Temizlik Benim İşim 26 Şubat izle. Temizlik Benim İşim bugün ki bölümü de tüm dikkatleri üzerine toplarken, Temizlik Benim İşim tek parça halinde youtube üzerinden izlenebiliyor. Kadir Ezildi ile Temizlik Benim İşim haftanın final günü seyret Kimin kazandığının ve haftanın birincisinin çok merak edildiği Temizlik Benim İşim 26 şubat tamamı seyret

Temizlik Benim İşim 26 Şubat Son Bölüm İzle
Temizlik Benim İşim 26 Şubat son bölüm izle başlığı özellikle de programın son aşamalarında neler olduğunu merak eden seyirciler tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Ekranların en sevilen yarışmaları arasında olan, temizlik benim işim programında ne oldu? Yarışmacılar evlerini onlara verilen süre içerisinde temizleyebildi mi? Gibi sorular sıklıkla gelmeye devam etmektedir.

Temizlik Benim İşim programı Fox Tv’nin en sevilen ve en çok ilgi gören programlarından da bir tanesi olmuştur. Özellikle de programı, son zamanlarda git gide daha da popüler hale gelmeyi başaran Kadir Ezildi’nin sunuyor olması, ekran başındaki seyircileri oldukça mutlu etmiştir. Programın sunuculuğunu yapan Kadir Ezildi temizliğe olan düşkünlüğüyle ve titiz yaşam tarzıyla adından sık sık bahsettiriyordu. Şimdi ise; Fox Tv ekranlarında yayımlanan Temizlik Benim İşim programının sunucu olması, kendine has temizlik tariflerini ve yöntemlerini izleyiciye daha rahat geçirmesini sağlamıştır.

Temizlik Benim İşim Programın Son Bölümünde Neler Oldu?
Programın son bölümünde neler oldu? Sorusu da özellikle, programın son bölümünü izleyemeyen takipçiler tarafından sıklıkla sorulmaya da devam etmektedir. Bu hafta; Neslihan, Gözde, Esma, Esra ve Senanur Hanım’ın yarıştığı temizlik benim işim programı diğer haftalarda da olduğu gibi zor geçmiştir. Bu zorluğun sebebi ise; yarışmacılara temizlemesi için verilen evlerin, normal bir ev niteliğinde olmamasıdır.

Program içerisinde, yarışmacıların temizlemesi gereken evler, genellikle; aylardır hatta belki yıllardır temizlenmemiş, paslı ve küflü evlerdir. Lekelerin ve pisliklerin evlere yerleşmeye başlaması ise; yarışmacıları bir hayli zorlamıştır. Bu hafta yarışmacıların en zorlandığı konu ise; hiç kuşkusuz böcekler olmuştur. Bu hafta temizlenen evlerin büyük bir kısmında, böceklerin yuva yaptığının ortaya çıkması yarışmacılarımız evlerini temizlerken zorlanmasına neden olmuştur.

Programın sunulduğunu üstlenen Kadir Ezildi de bu hafta her zaman koruduğu neşesiyle, programdakilere eğlenceli anlar yaşatmıştır. Yaptığı esprilerin yanında yarışmacılara da zaman zaman yardım eden Kadir Ezildi bugünün yarışmacısı olan Senanur Hanım’a da bazı konularda yardımcı olmuş ve aynanda ekran başında bekleyen seyircilere de temizlik konusunda önemli tüyolar vermiştir.

Temizlik Benim İşim Puanlamalar Nasıl Oldu?
Puanlamalar nasıl oldu? Konusu da programı yakından takip edem izleyicilerin merak ettiği noktalardan bir tanesidir. Temizlik benim işim programında verilen puanlar, diğer yarışmacıların Senanur Hanım’ın evinin nasıl temizlendiğini kontrol ettikten sonra verilmiş ve ekran başında bekleyen seyircilerle de detaylıca paylaşılmıştır. Yarışmacıların verdiği puanlardan sonra, Kadir Ezildi de Senanur Hanım’a kendi puanını vermiş ve gün tamamlanmıştır. Senanur Hanım’ın diğer yarışmacılardan aldığı puanlar maalesef beklediği gibi olmamıştır.

Temizlik Benim İşim Programında yarışan diğer yarışmacılar, Senanur Hanım’ın yapmış olduğu temizliği beğenmemiş ve evin bazı bölümlerinin hala kirli gözüktüğünü de açıklamıştır. Ancak Senanur Hanım, diğer yarışmacıların eleştirilerini kabul etmemiş ve yapması gereken temizliği en güzel şekilde yaptığını ve evin herhangi bir yerinde pis bir yer bırakmadığını diğer yarışmacılara açıklamış ve kendini savunmaya devam etmiştir.

Senanur Hanım’ın da yarışmacılardan aldığı puanlardan sonra haftanın birincisinin kim olacağı ve büyük ödülü kimin alacağı da izleyiciler tarafından merak konusu olmaya devam etmiştir. Programın birincisinin açıklanması için, Temizlik Benim işim son bölüm yayının da yapılması gerekmektedir. En son yarışmacı da evini temizledikten ve diğer yarışmacılardan puanlarını aldıktan sonra birincisinin kim olacağı belli olacaktır.

Haftanın birincisinin kim olduğu ise; programın sevilen sunucusu Kadir Ezildi tarafından ekran başında bekleyen izleyicilere açıklanacaktır. Bu nedenle Temizlik Benim İşim 26 Şubat yayını herkes tarafından merakla beklenmeye de devam etmektedir.