Temizlik Benim İşim 24 Şubat 2021 Çarşamba birincisi kim oldu? Temizlik Benim İşim 24 Şubat Çarşamba izle! Temizlik Benim İşim 24 Şubat Fox Tv izle! Temizlik Benim İşim 24 Şubat Fox Tv Günün birincisi kim oldu? Temizlik Benim İşim 24 Şubat Çarşamba kim ka

2006 FİFA Dünya kupasında gol yemeden elenerek ilginç bir rekora imza atan ülke hangisidir? 2006 FİFA Dünya kupasında gol yemeden elenerek ilginç bir rekora imza atan ülke hangisidir?
Temizlik Benim İşim 24 Şubat 2021 Çarşamba birincisi kim oldu? Temizlik Benim İşim 24 Şubat Çarşamba izle! Temizlik Benim İşim 24 Şubat Fox Tv izle! Temizlik Benim İşim 24 Şubat Fox Tv Günün birincisi kim oldu? Temizlik Benim İşim 24 Şubat Çarşamba kim kazandı? Temizlik Benim İşim 24 Şubat puanları? Temizlik Benim İşim 24 Şubat özet bölüm neler oldu? Temizlik Benim İşim 328. bölüm Temizlik Benim İşim 327. bölüm birincisi kim oldu?

Temizlik Benim İşim 24 Şubat kim kazandı? Kim gün birincisi oldu? Soruları her geçen gün artış göstermeye devam etmektedir. Programı düzenli olarak takip eden kişiler, programda neler olduğunu ve yarışmacıların ne kadar puan olduğunu sıklıkla sormaya devam etmektedir. Temizlik benim işim programı Kadir Ezildi tarafından sunulan ve zaman zaman temizlik hakkında bazı tüyolara yer verilen programlardan bir tanesi olmuştur. Bu nedenle, özellikle de ev hanımları tarafından sıklıkla takip edilmeye de devam etmektedir.

Kadir Ezildi, temizlik konusunda oldukça tecrübeli ve bu işi artık hobi haline getirmiş bir insandır. Bu nedenle de Temizlik benim işim programına başlamış ve hem ekran başındaki seyircilere hem de yarışmaya katılan misafirlere konu ile alakalı tecrübelerini aktarmaktadır. Özellikle de zaman zaman programda verdiği temizleyici tarifleriyle gündem olmaya devam eden Kadir Ezildi, programdaki yarışmacıların dağınık ve fazlasıyla kirli evleri temizleyebilmesi ve diğer yarışmacılardan daha yüksek puanlar alabilmesi için de fikir vermeye devam etmektedir.

22 Şubat tarihinde yayımlanan bölümde ilk yarışacak kişinin Neslihan Önder olacağı belirlenmiş ve detaylı bir temizlik işlemi gerçekleştirilmiştir. Ancak programda yer alan diğer yarışmacılar Neslihan Hanım’ın yapmış olduğu temizliği fazla beğenmemiş ve düşük puanlamalar yapmıştır. Haftanın ilk gününde yarışan Neslihan Hanım’ın diğer yarışmacılar tarafından aldığı puanlar ise şu şekilde belirtilmiştir;

  • Neslihan Önder, Esra Hanım’dan 2 puan almıştır.

  • Neslihan Önder, Gözde Hanım’dan 3 puan almıştır.

  • Neslihan Önder, Esma Hanım’dan 2 puan almıştır.

  • Neslihan Önder, Senanur Hanım’dan 2 puan almıştır.


Neslihan Hanım’ın toplamda aldığı puan tutarı ise; 9 olarak belirlenmiştir. Ancak diğer yarışmacılar henüz hünerlerini sergilemediği ve temizliklerine başlamadıkları için, aldıkları puan miktarı da maalesef belli değildir. Bu nedenle bu puanlamanın Neslihan Hanım’ı yarışmada ileri taşıyıp taşımayacağını ve birinci olup olamayacağını bilmemiz de mümkün değildir. Ancak günün en yüksek puanı; 3 puan veren Gözde Hanım’a aittir. Yarışmacılardan bazıları ise; Neslihan Hanım’ın temizlik işinden kesinlikle anlamadığını ve ona verilen evi güzel temizleyemediğini söylemiştir. Ancak Neslihan Hanım durumun böyle olmadığını ve temizliğinin çok iyi olduğunu her fırsatta vurgulamaya da devam etmektedir.

24 Şubat Yayınında Neler Olacak?


24 Şubat yayınında neler olacak? Sorusu da ekran başındaki seyirciler tarafından sıklıkla sorulmaya devam etmektedir. 327. Bölüm fragmanı incelendiğinde ise; yarışacak bir sonraki kişinin Esma Hanım olduğunu görüntülemekteyiz. Esma Hanım, Kadir Ezildi ile birlikte keyifli vakit geçirerek aynı ayna da temizliğini yapmaya devam etmektedir. Yarışmaya katıldığı günden beri, iddialı olduğunu ve yarışmayı kazanacağını belirten Esma Hanım, bazı korkuları nedeniyle evi temizlerken de oldukça zorlanmıştır.

24 Şubat fragmanı incelendiği zaman, Esma Hanım’ın temizlediği evde böceklerin olduğu ve Esma Hanım’ın böceklerden tiksindiği bariz belli oluyor. Temizlik benim işim programının öncelikli amacının da bu olduğu her fırsatta dile getirilmektedir. Temizlik konusunda kendine güvenen insanların katıldığı bu program formatında, zorlu şartlarda ne kadar temizlik yapılabildiği ve zaman zaman dayanıklılığın ölçüldüğü de belirtilen bilgiler arasında yer almaktadır.

Yarışmanın sunucusu olan Kadir Ezildi ise; temizlikten anlayan ve titizliğe önem veren bütün insanların, hangi koşulda olsun temizlik yapabileceğini her fırsatta belirtmeye devam etmektedir. 24 24 Şubat son bölümfragmanı ise; Esra Hanım’ın böceklerden korktuğunu ve verilen evi temizlerken biraz zorlanacağı ekran başında bekleyen seyircilerin dikkatinden de kaçmamış ve fark edilmiştir.