Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Televizyon

8 Ekim 2020 Perşembe 16:34:20

Zuhal Topal’la Sofrada 8 Ekim Ayten Çayırdere kimdir? Neden öldü? Kaç yaşındaydı

Fox TV'nin üç sezondur yayınlanan ve çok sevilen yemek yarışması Zuhal Topal’la Sofrada yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. 8 Ekim Perşembe günü 449. bölümüyle izleyici karşısına çıkan Zuhal Topal’la Sofrada'da bir ilk yaşandı. Çünkü bugün yarışan kayınvalide Ayten Çayırdere vefat etti. Hal böyle olunca Zuhal Topal’la Sofrada 8 Ekim Ayten Çayırdere kimdir? Neden öldü? Kaç yaşındaydı aranmaya başladı. İşte detaylar…

8 Ekim Zuhal Topal’la Sofrada Ayten Çayırdere kimdir? Neden öldü? Kaç yaşındaydı çok merak edildi. Zuhal Topal’ın sunumuyla ekranlara gelen Her hafta daha da ilginç gelin ve kayınvalidelerin yer aldığı programda, her hafta 5 gelin ve kaynanadan oluşan ekip yarışıyor. Gelinler her gün menülerindeki yemekleri hazırlayıp kayınvalidelere sunuyor. Masada yemeklerin tadına bakan ve sonra da puan veren kayınvalideler, eleştirileriyle o gün yarışan geline adeta kök söktürüyor. Ancak Zuhal Topal’la Sofrada 5-9 Ekim 2020 haftasında yarışan kayınvalidelerden birinin vefat ettiği haberi bomba etkisi yarattı. Haliyle Zuhal Topal’la Sofrada hangi kaynana öldü? Yarışmada mı vefat etti soruları her yerde aranmaya başladı. Biz de sizler için bu konuyu araştırdık bulduk.

8 Ekim 2020 Perşembe günü gelini Gülşen Çayırdere ile birlikte yarışan kaynana Ayten Çayırdere vefat etti. Sosyal medyada yapılan eleştirileri daha önceden tahmin eden kanal ve yapım kaynananın neden vefat ettiğini açıkladı.

Zuhal Topal’la Sofrada Ayten Çayırdere neden öldü?

Yapım şirketinden yapılan açıklamaya göre; Zuhal Topal’la Sofrada 8 Ekim Perşembe günü yayınlanan yeni bölümde yarışan Ayten Çayırdere geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti. Ancak Ayten Anne’nin vefatının çekimlerle ya da yarışmayla bir ilgili yok.

Ayten Çayırdere kimdir?

8 Ekim tarihinde Zuhal Topal’la Sofrada’da yarışan Ayten Çayırdere, aslen Trakyalı’ydı. Oyun havasına dayanamayan Ayten Hanım, hafta boyuncaeleştirilieriyle gelinlere adeta kök söktürdü.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı