Temizlik Benim İşim 26 Şubat fragmanı da programı düzenli olarak takip eden izleyicilerin araştırdığı konulardan bir tanesi olmuştur. Uzun zamandır Fox Tv ekranlarında yayımlanan Temizlik Benim İşim programı pek çok kişi tarafından ilgi görmeye de devam etmektedir. Özellikle de son zamanlarda git gide popüler hale gelmeye başlayan Kadir Ezildi’nin programın sunuculuğunu yapıyor olması ekran başındaki seyircilerin programı daha fazla sevmesine neden olmuştur.

Temizlik benim işim programının formatına bakıldığı zaman, her hafta yarışmacıların değiştiğini ve yeni kişilerin temizlik konusunda rekabet etmeye başladığını görüyoruz. Bu hafta katılan yarışmacılar da temizlik konusunda fazlasıyla iddialı olduklarını ve rakip tanımadıklarını katıldıkları andan beri belirtmeye devam etmektedirler. Yarışmayı kimin kazandığı ise; 5 günün sonunda Kadir Ezildi tarafından açıklanmaktadır. Aynı zamanda Kadir Ezildi de temizlik yapan yarışmacıların evleri nasıl temizlediğine göre puan kullanmaktadır. Kadir Ezildi’nin kullandığı puanlar da yarışmayı kazanacak kişinin belirlenmesini oldukça büyük bir rol oynamaktadır.

Programı izleyen kişilerin en sık sorduğu sorulardan bir tanesi de sunucu Kadir Ezildi’nin kendisinin temizlik yapıp yapmayacağı olmuştur. Kadir Ezildi, programdaki yarışmacılara zaman zaman katkıda bulunsa ve yardım etse de kendisi bizzat temizlik yapmayacaktır. Bu sayede yalnızca yarışmacıların kendi emeği gözler önüne serilecek ve adil bir puanlamanın gerçekleşmesi sağlanacaktır. Ancak bazı durumlarda Kadir Ezildi, yarışmacının güzel ve titiz bir şekilde temizlik yapmasına rağmen diğer yarışmacıların puan konusunda da cimri olduğunu açıklamıştır.

Temizlik Benim İşim Programının Son Bölümünde Neler Oldu?


Temizlik benim işim programının son bölümünde neler oldu? Sorusu programı kaçıran düzenleyici izleyicilerin en sık sorduğu sorulardan bir tanesi olmuştur. Pazartesi günü yapılan kurayla Neslihan Hanım’ın temizliğiyle başlayan program son bölümde ise; yarışmacılardan Esra Hanım’ın yapacağı temizlikle devam etmiştir. Esra Hanım 36 yaşında, evli ve 2 çocuk annesi olduğunu belirtmiştir. Program dışında ise; gerçek mesleğinin tellaklık olduğunu ve temizlik konusunda rakip tanımadığını hem izleyicilerle hem de programa katılan diğer yarışmacı arkadaşlarıyla paylaşmış ve iddialı bir yarışmacı olduğunu belirtmiştir.

Esra Kumru’ya verilen ev de diğer yarışmacılara verilen ev kadar oldukça pis ve temizlemesi güç bir evdir. Bu nedenle Esra Kumru, temizlik yaparken kimi zaman zorlanmış fakat ona verilen süre içerisinde bütün evi temizlemeyi ve gereken vakitte yarışmacı arkadaşlarını çağırarak temizlediği evi kontrol ettirmeyi de başarmış bir yarışmacıdır. Esra Hanım güzel bir temizlik yaptığını ve kendinden emin olduğunu belirtse de yarışmadaki diğer hanımlardan bazıları, Esra Hanım’ın temizliğini zayıf bulduğunu ve kendilerinin daha güzel ve daha detaylı bir şekilde temizlik yaptıklarını savunmuştur. Esra Hanım’ın diğer yarışmacılardan aldığı puanlar ise, şu şekilde izleyici ile de detaylı bir şekilde paylaşılmıştır;

  • Esra Hanım’a Esma Hanım’ın verdiği puan; 3’tür.

  • Esra Hanım’a Senanur Hanım’ın verdiği puan; 3’tür.

  • Esra Hanım’a Gözde Hanım’ın verdiği puan; 3’tür.

  • Esra Hanım’a Neslihan Hanım’ın verdiği puan; 5’tir


Temizlik Benim İşim Son Bölüm Fragmanı


Temizlik benim işim son bölüm fragmanı da izleyiciler tarafından sıklıkla sorulmaya devam etmiştir. Bunun sebebi ise; final bölümünde neler olacağının ve haftanın şampiyonunun kim olacağının merak edilmesinden dolayı kaynaklanmaktadır.

Temizlik benim işim 26 Şubat fragmanı da Gözde Hanım’ın yarışacağı ve yarışmanın bitip son puanlamaların yapılmasından sonra, Kadir Ezildi’nin haftanın birincisini açıklamasıyla ve 10.000 TL ödülü kazanan yarışmacıya takdim edişiyle o haftanın biteceğine yönelik olarak yayımlanmış ve izleyicilerle de paylaşılmıştır.