Ayçiçek yağı fiyatlarında önemli gelişmeler yaşanıyor. 5 litrelik sıvıyağı fiyatında büyük indirim meydana geldi. Migros'a gelenler 5 litre ayçiçek yağı almadan marketten çıkmak istemeyecek. İşte detaylar...

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Ayçiçek yağı satın alacaklar bu haberi kaçırmak istemiyor. Çünkü temel gıda ürünleri arasında yer almakla birlikte oldukça yüksek fiyattan satılmakta. 5 litresinin kaç TL'ye satıldığını duyunca şaşıracaksınız. 

Migros'ta İndirim Yapıldı!

Ayçiçek yağının Migros'ta indirimli olarak satıldığı öğrenildi. Oba markasının 5 litrelik ayçiçek yağı için yapılan indirim hamlesiyle birlikte fiyatı da ortaya çıktı. 5 litre Oba marka ayçiçek yağı normal şartlarda 162 TL'ye satılan ürünün artık 139,90 TL üzerinden satıldığı görülüyor.

aycicekyagiiii_11zon

Stoklar Tükenmeden Acele Edin!

Eğer markette stoklar tükenir ise indirimli ayçiçek yağını bulamayabilirsiniz. Migros'un bu kampanyasını değerlendirebilmeniz adına Migros Sanal Market uygulamasını kullanabilir veya direkt olarak markete gidebilirsiniz. Daha fazla bilgi için market yetkilileri ile konuşmanız ya da Migros'un resmi internet sitesine göz atmanızı tavsiye ederiz. Ayçiçek yağında fiyatlar düştükçe düşüyor. Bakalım Mayıs ayından sonra fiyatlarda gözle görülür bir artış olacak mı yoksa kampanyalı satış fiyatı geçerliliğini koruyacak mı göreceğiz.