Ünlülerin birbiri ardına yaptığı reklam anlaşmaları içinde Teoman dudak uçuklatan rakamıyla diğerlerini solladı.

Ünlülerin birbiri ardına yaptığı reklam anlaşmaları içinde Teoman dudak uçuklatan rakamıyla diğerlerini solladı. Şimdilerde reklam kampanyası için kolları sıvayan ünlü şarkıcı kazanacağı rakamdan hayli memnun.

Teoman Rekor Kazancıyla Dudak Uçuklattı
Genellikle sahnelerde görmeye alıştığımız Rock müziğin efsane isimlerinden Teoman, şansını bir de reklam filmi çekerek denemek istiyor. Dillerden dile dolaşan şarkılarını hafızalara kazıyan sanatçı, kazanacağı rakamla nasıl bir yatırım yapacağı merak ediliyor. Bilinen bir marka için ekran karşısına geçmeye hazırlanan Teoman’ın tam 17 Milyon TL kazanacağı konuşuluyor.

Zeyno adında bir kızı olan Teoman, kazanacağı parayı büyük ölçüde kızının geleceği odaklı kullanacak. Bunun yanında Cihangir semtinde yaşayan ünlü şarkıcı, bulunduğu semtten vazgeçemedi ve yatırım için aynı çevreden satılık daire ilanlarını araştırdı. Teoman, uzun bir zaman önce her ne kadar sahneleri bıraktığını ve artık bir daha sahneye çıkmayacağını belirtse de, son dönemlerde tekrar konser vermeye başladı. Teoman, birikimini gayrimenkulle değerlendirmek ve kazancına kazanç katmak için detaylı bir araştırma yaptı.

Teoman'dan ağızları açık bırakan reklam anlaşması! Tam 17 milyon TL'ye imza attı - Son Dakika

Konserlerin yoğunluğundan fırsat bulduğu ilk dakikada ise, reklam filmi için sevenlerine göz kırptı. Anlaşmanın kesinleşmiş olmasıyla da hangi marka ve ürünle ilgili ekrana çıkacağı merak konusu oldu. Başarılı müzisyen söylenenlere göre hem saat hem de gözlük markası için seyirciyle bir araya gelecek ve bundan tam 17 Milyon TL kazanacak. Rakamı duyan herkes kısa süreli bir şaşkınlık yaşasa da reklam filminin görücüye çıkması için bir an önce hazırlıkların bitmesi bekleniyor.

Bahsedilen reklam filmiyle ilgili çalışmalara başlayan Teoman, yakında yayınlanacak olmasıyla ilgili oldukça heyecanlı görünüyor. Konserler ve sahnelerden sonra kendini ekranda da kanıtlayan ünlü ismin başka hangi alanlarda ve ne tür projelerde görüleceği merakla bekleniyor. Teoman, sempatisiyle ve doğallığıyla sevenlerinin ilgisini çekiyor. Bu doğallığın seyirciye geçtiği reklam yapımcıları tarafından keşfedilmiş olacak ki, başarılı söz yazarı için yüklü miktarlarda teklif sunuluyor. Markanın gücünü temsil eden usta sanatçı, aldığı rakamla daha uzun zaman gündemde kalacak gibi görünüyor.

Teoman'ın Reklam Anlaşması 17 Milyon!

Teoman 17 milyon TL'lik reklam anlaşması yaptı! - All Magazine
Bomba bir açıklamayla çok ünlü bir markanın reklam yüzü olacağını söyleyen efsane isim Teoman, daha önce bulunmadığı bir platformda olmaya hazırlanıyor. Üstelik buradan tamı tamına 17 Milyon TL kazanacak. Alınan bilgilere göre yatırım için çoktan hazırlıklara başlayan sanatçı, yeni bir ev sahibi olarak bu kazancını değerlendirecek. Pek çok ünlü isim gibi gayrimenkul yatırımına yönelen sanatçının Cihangir civarında araştırma yaptığı konuluyor.

Rock müziğin sevilen ismi sahnelere uzun bir ara vermişti ancak sevenlerinin özlemine dayanamayarak tekrar konserlerine başladı. Şu an için yeni bir albüm hazırlığı olmasa da hayranlarından çok da uzak kalmadı ve gündem yaratan bir teklife imza attı. Saat ve gözlük firmalarının yüzü olmak için gün sayan şarkıcı, daha reklam yayını başlamadan hakkında konuşulmaya başlandı.

O REKLAMDAN SERVET KAZANACAK

Cem Yılmaz İcralık Oldu! Ahu Yağtu Sonunda Dediğini Yaptı! Aldığı Cevap İse Olay Oldu! Cem Yılmaz İcralık Oldu! Ahu Yağtu Sonunda Dediğini Yaptı! Aldığı Cevap İse Olay Oldu!

Daha önce de ünlülerin pek çok reklam için yaptığı anlaşmalar dikkat çekmişti; ancak Teoman deyim yerindeyse dudak uçuklattı. Şimdiden merakla beklenen reklamla ilgili Teoman’ın nasıl bir performans sergileyeceği kulaktan kulağa dolaştı. Ünlü ismin hayranlarını sevindiren bu haber, gazete ve sosyal medya hesaplarına bomba gibi düştü.

Setlere çok da yabancı olmayan Teoman, aslında daha önce de bir reklam filminde bulunmuştu. Etkili ve eğlenceli bir iz bırakması reklam yapımcılarını harekete geçirdi ve Teoman’ı çok farklı bir kategoride ilk kez anlaşma yapmasını sağladı. 54 yaşındaki söz yazarının bu kazancı sosyal ortamlarda hayli konuşuldu.