Temizlik Benim İşim 26 Şubat kim kazandı? Temizlik Benim İşim birincisi kim? Temizlik Benim İşim 26 Şubat haftanın kazanı kim oldu. .

Temizlik Benim İşim 26 Şubat kim kazandı? Temizlik Benim İşim birincisi kim? Temizlik Benim İşim 26 Şubat haftanın kazanı kim oldu... .İşte detaylar...

Temizlik Benim İşim 26 Şubat Kim Kazandı? Kim Gün Birincisi Oldu?
Temizlik Benim İşim 26 Şubat kim kazandı? Kim gün birincisi oldu? Ve yarışmacının temizliği beğenildi mi? Şeklinde gelen sorular, programı devamlı bir şekilde takip eden izleyiciler tarafından sıklıkla sorulmaya devam etmektedir. Uzun zamandır Fox Tv ekranlarında yayımlanan Temizlik Benim İşim programı hafta içi her gün izleyicisiyle buluşmaya devam etmektedir. Özellikle de vaktinin büyük bir kısmını evinde geçiren milyonlarca izleyici Temizlik Benim İşim programı sayesinde, daha önce bilmediği temizlik yöntemlerinden de haberdar olurlar.

Temizlik Benim İşim programı, son zamanlarda popüler hale gelmeye başlayan Kadir Ezildi tarafından sunulmaktadır. Programın sunuculuğunu yapan Kadir Ezildi, temizliğe olan düşkünlüğü ve titizliğiyle tüm Türkiye tarafından bilinen bir isimdir. Bu nedenle programı Kadir Ezildi’nin sunuyor olması, ekran başında bekleyen ve temizlik yapmaktan hoşlanan birçok izleyicinin ne takdirini kazanmıştır. Özellikle de Kadir Ezildi’nin zaman zaman programda bazı tüyolar veriyor oluşu ve izleyenleri konu hakkında bilgilendirmesi herkesin takdirini kazanmaktadır.

Temizlik Benim İşim programında yarışacak olan kişiler, bu hafta Senanur, Esma, Esra ve Gözde Hanım olarak belirlenmiştir. Her hafta olduğu gibi bu hafta da temizlenmesi güç ve yerleşmiş lekelerin olduğu evleri temizleyen yarışmacılar zaman zaman bazı zorluklarla karşı karşıya gelmiş ve kendilerine verilen görevleri bitirmekte oldukça zorlanmışlardır. Programın formatına göre Kadir Ezildi’nin yarışmacılara yardımcı olması ve onlarla beraber temizlik de yapması yasaklanmıştır. Ancak bazı zamanlarda tüyolar vermesi ve ufak tefek konularda yardımcı olması serbesttir.

Kadir Ezildi de bu hafta yarışan yarışmacılara zaman zaman ufak tefek yardımlarda bulunmuş ve esprili kişiliğiyle ekran başındaki seyircilere eğlenceli anlar yaşatmıştır. Bu hafta yarışan Senanur Hanım’a da zaman zaman yardımcı olan Kadir Ezildi, zor kirlerin çıkması ve yerleşmiş yağların temizlenmesi konusunda bazı tüyolar vermiş ve hem yarışmacıları hem de ekran başında bekleyen izleyicileri konu ile ilgili bilgilendirmeyi başarmıştır. Senanur Hanım da hem kendi temizlik yöntemleriyle hem de Kadir Ezildi’nin ona verdiği tüyolarla evi güzelce temizlemiş ve daha sonra da yarışmacı arkadaşlarını davet ederek temizlediği evi kontrol ettirmiştir.

Temizlik Benim İşim Son Bölümde Neler Oldu?
26 Şubat son bölüm fragmanı geçtiğimiz bölümde ortaya çıkmış ve yarışmacılardan hangisinin birinci olacağı git gide merak edilmiştir. Bu hafta yarışan yarışmacıların hemen hemen hepsi temizlik konusunda fazlasıyla iddialı olduklarını ve yarışmayı kendilerinin kazanacaklarını söylemeye devam etmiştir. Ancak puanlama tablosuna yansıtılan gerginlikler, Kadir Ezildi’nin yarışmacılara vereceği puanla değişiklik gösterebilir.

Yarışmacıların büyük bir kısmı ise; kendilerine düşük puan verilmesinin sebebini, 1.lik yarışı olarak gördüklerini ve düşük puanlar almayı hak etmediklerini vurgulamaya devam etmiştir. Programın en son yayımlanan bölümünü izleyemeyen kişiler de Son bölüm neler oldu? Sorularını sıklıkla sormaya devam etmektedir. Temizlik Benim İşim son bölüm içeriğinde de Senanur Hanım’a verilen puanlar günün yarışmacısını memnun etmemiştir. Yarışmadaki diğer kişiler, Senanur Hanım’ın temizlikten anlamadığını düşünse de yarışmacı evi oldukça güzel bir şekilde temizlediğini ve yaptığı temizliğin de sonuna kadar arkasında duracağını savunmaya devam etmiştir.

Temizlik Benim İşim  Puanlamalar Nasıl Oldu?
Puanlamalar nasıl oldu? Sorusu da programın sevenleri tarafından sıklıkla sorulmaya devam etmektedir. Senanur Hanım’ın kendine verilen puanlar hakkında yaptığı değerlendirme, olumsuz yönde olmuştur. Bu nedenle haftanın son gününü beklediğini ve Kadir Ezildi’nin verdiği puanlardan sonra hak eden kişinin kazanacağını söyleyen Senanur Hanım, büyük ödülün sahibi olacağı konusunda iddialı olduğunu açıklamıştır.