Teşkilat 2.sezonuna bomba gibi başlıyor. Kadroda yeni isimler göründü. İşte detaylar..

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ,yapımcılığını Tims&B Productions'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ketche'nin oturduğu, senaryosunu Ethem Özışık'ın kaleme aldığı Teşkilat dizisinin 2.sezonunun ilk fragmanı yayınlanarak, yayın tarihi bell oldu.

Başrollerini Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya'nın paylaştığı ve kadrosunda Serdar Yeğin, Pervin Ünalp, Bora Karakul, Volkan Polat Yiğit, Erdem Alpyürük, Hilal Anay, Atılay Uluışık, Mert Karabulut, Feray Darıcı, Ahmet Uğur Say,Yavuz Bingöl gibi usta isimlerin yer aldığı diziye üç usta isim dahil olduğu görüldü.

Gönül Dağı’nın Kenan'ı Serkan Kuru Neden Aniden Boşandı? Aldatma İddiaları Doğru mu? Bir Set Aşkı Daha Gerçek mi Oldu? Gönül Dağı’nın Kenan'ı Serkan Kuru Neden Aniden Boşandı? Aldatma İddiaları Doğru mu? Bir Set Aşkı Daha Gerçek mi Oldu?

Kurtlar Vadisi'nde Memati karakterini canlandıran ve son olarak Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde gördüğümüz  Gürkan Uygun , Turgut Tunçalp ve Hakan Bayov kadroya katıldı. Usta isimlerin kadroya dahil olması hayranlarını sevindirdi.

teskılat-turgut

Teşkilat yeni bölüm tanıtımında, Mete'nin yerine MİT'in özel ekibinin başına geçen Halit Başkan ile Tövbekar ( Hakan Bayov)  ve Yıldırım'ın ( Gürkan Uygun)  geçmişden gelen sırlar dikkatleri çekecek.

teskılat-yeni

Dizinin ikinci sezonu 26 Eylül Pazar akşamı başlıyor..