Volkan Severcan Kimdir? İbo Show Konuğu Volkan Severcan Kaç Yaşında? Dizileri

Ekran Resmi 2021-03-13 11.23.16

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Star TV ekranlarının sevilen ve izlenen eğlence programı İbo Show’a bu hafta konuk olan ünlü isimler belli oldu. Her hafta Cumartesi günü yayınlanan İbo Show’a birbirinden ünlü isimler konuk olmaya devam ediyor. İbrahim Tatlıses’in sunumuyla gerçekleşen İbo Show’un bu haftaki konukları belli oldu. İbo Show bu akşam kimler gelecek? Konukları kim? İbo Show’a konuk olan ünlü isimlerden Volkan Severcan kimdir merak edildi. Çocuklar Duymasın dizisiyle tanıdığımız Volkan Severcan kimdir, nereli, kaç yaşında merak ediliyor. Peki, Volkan Severcan kimdir? İbo Show konuklarından Volkan Severcan kimdir? Dizileri!

90’lı yıllardan beri ekranlara gelen ancak 2011 yılında programın sunucusu İbrahim Tatlıses’in silahlı saldırıcı sonucunda başından vurulmasıyla ara verilen İbo Show, yeniden ekranlara döndü. Aralık ayından beri yayınlanan ve pek çok ünlü ismi konuk alan İbo Show’a bu hafta gelen isimler ise epey beğeni topladı. Bu hafta İbo Show’a ünlü şarkıcı Nükhet Duru ve ünlü popçu Berkay konuk oluyor. Nükhet Duru ve Berkay’ın yanı sıra hem oyunculuk hem şarkıcılık ile kendisini tanıtan Suzan Kardeş de İbo Show’un bu akşamki konukları arasında yerini alıyor. Bu üç ünlü ise bir de başarılı bir oyuncu konuk oluyor. Kibarlığı, naifliği, beyefendiliği ve oyunculuğu ile beğeni toplayan Volkan Severcan, İbo Show’a konuk oluyor. İbo Show konuklarından Volkan Severcan kimdir, hayatı merak edildi. Volkan Severcan kimdir? Kaç yaşında? Volkan Severcan oynadığı diziler neler?

Volkan Severcan Kimdir?

İbo Show’un bu haftaki konukları arasında yer alan ünlü oyuncu Volkan Severcan’ın kim olduğu oldukça merak edildi. Çocuklar Duymasın ile ünlenen Volkan Severcan’ın yaşı ise dudak uçuklattı. Volkan Severcan 28 Ağustos 1966 yılında İzmir’de doğmuştur. 54 yaşında olan Volkan Severcan, İzmirlidir. 54 yaşındaki Volkan Severcan, 3 kardeştir. Meltem adında bir kız kardeşi ve Bora adında bir erkek kardeşi vardır. İzmir’de doğup büyüyen Volkan Severcan, eğitimini de memleketi olan İzmir’de almıştır. Volkan Severcan, İzmir Özel Türk Koleji’nden mezun olmuştur. Lise eğitiminin ardından Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesinde okumaya başlamıştır. Ancak bir süre oyunculuk yapmak istediğini anlayınca üniversite değiştirmiştir. Doğup büyüdüğü memleketi olan İzmir’den İstanbul’a gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesini bırakan Volkan Severcan, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro ve Oyunculuk bölümü okumuş ve mezun olmuştur.

Volkan Severcan, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro ve Oyunculuk bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul Şehir Tiyatroları’nda, oyuncu olarak işe başlamıştır. Tiyatro ile başlayan kariyeri, uzun yıllar tiyatro ağırlıklı olarak ilerlemiştir. Dormen Tiyatrosu, Tiyatrokare, Tiyatro İstanbul, Tiyatro Sahnekarlarda çok defa sahne almıştır. Ayrıca Tiyatro Sahnekarlarda’nın da kurucusudur. Tiyatronun yanı sıra 90’lı yıllarda bir süre Taksim Sanat Evi’nde işletme müdürlüğü yapmıştır.

Öte yandan Volkan Severcan, kamera önünde olmasa bile birçok yabancı dizi ve filme seslendirme yapmıştır. 2005 yılında VS Creative’i kurmuştur. Volkan Severcan’ın özel hayatına bir bakalım. Volkan Severcan, 11 Mart 1994 yılında oyuncu Buket Dereoğlu ile evlenmiştir. 2 sene süren evliliği 1996 yılında son bulmuştur. Volkan Severcan ve eski eşi Buket Dereoğlu, 18 Mayıs 1996 tarihinde boşanmıştır. Sonrasında Volkan Severcan, ikinci kez nikah masasına oturmuştur. Volkan Severcan ikinci evliliğini, 1997 yılında Müge Severcan ile yapmıştır. Müge Severcan ile hala evlidir. 23 yıldır evli olan Volkan Severcan ve Müge Severcan çiftinin Melis adında bir kız çocukları vardır. Volkan Severcan’ın boyu 1.85 metredir.

Volkan Severcan Rol Aldığı Diziler

Volkan Severcan rol aldığı diziler arasında Çocuklar Duymasın ile ünlenmiştir. Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ gibi isimlerin yer aldığı Çocuklar Duymasın dizisinde Zero Tuna karakterine hayat vermiştir. Çocuklar Duymasın Gönül’ün ikinci kocası olarak rol almıştır. Volkan Severcan’ın dizileri;

Çocuklar Duymasın

Bizim Okul

Geniş Aile

İşler Güçler

Yasemince

Yalancısın Sen

Altın Kızlar

Prenses Perfinya

Yalancı Romantik

Sözün Bittiği Yer

Benden Baba Olmaz

Ben Fazla Kalmayacağım

Sev Kardeşim

Bir İhtimal Daha Var

Balıketi

Sevgilime Göz Kulak Ol

Ispanaktan Nağmeler

Utanmaz Adam

Zaman Tüneli

El Bebek Gül Bebek

3. Tür

Ayva Sarı Nar Kırmızı

Hababam Sınıfı Askerde

Aşkımızda Ölüm Var

Kuzenlerim

Berivan

Bana Şans Dile

Bir Demet Kahkaha

Zülküf ile Zarife

Günaydın İstanbul Kardeş

Sibel

Gülüm

Mesela Dedik

Kaldırım Çiçeği

Çiçek Taksi

Sevginin Gücü

Cümbüş Sokak

Eşşek Oğlum ve Ben