu. Son Yaz 11. bölümde neler olacak? Savcı ölecek mi? Dizide vurulan Ali Atay diziden çıkacak mı? Son Yaz 11. bölüm fragmanı!

Son Yaz 11. Bölüm Fragmanı!

Deniz Dargı, Cenk Boğatur ve Cem Görgeç’in senaryosunu birlikte kaleme aldığı Son Yaz dizisinin 11. bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyicinin beğenisine sunulan Son Yaz 11. bölüm fragmanında neler oluyor bir bakalım. Son Yaz 11. bölüm fragmanında Savcı Selim Kara ve kızı Yağmur Kara dışarıda arabada konuşurlar. Arabada babası Selim Kara ile oturan Yağmur Kara babası ile duygusal konuşma yapar. Selim Kara kızı ile konuşurken kızına uzun uzun bakar. Yağmur ise babasının bu bakışlarından dolayı oldukça üzülür ve babasına son defa görüşüyormuşuz gibi bakma der. İzleyenlere burada yapılan konuşma Savcı’nın vurulması ile ilgili ipucu verir. Kızının bu sözleri üzerine izleyenler Savcı Selim Kara’nın öleceğini ya da gideceğini düşünmeye başlar.

Son Yaz 11. bölümde Akgün’ün silahı kaybolur. Kutusunda saklı duran ve üzerinde Selçuk Taşkın yazan silahın çalındığını, kaybolduğunu gören Akgün çılgına döner. Akgün’ün babasına ait olan Selçuk Taşkın yazılı silahın çalınması Akgün’ü çileden çıkarır. Silahın alındığını gören Akgün çevresindekilere öfkeyle bağırmaya başlar. Bunun üzerine Son Yaz Akgün, Savcı Selim Kara’nın yanına gider. Akgün Gökalp Taşkın’ın yanına geldiğini gören Savcı Selim çok sinirlenir. Savcı, Akgün’ün yanına gelmesi üzerine Akgün’e bağırmaya başlar. Akgün’e neden buraya geldiğini soran Akgün ise Savcı’ya hayatının tehlikede olduğunu söyler. Akgün bir şeyleri anlamıştır. Savcı’nın hayatının tehlikede olduğunu ve birilerinin ona zarar vereceğini anlayan Akgün, Savcı’ya durumu anlatmaya çalışır. Akgün ve Savcı sokak ortasında birbirlerine bağırmaya başlarlar. O sırada ise Halil Babür’ün hayat verdiği Soner Sancaktar’ın birine karşı konuştuğu görülür. Soner Sancaktar, babasının ikisinden de tek seferde kurtulacağını söyler. Bu durum üzerine ise akıllara Akgün ve Savcı’nın öldürülmesi gelir.

Arda Ateş ise Akgün’ün babasının silahını çalmıştır. Selçuk Taşkın yazılı silahı arabada hazırlayan Arda, Akgün ve Savcı’nın olduğu yere gider. Arda silahı hazırlar ve arabadan Savcı’ya doğru doğrultur. Arda elindeki silahı Savcı’ya doğru tutmuş ateşlerken ise “Allah tahsilatını affetsin Savcı!” diye konuşur. Arda elindeki silahla Savcı’ya 2 el ateş açar. Silahtan gelen kurşun savcıya isabet eder. Savcı silahtan gelen kurşunla 2 yerinden vurulur. Göğsünden vurulan Savcı, vurulmanın etkisiyle yere düşer. Vurulduktan sonra Akgün’ün gözü önünde yere yığılan Savcı’nın yüzü ise oldukça ifadesizdir. Savcının vurulduğu yer ve düştükten sonra ölü gibi bakması ise Savcı Selim Kara’nın öldüğünü düşündürür.

Savcı Ölecek Mi? Ali Atay Diziden Çıkacak Mı?

Üzerinde Selçuk Taşkın yazılı silah ile Arda tarafından vurulan Savcı Selim Kara, Akgün ile tartıştığı anda vurularak yere yığılır. Savcı’nın silahla vurulması üzerine ise Savcı yerde hareketsiz bir şekilde yatar. Son Yaz 11. bölüm fragmanını izleyen izleyiciler ise Savcı’nın ölüp ölmeyeceğini merak etmeye başlar. Birçok dizide olduğu gibi Son Yaz dizisinde de başrol oyuncu dahi olsa ölen karakterler oluyor. Son Yaz Savcı’nın ölmesi ise diziye oldukça büyük bir heyecan katacaktır. Savcı ölürse diziden Ali Atay’da çıkmış olacak. İzleyenler Son Yaz Savcı ölecek mi, Ali Atay diziden çıkacak mı diye merak etmeye başladı.

Son Yaz 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Sevilen dizi Son Yaz 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Son Yaz 11. bölüm 2. fragmanı Savcı’nın yaşadığı ve Akgün’ü bu sefer tutuklattığı görülüyor!