50.000 TL kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler bazı politikaları uygun olmaları durumunda Temmuz-Ağustos-Eylül ayına özel kredi kampanyası yapan bankalardan işlem yapabilmektedirler. 50.000 TL kredi başvurusu yaptığınız zaman 36 ay vadeye kadar kredi başvurusu değerlendirilir ve sizlere bu limit üzerinde kredi verilir. İsteyen müşteriler dilerse 3 ay ertelemeli olarak da kredilerinde kullanabiliyor.

Sizlerde bu şekilde kredi başvurusu yapmak istiyorsanız vereceğimiz bankalardan banka politikalarına uygun olmanız durumunda kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan krediyi hemen anında hesabınıza atabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin kredi notunun yüksek olması gerekiyor. Daha önce banka çalışmanızın olması ve bu bankalarla düzenli ödemeler yapmamız gerekmektedir.

QNB Finansbank 50.000 TL anında ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

50.000 TL'ye kadar anında onay almak istiyorsanız bazı bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu bankalardan bir tanesi de QNB Finansbank olmaktadır. QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler 50.000 TL'ye kadar 36 ay vade ile işlem yapabilirler.

36 ay vadeli işlem yapacak olan müşteriler kredi başvurularını banka şubelerine gitmeden de yapabiliyor. Onun için kimlik numaranızı 5030 SMS numarasına mesaj atarak göndermeniz yeterli olacaktır. Kredi başvurusu sonrasında onay alan müşteriler ise hiçbir şekilde banka şubelerine gitmeden kredilerini hesaplarına atabilirler. 50.000 TL kredilerde ilk taksit ödemeniz de 3 ay erteleme de yapabiliyorsunuz.

temmuz-agustos-eylul-aylarinda-50000-tl-kredi-verecek-olan-bankalar-yayinlandi

Yapı Kredi Bankası 50.000 TL alındı ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Yapı Kredi Bankası üzerinden de 50.000 TL kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler 36 ay vadeye kadar bu kredileri anında kullanabilir. Başvurular banka şubelerinden yapılıyor. Ayrıca bankanın resmi internet sitesinden ve bankanın sms kredi servisinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bu bankanın ayrıca online kredi hizmete de vardır. Banka müşterisi olmanız durumunda internet bankacılığı kullanıyorsanız, online ihtiyaç kredisini anında alabilirsiniz.

Vakıfbank 50.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank devlet bankası olmasından dolayı kişilerin daha çok tercih ettikleri bankalardan birisidir. Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerin 36 ay vadeye kadar kredi onayı alabilmeleri için en az 6 aylık sigortalarının olması gerekmektedir. Ayrıca emekli olan kişilerin de emekli maaşlarına VakıfBank'a taşınması gerekiyor. Bu şartlara uygun olmanız durumunda kredi başvurusu yapabilir onaylanan kredinizi anında hemen aynı gün içerisinde şubelerden kullanabilirsiniz.

Vakıfbank 50.000 TL kredilerde sadece banka şubelerinden işlem yapmaktadır. Banka şubelerine gittiğiniz zaman kimlik ve gelir belgesini vererek bu bankanın Aralık ayına özel olarak yaptığı düşük faizli krediler den yararlanabilirsiniz.