Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programı sayesinde akıllara zarar bir şöhrete kavuşan, sonrasında da Kemal Ayvaz’la evlenen fenomen gelin adayı Hanife Gürdal’ın tesettür sonrası pozları sosyal medyaya damga vurdu.

Bir döneme damga vuran izdivaç programları şimdilerde yok ancak yankıları hala dinmek bilmiyor. Esra Erol’un Flash TV ekranlarında yapmaya başladığı izdivaç programları silsilesi Esra Erol’un daha bilinen ulusal kanallara geçmesinin ardından rekabetin kızıştığı bir ortama dönüştü. Esra Erol’un ardından Zuhal Topal, Seda Sayan, Uğur Arslan, Songül Karlı gibi isimlerde bu furyaya uyup evlendirme programları yaptılar. Bazılarında yaşananlar günlerce basında kendilerine yer bulurken, o programlarda yer alan pek çok isim akıllara zarar bir şöhrete kavuştu. Ancak bir evlendirme programı vardı ki orada skandalların ardı arkası kesilmedi. O programda Zuhal Topal’ın skandalıydı.

Tesettürlü pompacı Hanife Gürdal’dan bikini dantel şov! Ünlü gelin adayının artık sınırı kalmadı! Son haliyle… Yatak fotoğrafları ifşa olandan, ilginç tavırlı insanlara, şimdilerde vücutlarını sergileyerek para kazanan pek çok kişiye kadar  pek çok hafızalara kazınan ismi bünyesinde barındıran program, izdivaç programlarının RTÜK tarafından yayından kaldırılmasının ardından yayından kaldırıldı kaldırılmasına ama programlarda hayat arkadaşlarını arayan pek çok isim şimdilerde sosyal medyada akıllara zarar bir şöhrete sahip. O isimlerden belki de enn ünlü Hanife Gürdal. O dönem gelen hiçbir adayını beğenmeyerek herkesçe eleştiri oklarının hedefinde olan Hanife Gürdal aradığı aşkı program sonrasın buldu. Ancak Hanife Gürdal’ın program sonrası da vukuatları haliyle fazlaydı.

Önce tesettüre giren Hanife Gürdal şaşırtan bu kararın ardından bir benzin istasyonunda pompacı olarak işe başlamıştı. Hanife Gürdal sonrasın Kemal Ayvaz ile yaşadığı aşk ve apar topar evlilikler bir kez daha gündeme gelmişti. Gürdal şimdiler tesettürü çoktan attı ve artık parasını pompacılıktan değil sosyal medyadan kazanıyor.

BİKİNİLİ, GECELİKLİ POZLAR

Gözden kaçırmayın

Boşanan İbrahim Çelikkol'a Tuğba Ekinci Darbesi! Açtı Ağzını Yumdu Gözünü! Boşanmaya Damgasını Vurdu! Boşanan İbrahim Çelikkol'a Tuğba Ekinci Darbesi! Açtı Ağzını Yumdu Gözünü! Boşanmaya Damgasını Vurdu!

Tesettürü attıktan sonra pozlarında sınır tanımayan Hanife Gürdal şimdilerde bikinili poz da paylaşıyor, gecelikli poz da o pozlara kısa süre önce imzasını atan Hanife Gürdal’ın bu sivri değişkenleri takipçileri tarafından eleşitirilirken  o da paraya demiyor. İşte Hanife Gürdal’ın son hali…