Temizlik Benim İşim kim birinci oldu? 20 Aralık Temizlik Benim İşim son bölüm neler oldu? Temizlik Benim İşim kazanan kim oldu? her yerde aranmaya başladı. Kadir Ezildi’nin eğlenceli sunumuyla ekranlara gelen yarışmada, her hafta beş pis ev temizleniyor.

Temizlik Benim İşim kim birinci oldu? 20 Aralık Temizlik Benim İşim son bölüm neler oldu? Temizlik Benim İşim kazanan kim oldu? her yerde aranmaya başladı. Kadir Ezildi’nin eğlenceli sunumuyla ekranlara gelen yarışmada, her hafta beş pis ev temizleniyor. Her gün çekilen kura sonucu bir yarışmacı kendisine çıkan evi 4 saatte temizliyor. Haftanın sonunda en yüksek puanı alan kişi de 10 Bin TL’nin sahibi oluyor.Temizlik kadar stratejinin de önemli olduğu yarışmada bu hafta oldukça iddialı yarışmacılar yarıştı. Peki Temizlik Benim İşim haftanın birincisi hangi isim oldu? Temizlik Benim İşim 90. bölümde evdeki hayvanlarla ilgilenen Kadir, izleyenleri çok güldürecek.20 ARALIK TEMİZLİK BENİM İŞİM KİM BİRİNCİ OLDU? Haftanın son gününde birincinin belli olduğu yarışmanın final anlarında puanlar açıklanırken, herkes eteğindeki taşları dökecek.Evin temizliği biter bitmez final heyecanı yaşanacak yarışmada Kadir'in de puanlarının açıklanmasıyla haftanın kazananı belli olacak.TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı! TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı!


TEMİZLİK BENİM İŞİM REYTİNGLERİ NASIL?Reytingleri oldukça iyi olan yarışma ekranlara yeni bir soluk getirdi. Bir de programa Kadir'in eğlenceli hal ve tavırları eklenince Temizlik Benim İşim ekran başındakilere de keyifli anlar yaşatıyor. Bu nedenle hem yapımcısını hem de Fox TV'yi memnun eden Temizlik Benim İşim uzun soluklu bir iş olacağa benziyor.TEMİZLİK BENİM İŞİM SUNUCUSU KADİR EZİLDİ KİMDİR?Geçen yıl TLC'de Temizlik Avcıları programıyla ünlenen Kadir yeni sezonda Temizlik Benim İşim adlı yarışmanın sunuculuğunu yapıyor. 19 Mart 1995 tarihinde doğan Kadir Ezildi, annesiyle birlikte yaşıyor. Haftada 3 gün dip köşe ciddi bir temizlik yapan Kadir annesini bile bezdirmiş durumda. Aslen Konyalı olan Ezildi İstanbul'da ikamet ediyor.Obsesif Kompülsif Bozukluk teşhisi bulunan Kadir pek misafir sevmiyor. Sadece evini değil yaşadığı apartmanın temizliğini de yapan Kadir Ezildi evdeki herkesi de bıktırmış. Özellikle Kadir’in annesi onun bu takıntısından bıkmış. Kadir’in annesi işten eve geldiğinde oturamadığını ve kendi evinde tedirgin olduğunu söylüyor.  Çaya oldukça düşkün olan Kadir Ezildi yeni programıyla son zamanların yükselen ekran yıldızlarından biri olacak gibi görünüyor.