Teşkilat dizisi Çağlar Ertuğrul ayrılığı ile birlikte öksüz kaldı. Teşkilat dizisinin akıbetinin ne olacağı da merakla araştırılıyor.


TRT1 ekranlarının karanlık iç yüzler ile derin devlet anlaşmalarının gün yüzüne çıkarıldığı Teşkilat dizisi ile ile alakalı şok bir ayrılık kararı geldi. Teşkilat Çağlar Ertuğrul’un dizi yeni sezonda olmayacağı haberleri gündeme bomba gibi düşerken, Peki dizinin başrol oyuncusunun ayrılacağı haberi sonrasında, Teşkilat dizisinin akıbetinin ne olacağı da merakla araştırılıyor. TRT'nin aksiyon dolu dizisi Teşkilat’tan sezon finali ile birlikte gelen bir haber, Teşkilat dizisi hayranlarını üzdü. 

Teşkilat’ın başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul un diziden şok bir açıklama ile ayrılacağı açıklandı.

Çağlar Ertuğrul  sosyal medyayı birbirine kattı

Teşkilat dizisinin yakışıklı oyuncusu Çağlar Ertuğrul  Twitter hesabı Teşkilat dizisinden ayrılacağı haberi sonrasında adeta kilitlendi. Dizinin müptelaları ile birlikte bir de diziyi Çağlar Ertuğrul  için izleyen kesim, bu habere inanamadı.

Dün yapım şirketinin açıklama yapmasının akabinde bugün de genç oyuncu bir

açıklama yaptı.

Teşkilat’a vedasını sundu

Ünlü oyuncu Çağlar Ertuğrul Twitter hesabından diziden birkaç demeç paylaşarak açıklama yaptı ve

‘’ 67 haftada unutulmayacak Anılar biriktirdik, yüzlerce emekçisi ile gurur veren bir iş ortaya çıkardığı en zor şartlarda bile binlerce destekçisi nden moral bulduk sonsuz teşekkürler ve şüpheniz olmasın Teşkilat yeni sezonda da son derece heyecanlı olmaya devam edecek’’ dedi.

Geçen sezon gidecekti

2. sezonunun da başarı ile tamamlanması akabinde, Teşkilat dizisi ilke alakalı gündemi sarsacak iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Teşkilat dizisi ilk sezonundan sonra 1 sezonluk daha oynamasına karar verilen Çağlar Ertuğrul’un, 3. Sezon ile alakalı görüşmelerinin olumsuz sonuçlandığı bildirildi.

Çöp Adam Dizisine Bomba İsim Katıldı! Güzel Oyuncu Dizide Esecek! Çöp Adam Dizisine Bomba İsim Katıldı! Güzel Oyuncu Dizide Esecek!

Yani oyuncu ile yapımcı şirket arasında yeni bir anlaşma sağlanamadı . Teşkilat Serdar karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu, Çağlar Ertuğrul, 3. Sezon öncesinde diziden ayrıldı.

 Yapım şirketi de resmen açıkladı

Trt1 ekranlarının ilgi ile izlenen dizisi Teşkilat yapımcıları tarafından yapılan açıklamada ‘Teşkilat dizisinin  başrolünü üstlenen sevgili oyuncumuz Çağlar ertuğrulun canlandırdığı Serdar karakteri, hikayesi planlandığı gibi 2. Sezon finalinde nihayete erdi. Ve iki sezon boyunca dizimiz de yer almasında büyük katkıda bulunan sevgili Çağlar ‘a  teşekkürlerimizi sunarız. Teşkilat  3.sezon hazırlıkları planlandığı şekilde devam etmektedir’’ denildi

Çağlar Ertuğrul’un yerine kim gelecek

Teşkilat dizisi 3. Sezona buruk başlayacak olsa da yeni sezon başlaması için tüm planların işlediği ve Eylül ayı itibari ile bizlerle birlikte olacağı belirtildi.

Zehra karakteri ile karşımıza çıkan Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul karakteri ile karşımıza çıkan Serdar ile alakalı bir açıklama yaparken, dizide en çok sevilen çiftin ayrılığı da gündeme oturdu . Bildiğiniz üzere teşkilat 2. sezon son bölümünde Serdar'ın Zehra'ya evlilik teklifi etmesi Zehra'nın da kabul etmesi ve sonrasında yaşanan büyük bir patlama ile teşkilat Serdar'ın öldüğü Çağlar Ertuğrul'un diziden ayrılma açıklaması sonrasında kesinleşti.

Hikaye İstanbul'a taşınıyor

Teşkilat dizisi 3 sezonunun çekimlerinin ilk iki sezonda Ankara'da çekilmesinin tam tersine İstanbul'da devam edebileceği söylendi. Yani Teşkilat dizisinin hikayesi artık İstanbul'da süre gelecek