Hafta içi her gün saat 14:00'te FOX TV ekranlarında yayınlanan Temizlik Benim İşim programında heyecan bitmek bilmiyor. FOX TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan Temizlik Benim İşim programının izleyici kitlesi oldukça büyük.

Hafta içi her gün saat 14:00'te FOX TV ekranlarında yayınlanan Temizlik Benim İşim programında heyecan bitmek bilmiyor. FOX TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan Temizlik Benim İşim programının izleyici kitlesi oldukça büyük. Hafta içi her gün saat 14.00'te başlayan programda, haftanın her günü farklı bir yarışmacı dahil oluyor. Yarışmacılar kıyasıya rekabet ediyor ve kendilerine verilen 4 saat içinde en iyi performansı göstermeye çalışıyorlar. FOX TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan temizlik yarışması programı, Temizlik Benim İşim'i başarılı sunucu Kadir Ezildi sunuyor. Bu hafta, haftanın ilk gününde yarışmaya yeni bir isim dahil oldu. Temizlik Benim İşim yarışmasında haftanın ilk günü, Pazartesi günü yarışacak olan yarışması Arzu Pelluvan oldu. Arzu Pelluvan kendisine verilen 4 saat içerisinde en iyi performansını göstererek temizlik yapacak. Arzu Pelluvan dört saat içinde ne kadar temizlik yapabilecek, her yeri temizleyebilecek mi ve birinci olabilecek mi merak ediliyor. Bunun yanında Temizlik Benim İşim programına yeni katılan Arzu hanımın kim olduğu da merak ediliyor. Temizlik Benim İşim Arzu kimdir ? Temizlik Benim İşim Arzu Pelluvan kimdir ? Arzu Pelluvan kaç yaşında, nereli ? Arzu Pelluvan Instagram hesabı ne ?Temizlik Benim İşim Arzu Pelluvan Kimdir ?

Pazartesi günü ekranlara gelen yeni bölümünde Temizlik Benim İşim yarışmasına dahil olan yeni yarışmacı, Arzu Pelluvan oldu. Temizlik Benim İşim yarışmasında kendisine verilen 4 saat içinde belirtilen yerleri temizlemesi gereken Arzu, birincilik için yarışıyor. Temizlik delisi olan Arzu'yu izleyenler merak etti. Peki, Kadir Ezildi'nin sunuculuğunu yaptığı Temizlik Benim İşim yarışmasındaki Arzu kimdir ? Arzu Pelluvan kimdir ?Temizlik Benim İşim Arzu Kimdir ?

Temizlik Benim İşim yarışmasında yarışan Arzu'nun kim olduğu merak edildi. Bugün yarışmada birincilik mücadelesi verecek olan Arzu Hanım'ın hedefi birinci olmak. Arzu Hanım birinci olup 10 bin lirayı kazanmak istiyor. 10 bin lirayı kazanarak evine dönmek isteyen Arzu Pelluvan çok iddialı. Temizlik Benim İşim Arzu Pelluvan'ın memleketi Ardahandır. Ardahanlı olan Arzu Pelluvan, 29 yaşındadır. Temizlik Benim İşim'de bugün yarışacak olan Arzu, ev hanımıdır. Ev hanımı olan Arzu Pelluvan'ın 2 tane kız çocuğu vardır.