Temel Karamollaoğlu'nun LGBT açıklaması!

Buket Aydın'a konuk olan SP lideri Temel Karamollaoğlu, "Size göre LGBT’nin Türk aile yapısına zararı var mı?” sorusuna, "Fizyolojik anlamda farklılıkları olanlarla ilgilenmek lazım fakat bunun propagandasının yapılmaması gerekiyor." cevabını verdi.

Güncel 01.05.2021 - 06:27 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Bu hafta “Koltuk” programında Buket Aydın'ın konuğu Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu idi.

Programın sunucusu Buket Aydın daha önce de konuk ettiği CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na sorduğu “LGBT’nin Türk aile yapısına zararı var mı?” sorusunu bu kez de Temel Karamollaoğlu’na yöneltti.

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, bazı insanların fizyolojik bağlamda farklılıklarının bulunabileceğini ve bu farklılıkla ilgilenmenin doğru olacağını ifade etti.

SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu “ancak” diye başladığı ve CHP’lileri kızdıracak açıklamasında şunları söyledi:

"Bir takım insanların pek tabii ki fizyolojik farklılıkları olabiliyor. Bizler bu farklılıkları tamamen ve kökten reddediyoruz da demiyoruz. Annesinden doğduğunda bu farklılıklarla birlikte doğan insanlar var ve bu farklılıklarla yaşamak zorunda olan insanlar var. Bunlarla tabii ki ilgilenilmesi gerekiyor. Fakat bu farklılıklar doğuştan değil de sonradan kazanılacak özellikler durumuna getirilmemeli ve özellikle de bu farklılıkların propagandası yapılmamalıdır.”

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@