Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

18 Ekim 2020 Pazar 20:03:58

TRT1 Tövbeler Olsun hangi ilde ilçe de çekiliyor Tövbeler Olsun 10. bölüm izle

TRT 1 ekranlarında pazar günleri yayınlanan ve ağustos ayı itibarı ile sevenleri ile buluşan aile ve komedi tarzındaki Tövbeler olsun 10. bölümü bu akşam sizlerle birlikte idi. TRT1 ekranlarının pazar akşamlarının sevilen aile dizisi Hasan Kaçan tarafından senaristliği üstlenen ve yönetmenliğini Serdar Akar'ın yaptığı Tövbeler Olsun 10. Bölüm izle linki ile birlikte Tövbeler Olsun 10. Bölüm özeti sizlerle .Çok merakla izlenilen Tövbeler Olsun Nerede çekiliyor ? Tövbeler Olsun hangi il ve hangi ilçede çekiliyor? gibi soruların cevapları sizlerle.

TRT 1 ekranlarında pazar günleri yayınlanan ve ağustos ayı itibarı ile sevenleri ile buluşan aile ve komedi tarzındaki Tövbeler olsun 10. bölümü bu akşam sizlerle birlikte idi. TRT1 ekranlarının pazar akşamlarının sevilen aile dizisi Hasan Kaçan tarafından senaristliği üstlenen ve yönetmenliğini Serdar Akar’ın yaptığı Tövbeler Olsun 10. Bölüm izle linki ile birlikte Tövbeler Olsun 10. Bölüm özeti sizlerle .Çok merakla izlenilen Tövbeler Olsun Nerede çekiliyor ? Tövbeler Olsun hangi il ve hangi ilçede çekiliyor? gibi soruların cevapları sizlerle.

Pinti bir kişilikten cömertliğe doğru adım atan Namzet Horanta ve Mahallesi’nde yaşanan komik samimi hikayenin anlatıldığı Güven Kıraç’ın Namzet Horanta karakteri ile karşımıza çıktığı Tövbeler Olsun dizisi bu tam bir aile dizisi olmakta iken karısı Latife namıdiğer hatmi çiçeği ve Oğulları Sinan ve Buğra’nın komik hayatının anlatıldığı Tövbeler olsun 10. Bölüm detayları ile birlikte dizinin nerede çekildiği detayları da sizlerle…

Eski düşmanı Osman Necipli son zamanlarda ortağı olmuş iken çocukları Aylin ve Buğra’nın da birbirlerine aşık olması sonrasında Latife ve Hülya’nın onları ayırma çabaları da diziye damgasını vurmaktadır. Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu ve Erkan Can’ın başrollerinde oynadığı dizinin diğer oyuncuları da Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen, Sercan Badur, Mert Carim, Merve Erdoğan, Mert Denizmen, Semiha Bezek, Naz Çağla Irmak, Batuhan Aydar, Tolga Canbeyli, Cansu Kurgun, Ozan Güçlü ve Duru Baykal dır. 

Başarılı fakat pinti bir mücevher imalatçısı olan Namzet Horanta (Güven Kıraç), Altın Piyasası’nın “Altın Çocuğu” olmak isterken başına gelen bir kaza sonrasında büyük değişim yaşar ve bu olay sonucunda beklenmedik bir şekilde  hatalarıyla yüzleşmek zorunda kalır.

Namzet Horanta’nın  bu değişimine başta karısı Latife ( İpek Tuzcuoğlu) olmak üzere, kızı Nazmiye (Seda Türkmen), oğulları  Sinan (Mert Carim) ve Buğra’nın ( Sercan Badur) tepkisi ne olacaktır?

Öte yandan Namzet’in yaşadığı bu değişim eski ortağı ve en büyük düşmanı Osman’ı (Erkan Can) nasıl etkileyecektir? Vicdanı ve intikam hırsı arasında kalan Osman, senelerce “Hep tasarruf, hep terakki” diyerek pintilik yapan, başına olmadık işler açan Namzet’in değişimini kabul edebilecek midir?

İki düşmanın arasındaki büyük düğümde “Uğurlu Sikke’ye” en çok kimin ihtiyacı olacaktır?

Tövbeler olsun nerede çekiliyor

İstanbul’da çekimleri devam eden Tövbeler olsun dizisinin farklı çekim noktaları için Beykoz ve Pendik ilçeleri kullanılıyor. İstanbul Beykoz’da bulunan eski Kundura fabrikası da çekim için kullanılıyor. Bir de çok meraklı araştırılan namzet beyin Konağı ise Pendik ilçesi Kaynarca Mahallesinde yer alıyor . Öte yandan farklı çekim mekanları nın da kullanıldığı Tövbeler olsun dizisinde Belgrad Ormanı Garipçe Kalesi gibi mekanlar kullanılırken tüm çekimlerin İstanbul’da yapıldığını söyleyebiliriz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı