Teşkilat dizisi bir süredir yayın hayatına başlamadı. Bu nedenle izleyiciler Teşkilat 4. sezonu ne zaman başlayacak diye soru soruyor. Murat Yıldırım'ın başrolde oynadığı diziye yeni oyuncular da katıldı. Üstelik yeni sezon ilk bölüm fragmanı da geldi.

Teşkilat 4. sezonuna bomba gibi isimler katıldı. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve milyonlarca izlenerek rekor kırdı. Peki dizide kimleri göreceğiz? 4. sezon ne zaman başlıyor? İşte Teşkilat'taki son dakika gelişmeleri! 

Teşkilat 4. Sezon Yayın Tarihi!

TRT1 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Teşkilat, yeni sezon başlangıcıyla ilgili merak içindeyiz. Bu başarılı yapım, 79. bölüm sonrası izleyicisine kısa bir mola verdi. 4. sezonun ne zaman başlayacağına dair beklentiler sürüyor. Dizi için hazırlanan yeni fragman izleyicilere sunuldu, fakat ilk bölümün ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil. Bu sebeple, 8 Ekim Pazar günü Teşkilat'ın yeni bölümünü izleyemeyeceğiz.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Teşkilat'a Katılan Yeni Oyuncuların İsimleri

Yeni sezonda dizinin oyuncu kadrosuna taze kanlar katıldı. Aybüke Pusat, Sarp Levendoğlu, Cengiz Bozkurt, Tuğçe Açıkgöz ve İlker Kızmaz gibi isimler Teşkilat ailesine dahil oldu. Yayımlanan yeni fragman "Oyun bozan değil, oyun kuran biziz!" sloganıyla büyük beğeni topladı ve bir milyonun üzerinde izlendi. Bu ilgi, yeni sezonun ne zaman başlayacağının daha da merak edilmesine neden oldu.