Uyanış Büyük Selçuklu dizisine Ogün Kaptanoğlu dahil oldu! Ogün Kaptanoğlu kimdir?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisine yeni transfer! Ogün Kaptanoğlu'nun kadroya dahil olduğu öğrenildi. Peki Ogün Kaptanoğlu kimdir? İşte detaylar..

uyanıs

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başrollerinde Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Sevda Erginci, Gürkan Uygun, Hatice Şendil, Mehmet Özgür gibi başarılı isimlerin yer aldığı Uyanış Büyük Selçuklu dizisi kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

Akli Film imzalı, senaryosunu Emre Konuk ve Serdar Özanalan’ın kaleme aldığı yönetmen koltuğunda Sedat İnci’nin oturduğu her hafta pazartesi günleri TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin kadrosuna Diriliş Ertuğrul dizisinin Tiran’ı dahil oldu!

Uyanış Büyük Selçuklu kadrosuna bomba isim !

Sezon finaline yaklaşan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin kadrosuna Ogün Kaptanoğlu dahil oldu. Ogün Kaptanoğlu’nun Uyanış Büyük Selçuklu kadrosunda hangi rolü canlandıracağı ise merak konusu olarak araştırılmaya başlandı.

TRT’nin reyting rekortmeni dizisi Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Ogün Kaptanoğlu’nun rolü ise Birsen Altuntaş tarafından duyuruldu. Kaptanoğlu Haziran ayında sezon finali yapacak olan dizide Turahan karakterini canlandıracak.

 

Ogün Kaptanoğlu kimdir?

29 Aralık 1977 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamlamıştır. Mankenlik ile başlayan Kaptanoğlu sonrasında İstanbul’a yerleşerek bir çok dizi ve filmlerde yer almıştır. Yer aldığı dizi ve filmlerden bazıları ise şunlardır:

Dizileri:

Mehmetçik Kut’ül Amare

Deli Gönül

Diriliş: Ertuğrul

Karagül

Tek Türkiye

Senin Uğruna

Parmaklıklar Ardında

Yağmurdan Sonra

Taşların Sırrı 

Keşanlı Ali Destanı 

Ay Tutulması

Filmleri:

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı 

Vatan Yarası 

Cehennem

Bir Gevrek, Bir Boyoz, İki de Kumru

Konak 

İstiklal: Şehit Şerife Bacı 

İstiklal: Kara Yılan 

Kardan Adamlar 

Amerikalılar Karadeniz’de 2

Hababam Sınıfı 3,5

Hababam Sınıfı Askerde

Hababam Sınıfı: Merhaba

Fotoğraflar

Ogün Kaptanoğlu, serbest dalış, dağcılık ve motor sporları ile de ilgilenmektedir. Yeni film ve dizi projelerinde yer almayı sürdürmektedir.