AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açılışıyla bugün AKP Kızılcahamam kampı başlayacak ancak öncesinde yapılan uyarılar dikkat çekti.

Kayıp 128 Milyar Dolar Patladı! Bankacılar Kayda Almış! "Kamera Kayıtları Ve Fotoğraflar Var" Denildi! Skandal Büyüyor! Kayıp 128 Milyar Dolar Patladı! Bankacılar Kayda Almış! "Kamera Kayıtları Ve Fotoğraflar Var" Denildi! Skandal Büyüyor!

3 gün sürecek kampta gelecek yıl yapılması planlanan seçimlerin görüşüleceği belirtilirken, ekonomi, 3600 ek gösterge, dış politika gibi Türkiye’nin gündemindeki önemli başlıklarda kararlar alınacağı söylenirken Hürriyet yazarı Nuray Babacan yapılan uyarıyı duyurdu.

Babacan, AKP'nin Kızılcahamam kampı öncesi genel merkez yönetiminin AKP'li siyasetçilere kamp boyunca kılık kıyafet, yeme-içme görüntüleri konusunda dikkatli olmaları için uyardığını yazarken ayrıca "İsraf anlamına gelebilecek görüntülerden kaçınılması istenirken, özellikle açık büfe kahvaltı görüntülerine izin verilmeyeceği, genel merkezin buna yönelik önlemler aldığı öğrenildi" dedi.

Bu yapılan uyarılar ise haliyle AKP'lilerin sahur ve yemek toplantılarının gündeme gelmesi sonucu yapılan harcamalara ilişkin tepkileri hatırlattı.

Erdoğan'ın Vatandaşlarla İftar Şovu: Yemeğini ve Sandalyesini Kendi Götürüyor, Vatandaş Dekor Olarak Kullanılıyor - Haberler - TamgaTürk

1651552603620-yemek