Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

20 Eylül 2020 Pazar 23:21:54

TV8 canlı yayın Acun Ilıcalı bilgisayar kampanyası nedir? Uzaktan eğitim için laptop kampanyası başvurusu nasıl yapılır

TV8 kanalının sahibi Acun Ilcalı, uzaktan eğitim için dizüstü bilgisayarı bilgisayarı olamayan çocuklar için bir kampanya başlatacağını duyurdu. Bu akşam TV8'de yapılacak canlı yayınla çocuklarımız için destek kampanyası başlatılacak. Peki TV8'deki Acun Ilıcalı bilgisayar kampanyası nedir? Uzaktan eğitim için laptop kampanyası başvurusu nasıl yapılır? İşte başvuru için gerekenler…

TV8 kanalının sahibi Acun Ilcalı, uzaktan eğitim için dizüstü bilgisayarı bilgisayarı olamayan çocuklar için bir kampanya başlatacağını duyurdu. Bu akşam TV8’de yapılacak canlı yayınla çocuklarımız için destek kampanyası başlatılacak. Peki TV8’deki Acun Ilıcalı bilgisayar kampanyası nedir? Uzaktan eğitim için laptop kampanyası başvurusu nasıl yapılır? İşte başvuru için gerekenler…

Medya patronu Acun Ilıcalı, “Dizüstü bilgisayarı olmadığı için uzaktan eğitimde büyük zorluk çeken kardeşlerimiz var. Bu durum hepimizi çok üzüyor.” dedi ve pazar günü büyük bir kampanya başlatacaklarını duyurdu. Uzaktan eğitim gören ve dizüstü bilgisayar sahibi olamayan çocuklar için Acun Ilıcalı kampanyayı bugün başlattı.

ACUN ILICALI’NIN BAŞLATTIĞI LAPTOP KAMPANYASI NE ZAMAN?

Acun Ilıcalı uzaktan eğitim kampanyası 20 Eylül saat 23.15 ‘te TV 8 ekranlarında başladı. Uzaktan eğtim konusunda zorluk çeken miniklere yardım etmek için SMS kampanyası başlatan Acun Ilıcalı, istenilen gsm operatöründen “EĞİTİM” yazıp, 2868’e kısa mesaj yollanılabileceğini söyledi. 

LAPTOP KAMPANYASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada “Dizüstü bilgisayarı olmadığı için uzaktan eğitimde büyük zorluk çeken kardeşlerimiz var. Bu durum hepimizi çok üzüyor. Kardeşlerimizin eğitimden mahrum kalmamaları için pazar akşamı TV8’de büyük bir kampanya düzenliyoruz. Hep beraber onları desteklemek için elimizden geleni yapalım” diyerek açıklama yaptı.

Bilgisayarların ihtiyaç sahibi çocuklara ulaşmasının Milli Eğitim Bakanlığı kanalıyla yapılacağını söyleyen Acun Ilıcalı, konuyla ilgili henüz net bilgi vermedi.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı