Gain Medya yapımcılığında gerçekleşecek ve Gain'de yayınlanacak olan Terapist dizisi, izleyecinin beğenisine sunuldu. İzleyenler tarafından tam not alan Terapist dizisi oldukça beğenileceğe benziyor.

Gözden kaçırmayın

Ah Nerede Bombası Patladı! Nil Keser Kimdir? Ah Nerede'nin Zehra'sı Nil Keser Oldu! "Torpil" Denildi! Ah Nerede Bombası Patladı! Nil Keser Kimdir? Ah Nerede'nin Zehra'sı Nil Keser Oldu! "Torpil" Denildi!
Gain Medya yapımcılığında gerçekleşecek ve Gain'de yayınlanacak olan Terapist dizisi, izleyecinin beğenisine sunuldu. İzleyenler tarafından tam not alan Terapist dizisi oldukça beğenileceğe benziyor. Başarılı oyuncu kadrosu, dizinin konusu ve olayları işleyiş şekli ile izleyenleri etkilemeyi başardı. Terapist dizisinin başrol oyuncu kadrosunda birbirinden yetenekli altı tane oyuncu yer alıyor. Terapist dizisinin oyuncu kadrosunda; Çağdaş Onur Öztürk, Dolunay Soysert, İlayda Alişan, Muhammed Uzuner, Murat Kılıç ve Zeynep Çamcı yer alıyor. Birbirinden yetenekli ve sevilen oyuncuların bulunduğu dizinin konusu da oldukça ilginç. Terapist dizisinde bir terapistin eşinin öldürülmesi sonrasında yaşananlar anlatılıyor. Terapistin eşinin ölümünün merkeze alındığı dizi de Terapist Çetin ve 5 farklı danışanı yer alıyor. 5 danışandan biri olan Zeynep Çamcı ise Terapist dizisinde Ayşe rolünde yer alıyor. Terapist dizisinin Ayşe'si kimdir ? Terapist dizisinde Ayşe rolünü oynayan oyuncu kimdir ? Zeynep Çamcı kimdir ? Zeynep Çamcı daha önce oynadığı diziler nelerdir ? Zeynep Çamcı kaç yaşındadır ve boyu kaçtır ? Zeynep Çamcı evli mi, kocası kimdir ?Terapist Ayşe kimdir ? Zeynep Çamcı kimdir ?

Terapist dizisinin Ayşe'si Zeynep Çamcı 1986 yılında Bodrum’da doğmuştur. Şimdilerde Terapist dizisinde Ayşe karakterine hayat veren başarılı oyuncu Zeynep Çamcı, yeteneği ve usta oyunculuğu ile adından söz ettirmeyi başarıyor. Zeynep Çamcı, 34 yaşındadır. Zeynep Çamcı'nın annesi eczacıdır. Annesinin Turgutreis'te eczanesi olduğu için ilk ve orta okulu Bodrum'da okumuştur. Lise'ye geçtiği zama ise eğitim hayatına Muğla'da devam etmiştir. Zeynep Çamcı ardından üniversite eğitimi için İstanbul'a gelmiştir. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümünden mezun olmuştur. Zeynep Çamcı üniversite eğitiminden sonra çeşitli oyunculuk eğitimleri de almıştır. Eğitimlerini tamamlayan Zeynep Çamcı'nın ilk oyunculuk deneyimi, Recep İvedik 3 filminde Şahan Gökbakar ile birlikte olmuştur. Zeynep Çamcı birçok dizi ve filmde oynamıştır. Ancak Zeynep Çamcı'nın ün kazandığı ve tüm Türkiye'ye kendisi tanıtması, TRT1 ekranlarında yayınlanan Beni Böyle Sev dizisi ile olmuştur. Zeynep Çamcı 2015 senesinde Serhat Bayram ile evlenmiştir ve hala evlidirler. Ayrıca Zeynep Çamcı'nın boyu 162'dir.

Zeynep Çamcı oynadığı dizi ve filmler nelerdir ?

2018 Adı Zehra dizisi Hande ve Zehra rolü
2017 Kara Yazı dizisi Yaren rolü
2016 Seviyor Sevmiyor dizisi Deniz rolü
2012 Canımın İçi dizisi
2012 Beni Böyle Sev dizisi Ayşem rolü
2012 Leyla ve Mecnun dizisi Sedef rolü
2011 Adını Feriha Koydum Emirin Yolu dizisi
2014 – Deliha (Meryem) (Film)
2013 – Meryem (Meryem) (Film)
2010 – Recep İvedik 3 (Zeynep) (Film)
2009 – Güneşin Karanlığı (Kısa Film)
2008 – Recep İvedik 2 (Kasiyer) (Film)
2008 – Gece Gündüz (Aslı) (Dizi)