Yeşilçam dizisinin yayın tarihi belli oldu! Yeşilçam dizisi oyuncuları kimler, konusu nedir?

Blu Tv'nin uzun zamandır beklenen yeni dizisi Yeşilçam'ın yayın tarihi belli oldu! Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer aldığı dizi Nisan ayında yayın hayatına başlıyor.

yesılcam-ne-zaman

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çağatay Ulusoy’un ve Afra Saraçoğlu’nun başrolünde yer aldığı nostaljik film Yeşilçam’ın yayın tarihi belli. İlk tanıtımı  ve afişi yayınlanan dizi oyuncu kadrosu ve konusu ile şimdiden ilgi çekmeyi başardı. Peki Yeşilçam dizisi ne zaman yayınlanacak? Oyuncu kadrosunda kimler var? İşte diziye dair merak edilenler…

Başrollerinde Afra Saraçoğlu ile Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Yeşilçam dizisinin oyuncu kadrosunda Ayta Sözeri, Selin Şekerci, Özgür Çevik, Güngör Bayrak, Bora Akkaş, Yetkin Dikinciler, Selin Kahraman, Nilüfer Açıkalın, Efe Tunçer, Ercüment Fidan, Altan Erkekli ve Devrim Nas gibi ünlü isimler yer alıyor.

Toplamda 10 bölüm yayınlanacak olan Yeşilçam dizisinin yapımını Es Film üstlenirken, senaryo Volkan Sümbül ile  Levent Cantek tarafından kaleme alınıyor, yönetmen koltuğunda ise birçok başarılı projeye imza atan usta Çağan Irmak oturuyor. Blu TV’nin ilk dönem özel yapımı  Yeşilçam dizisinin yayın tarihi belli oldu. Yeşilçam dizisi 22 Nisan’da  yayın hayatına başlıyor.

1960’lar Türkiye’sine yolculuk!

1960 yıllarda Yeşilçam Sineması’nda bir yapımcının ayakta kalma çabası anlatılıyor. Çağatay Ulusoy, Semih karakterine can verirken Afra Saraçoğlu, Tülin karakterini ve Selin Şekerci ise Mine karakterini canlandırıyor. Semih her şeyini kaybetmiş küllerinden doğmaya çalışan bir yapımcı olarak ekranlara gelirken, Mine Yeşilçam’ın gözde yıldızı olacak. Tülin ise ünlü bir yıldız olmaya çalışan bir karakter olarak karşımıza çıkacak.

Yorumlar kapalı.