Temizlik Benim İşim 25 Şubat 2021 Perşembe izle, Temizlik Benim İşim bugün de çok izlenilen ve verilen puanların merak edildiği son bölümünü geride bıraktı. Peki Temizlik Benim İşim son bölüm izle de neler oldu?. Yeni sezonunun 31 Ağustos'ta başladığı Temizlik Benim İşim yarışması her gün yayınlanan bölümü ile çok merak edilirken, yarışmacıların birbirlerine verdikleri puanın haftanın son günü olan Cuma günü toplanarak haftanın birincisinin seçildiği ve puanlamaya Kadir Ezildi'nin de dahil olduğu Temizlik Benim İşim 25 Şubat izle linki şu sıralar çok araştırılıyor. Peki Temizlik Benim İşim 25 Şubat son bölüm izle detaylarında neler oldu

Temizlik Benim İşim 25 Şubat Son Bölüm İzle
Temizlik Benim İşim 25 Şubat son bölüm izle başlığı programı seven ve düzenli olarak takip eden kişiler tarafından sıklıkla araştırılmaya devam etmektedir. Kadir Ezildi’nin sunduğu Temizlik Benim İlim programı yayımlandığı tarihten beri oldukça ilgi görmeye devam etmektedir. Programda 5 kişinin aynanda yarışmaya başladığı ve temizlenmesi son olan yerleri temizlediği bu programda herkesin birbirine puan vermesi vermektedir.

Yarışmacıların birbirine puan vermesinin arından ise; en son kadir ezildi yarışmacılara puan vermektedir. Bu puanlama sonucunda ise; kimin yarışmayı kazandığı ve büyük ödülü almaya hak kazandığı belirlenmektedir. Büyük ödülü almak için canını dişine takıp çalışan birbirinden farklı 5 yarışmacı, hangi gün kimin yarışacağına da kura yoluyla karar vermektedirler. Bu kura sonucu yarışmaya başlayan kişiler, onlara verilen evi temizlerken kimi zaman zorlanırlar.

Kadir Ezildi’nin sunuculuğunu yaptığı programda, ara sıra temizlikle ilgili bazı tüyolar veriyor ve yarışmalara yardımcı oluyor olması da izleyiciler tarafından takdir edilmektedir. Temizliği yaşam tarzı haline getirdiğini belirten Kadir Ezildi, farklı temizlik tarifleriyle her gün ekranlara gelmeye ve izleyiciyi güldürmeye devam etmektedir. Ancak programın bazı günlerinde, yarışmacılar arasında bazı tartışmalar yaşanmaktadır. Bu tartışmaların bazıları kısa süre içerisinde bitse de bazıları program boyunca uzamaktadır. Bu durum ise; ekran başındaki seyirciyi televizyona daha çok bağlar ve bir sonraki bölümde neler olacağını merak etmesine yol açar.

Programın Son Bölümünde Neler Oldu?
Programın son bölümünde neler oldu? Başlığı altında sorulan sorular da her geçen gün artış göstermeye devam etmektedir. İlk gün Neslihan Hanım’ın ikinci gün ise; Esma Hanım’ın yarışmasının ardından 3. Günün belirlenen yarışmacısı ise; Esra Hanım olarak açıklanmıştır. Asıl mesleği tellaklık olan Esra Hanım, temizlik konusunda fazlasıyla iddialı olduğunu ve diğer yarışmacılardan çok daha güzel temizlik yaptığını belirtmiştir.

Kadir Ezildi ise; 3. Gün yarışacak olan Esra Hanım’a kendi gününde eşlik etmiş ve bazı yönlendirmeler yapmıştır. Esra Hanım’a temizlemesi için verilen ev de diğer evler gibi oldukça zor ve kirli bir evdir. Esra Kumru ise; bu evi başarıyla temizleyebileceğini ve her zaman yaptığı gibi şarkı söyleyerek evi ter temiz hale getireceğini ekrandaki izleyicilerle de paylaşmıştır. Eğer büyük ödülü kazanırsa; kazandığı parayla da şu ana kadar birikmiş bütün kredi kartı ve fatura borçlarını sıfırlayacağını bildiren Esra Kumru bu konuda iddialı olduğunu her fırsatta söylemeye devam etmektedir

Gün Sonunda Verilen Puanlar
Gün sonunda verilen puanlar da programın sıkı takipçileri tarafından sıklıkla araştırılmaya da devam etmektedir. Esra Kumru ona verilen evin temizliğini yapmak için elinden geleni yaptığını ve fazlasıyla emek harcadığını ekran başındaki seyircilerle de paylaşmıştır. Ancak bu konuda onunla aynı fikirde olmayan bazı yarışmacılar vardır. Programda yer alan yarışmacıların Esra Hanım’ın temizliğiyle ilgili verdiği puanlar ise şu şekildedir;

·         Gözde Hanım’ın Esra Hanım’a verdiği puan miktarı; 3’tür.

·         Senanur Hanım’ın Esra Hanım’a verdiği puan miktarı; 3’tür.

·         Neslihan Hanım’ın Esra Hanım’a verdiği puan miktarı; 5’tir.

·         Esma Hanım’ın Esra Hanım’a verdiği puan miktarı; 3’tür.

 

Yarışmacılardan toplamda 14 puan alan Esra Hanım’ın birinci olup olmayacağı ise; Cuma günü yaşanacak finalde belli olacaktır. Temizlik benim işim 25 Şubat’ta yayımlanan yeni bölüm fragmanı içeriğinde de yine yarışmacıların evleri temizlerken çektiği güçlükler ve temizlenen evlerin kir içerisinde bırakıldığı gözlemlenmiştir. Yarışmanın sunuculuğunu üstlenen Kadir Ezildi ise; yeni yayımlanan programda da yarışmacılara destek olmaya gayret göstermektedir.