Teşkilat dizisine dev transfer! Yavuz Bingöl Teşkilat'ın kadrosuna dahil oldu!

Trt 1 ekranlarında yeni başlayacak olan Teşkilat dizisi sabırsızlıkla bekleniyor. Başrollerini Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul'un paylaştığı dizinin kadrosu genişlemeye devam ediyor.

Teşkilat dizisine dev transfer! Yavuz Bingöl Teşkilat'ın kadrosuna dahil oldu!
Trt 1 ekranlarında yeni başlayacak olan Teşkilat dizisi sabırsızlıkla bekleniyor. Başrollerini Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul'un paylaştığı dizinin kadrosu genişlemeye devam ediyor. Son edinilen bilgiye göre usta isim Yavuz Bingöl kadroya dahil oldu. Peki Yavuz Bingöl hangi karakteri canlandıracak?

Teşkilat dizisinin kadrosunda Ezgi Eyüpoğlu, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya,  Mesut Akusta, Ezgi Şenler, Atılay Uluışık ve Eneshan Nalbant gibi başarılı isimler yer alıyor. Yavuz Bingöl Teşkilat dizisinde eski Mit mensubu, kod adı "Tespihçi " olan Adem karakterini canlandıracak.MİT'İ konu alan Teşkikat dizisinin yapımcılığını Tims&B Yapım üstelenirken, senaryosunu  Ethem Özışık tarafından kaleme alınıyor. Yönetmen koltuğunda ise Hakan Kırkavavaç’ın oturuyor. Teşkilat dizisine geri sayım başladı. 7 Mart Pazar günü saat 20:00'de Trt 1 'de başlıyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2021, 13:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER