Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

14 Eylül 2020 Pazartesi 22:59:19

Yasak Elma 76. bölüm izle FOX TV 14 Eylül 2020 Pazartesi Yasak Elma izle FOX Play son bölüm tamamı

Yasak Elma 76. bölüm izle. Yasak Elma 76. bölüm tamamı izle! Yasak Elma 14 Eylül 2020 pazartesi son bölümü seyret. Ekranların en çok sevilen dizisi Yasak Elma 76. bölüm tek parça izle. Yasak Elma son bölümü izle. Yasak Elma 77. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma 77. bölüm fragmanı çıktı mı? 21 Eylül 2020 Pazartesi Yasak Elma yeni bölüm fragmanı neler olacak.

Yasak Elma 76. bölüm izle. Yasak Elma 76. bölüm tamamı izle! Yasak Elma 14 Eylül 2020 pazartesi son bölümü seyret. Ekranların en çok sevilen dizisi Yasak Elma 76. bölüm tek parça izle. Yasak Elma son bölümü izle. Yasak Elma 77. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma 77. bölüm fragmanı çıktı mı? 21 Eylül 2020 Pazartesi Yasak Elma yeni bölüm fragmanı neler olacak.

Yasak Elma 76. bölüm izle!

Yasak Elma 76. bölüm izle Yıldız taktiklerinin işlemediği bir kişiye ilk defa denk geldi. Yasak Elma 14 Eylül 2020 pazartesi son bölümde Yıldız, güzelliği ve alıcılığıyla Kerim’e sökmemiş gibi gösterilse de sonuna doğru Kerim’de bu aşka düşecek. Yasak Elma 76. bölüm tamamı izle! Yasak Elma 76. bölüm tek parça fox play izle!

Yasak Elma 76. bölüm 14 Eylül 2020 Pazartesi

FOX TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölümleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Merakla beklenen Yasak Elma 76. bölümü yayınlandı. Peki, Yasak Elma 76. bölümünde neler yaşandı? Ender ve Levent ayrılacak mı? Şahika’nın yeni planı ne olacak? İşte detaylar…

Yasak Elma 76. Bölüm izle

Ekranların entrika yüklü dizisi Yasak Elma yeni sezona hızlı bir giriş yapmayı başardı. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı yeni bölümlerde Şahika, Ender ve Yıldız arasındaki gerilime şahitlik ediyoruz. Kısa süre içerisinde reyting oranlarını yükseltmeyi başaran dizi, erken final kararının ertelenmesini sağladı. Aşk, ihanet, entrika ve nefret temalarının başarılı bir şekilde işlendiği dizi güçlü oyuncu kadrosuyla göz dolduruyor. Merakla takip edilen Yasak Elma 96. bölümü ile seyirci karşısındaki yerini aldı. Ender, Şahika tarafından köşeye sıkıştırımıştır. Şahika, Levent’e gerçekleri açıklar. Ender’in şirkette hisse sahibi olduğunu söyleyen Şahika amacına ulaşır. Ender ve Levent arasına kara kedi girmiştir. Levent, Ender’in arkasından iş planlamasına ve kendisine yalan söylemesine çok sinirlenir. Ender’i dinlemek istemez. Yıldız cephesinde ise yeni gelişmeler meydana gelir.

Halit’in eski gücüne kavuşmasıyla birlikte ilişkileri de boyut atlamıştır. Halit, en zor gününde yanında Yıldız’ın yer aldığını unutmaz. Yıldız’ı yeniden kazanmak için her yolu denemeye kararlıdır. Bu nedenle üzerine titrer. Lakin, Yıldız’ın gönlü Kerim’e kaymıştır. Kerim’e ilgi duyan Şahika’da yakınlıklarından rahatsız olur. Yıldız’ın annesi Halit’in yanına giderek Kerim hakkında konuşur. Halit, Kerim’in adını duyar duymaz büyük bir şaşkınlık ve öfke hisseder. Kerim’i şirketten göndermeye karar verir. Lakin, Yıldız olayların büyümemesi için devreye girer. Halit’in değiştiğine inandığı için pişmanlık duyar. Yıldız’ı kimseyle paylaşmaya niyeti olmayan Halit hayatında ilk kez kıskançlık krizine girmiştir. Ender ve Yıldız dostluğu yeni bir sınavın eşiğine gelir. Ender, Yıldız’a yardım etmek için harekete geçer.

Yasak Elma 77. Bölüm Fragmanı

FOX TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma da heyecanın dozajı artmaya devam ediyor. Merakla beklenen Yasak Elma 77. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Yasak Elma 77. bölüm fragmanında neler yaşandı? Ender, Şahika’dan intikam almak için ne yapacak? Yıldız ve Kerim arasında neler olacak? İşte detaylar…

Yasak Elma 77. Bölüm Fragmanı 21 Eylül 2020!

Ekranların fenomen haline dönüşen dizisi Yasak Elma entrika ve gerilimi bir arada sunmaya devam ediyor. Yeni sezona bomba gibi bir giriş yapmayı başaran dizi, yüksek reyting oranlarıyla dikkat çekiyor. Aşk-ı Memnu’dan sonraki en popüler entrika yüklü dizi olarak gösterilen Yasak Elma, güçlü oyuncu kadrosu ve farklı senaryosuyla öne çıkıyor. İlgiyle takip edilen Yasak Elma 77. bölüm fragmanı yayınlandı. Ender, Levent’in gönlünü kazanmak için her yolu deniyor. Kendisini affetirmek için özür bile dileyen Ender başarılı olamıyor. Levent, Ender’in değiştiğine ve aşklarının gücüne inanmaktadır. Lakin, sevdiği kadının gözünün içine bakarak yalan söylemesini kabullenemez.

Halit, yeniden şirketin başına geçmenin mutluluğunu yaşıyor. Aile hayatında da daha iyi bir baba olmaya gayret gösteriyor. Özellikle Zehra’ya karşı daha ılıman bir yaklaşım sergileyen Halit, geçmişteki kırgınlık ve kızgınlıkları geride bırakmak için çabalıyor. Yıldız ile yeniden aile kurma hayalleri kuruyor. Halit Can ile birlikte zaman geçirerek Yıldızla yakınlaşmaya çalışıyor. Yıldız, Halit’in çabalarının farkına varıyor. Durumu Ender ile kritik eden Yıldız nasıl bir yol haritası çizmesi gerektiğini düşünüyor. Çalışan ve kendi parasını kazanmaya başlayan Yıldız, kimseye bağımlı kalmak istemiyor. Halit’in geçmişte kendisine yaşattıklarını unutmak istese dahi en ufak bir olayda aklına geliyor.

Öte yandan Kerim’in varlığı da Yıldız’ın karmaşık duygular yaşamasına neden oluyor. Kerim, Yıldız’ı tanıdıkça onun farklı yönlerini keşfediyor. Yıldız, Kerim ile olan arkadaşlığını gizlemek istiyordu. Lakin, annesi her şeyi Halit’e anlattığı için çok zor durumda kaldı. Kerim’in işsiz kalmasını istemeyen Yıldız, Halit’e mavi boncuk dağıttı. Halit, kuşkulanmaya devam etse de Kerim ve Yıldız ilişkisinin mümkün olamayacağına inanmayı tercih etti.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı