Survivor’da şok ayrılıklar! Acil Durum Konseyi 2 Ayrılık Birden yaşanacak!

adaya

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Survivor’da 11 Mart perşembe günü Acil Durum Konseyiyle programı 2 kişi birden veda edecek! Yayınlandığı her akşam büyük olay olan Survivor’da 11 Mart perşembe günü Survivor hayranları üzücek gelişmeler yaşanıyor! Survivor’da bu akşam iki ayrılık birden yaşanacak! Sevilen programdan peş peşe yarışmacılar ayrılacak! İşte Survivor’da bu akşam yaşanacaklar!

Survivor Acil Durum Konseyi ile toplanıyor!

Acun Ilıcalı sunuculuğunu üstlendiği TV8 ekranların en sevilen programı Survivor, her sezon olduğu gibi bu sezonda sakatlıklarla ayrılıklar bitmek bilmiyor. Yine Survivor’da sevilen bir isim sakatlık nedeniyle veda ederken diğer isim Gururu nedeniyle adaya veda ediyor! Survivor tarihinin fazla sakatlık olduğu sezonuna doğru giden yarışmada sevilen isim programa veda ediyor!

Survivor’da Barış Özbek Diskalifiye edildi!

Survivor’da ünlü futbolcu Barış Özbek bu akşam yayınlanacak bölümde diskalifiye edilecek. Sakatlığı nedeniyle programa devam edemeyecek yarışmacı, Acun Ilıcalı kararını konseyde verdi! Barış Özbek gidişi sonrası sayı olarak çok düşecek ünlüler takımına sürprizler var!

Yeni yarışmacılar değil, Gönüllülerden transfer olacak!

Survivor’da Barış Özbek ayrılığı sonrası Ünlüler takımına yeni bir yedek yarışmacı gelmeyecek. Çünkü bu akşam Ünlülerde bir ayrılık daha yaşanacak! Survivor’da Gönüllüler takımından iki kişi ünlüler takımına geçerek birleşmeye kadar bir daha takım değiştirme olmayacak. Barış Özbek sonrası Survivor’da başka vedalar sürüyor!

Survivor 11 Mart Perşembe – Survivor 45. bölüm 2 veda birden!

Survivor’da Çağrı Atakan kararını verdi!

Survivor’da Murat Ceylan’a söylediği sözlerle olay olan Çağrı Atakan kararını verdi! Acun Ilıcalı’dan 1 hafta süre isteyen Çağrı Atakan 2 günde kararını verdi. Yine gözyaşları sel eden bir konuşma yapan Çağrı daha fazla dayanamadı ve kararını verdi!

Gidersen mutlu olurum dediniz..

Survivor’da Ekmeğin peşinde olan ve Çukur dizisinde Ekmeğimizin peşindeyiz Remzi olarak tanınan Çağrı Atakan kararını açıkladı! Çağrı Atakan “Siz gidersen mutlu olurum dediniz, benim boğazım düğümlendi. Ben ya gurursuz bir şekilde kalacağım yada gururumla gideceğim” diyerek Acun Ilıcalı üzecek açıklamaları yaptı!

Çağrı Atakan Survivor 2021’e veda etti!

Survivor tarihinin en duygusal konseylerinden biri olacak Çağrı Atakan’ın vedası açıklıyoruz! Çağrı Atakan 11 Mart perşembe günü Survivor 2021’e veda ederek programdan ayrılıyor!

Survivor’da Çağrı Atakan son sözleri “Annem için devam etmeyi çok isterdim ancak bana yakışmaz” diyerek veda ettiği aktarılıyor! Survivor 11 Mart perşembe günü tarihin en hüzünlü konseyiyle ekranlara geliyor!