Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

24 Eylül 2020 Perşembe 02:20:06

TV8 Mucize Doktor Kıvılcım ayrıldı mı? neden yok! Özge Özder diziden ayrıldı mı?

Mucize Doktor Kıvılcım diziden neden ayrıldı ? Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım karakteri ile karşımıza çıkan Özge Özder Mucize Doktor'dan neden ayrıldığı sorularının yanıtını kendi ağzından sosyal medya hesabından açıklayarak verdi. Geçtiğimiz sezon Mucize Doktor Kıvılcımı hastane yönetimi ve sahipliğinin elden gitmemesi adına ölen kocasından hamile kalmış, herkes merakla mucize çocuğu beklemekteydi. Ancak Fox TV Mucize Doktor Kıvılcım  karakterinin fişini çekti. Peki Mucize Doktor Kıvılcım neden ayrıldı?

Mucize Doktor Kıvılcım diziden neden ayrıldı ? Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım karakteri ile karşımıza çıkan Özge Özder Mucize Doktor’dan neden ayrıldığı sorularının yanıtını kendi ağzından sosyal medya hesabından açıklayarak verdi. Geçtiğimiz sezon Mucize Doktor Kıvılcımı hastane yönetimi ve sahipliğinin elden gitmemesi adına ölen kocasından hamile kalmış, herkes merakla mucize çocuğu beklemekteydi. Ancak Fox TV Mucize Doktor Kıvılcım  karakterinin fişini çekti. Peki Mucize Doktor Kıvılcım neden ayrıldı?

Mucize Doktor Kıvılcım diziden neden ayrıldı. Peki Özge Özder Mucize Doktor dizisinden neden ayrıldığını açıkladı mı. işte detaylar…

Mucize Doktor Kıvılcım diziden ayrıldı mı?

Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım karakteri ile kötü kadın olarak bilinen Özge Özder, dizinin kadrosunda artık yer almadığı konusunda geçtiğimiz gün sosyal medyada ,ortaya iddialar atılmıştı. Ancak herkes mucize Doktor Kıvılcım karakterinin akıbetini merak etmekteydi. Mucize Doktor Kıvılcım diziye yapımcılar kararı ile mı yoksa kendi kararı ile mı bıraktı konusunda araştırmalar devam ederken, ilk ağızdan Yani Özge Özder den Mucize Doktor açıklaması sosyal medya hesabından yapıldı.

Özge Özder Mucize Doktor’u bıraktı

Mucize Doktor kıvılcım karakterine hayat veren oyuncu Özge Özder sosyal medya hesabı Twitter’da Mucize Doktor dizisi ile alakalı şu açıklamalarda bulundu

”Canlarım ulaşabildiğiniz her mecradan bana yazıyorsunuz ve bana kızıyorsunuz ama mucize doktorun kıvılcım ile ilgili aldığı karar Benim kararım değil çıkan haberlerde ayrıldı başlığı çok yanıltıcı karar benim değil ve sizden daha çok üzgünüm Sevgilerimle…” diyen mucize Doktor oyuncusu Özge Özder ayrıldı iddialarına Bu şekilde yanıt verdi.

Bakalım başrol oyuncularından biri olan Mucize Doktor Kıvılcım’ın diziden ayrılması dizi severler tarafından nasıl karşılanıp nasıl bir yolda ilereyecek?

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı