TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat’ta yaprak dökümü sürüyor. Son olarak Mesut Akusta’nın veda ettiği diziden yeni bir ayrılık iddiası daha geldi. Peki Teşkilat Ceren ayrılıyor mu? Ezgi Eyüboğlu Teşkilat dizisinden ayrıldı mı? Ezgi Eyüboğlu teşkilat dizisinden neden ayrıldı?

TRT 1 ekranlarında konusu ve güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri çeken ve aynı zamanda izlenme rekorları kıran dizi teşkilatta Yaprak Dökümü hız kesmeden devam ediyor. Teşkilat dizisinde son olarak usta oyuncu Mesut Akusta veda etmişti. Mesut akusta'nın Hayat verdiği Mete Başkan karakteri Şehit olmuştu. Sevilen dizide bir ayrılık haberi daha geldi. Peki, Teşkilat Ceren ayrılıyor mu? Ezgi Eyüpoğlu teşkilat dizisinden ayrıldı mı? Teşkilat Ceren neden ayrıldı?

Teşkilat Ceren ayrılıyor mu?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan teşkilat dizisinden bir ayrılık haberi daha geldi. Dizide Ceren karakteri veda edecek. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre teşkilat dizisinde Ceren karakteri aslında Kısa süreli bir karakterdi. Ancak izleyicilerin bu karakteri çok sevmesi nedeniyle bu sezonun ortalarına kadar Ceren karakteri rolüne devam etti. Fakat artık Ceren için Yolun sonu göründü. Teşkilat dizisinden Ceren karakteri gelecek bölümlerde ayrılacak. Senaryo gereği ölerek veda edecek olan Ceren karakterinin ne zaman ayrılacağı ise henüz kesinleşmedi. Ancak sezon finali öncesinde ayrılması bekleniyor.

teskilat-ceren-ayriliyor-mu-ezgi-eyuboglu-teskilat-dizisinden-neden-ayrildi-2

Gözden kaçırmayın

Gani Müjde Efsanesi Ekranlara Dönüyor! Arkadaş Konusu Ne? Ertan Saban Kimdir? Arkadaş Dizisi Oyuncuları Kimler Oldu? Gani Müjde Efsanesi Ekranlara Dönüyor! Arkadaş Konusu Ne? Ertan Saban Kimdir? Arkadaş Dizisi Oyuncuları Kimler Oldu?

Ezgi Eyüboğlu Teşkilat’tan neden ayrıldı?

Güzel oyuncu Ezgi Eyüboğlu teşkilat dizisinde Ceren karakterine Hayat veriyordu. Dizideki performansı ile izleyicilerden tam not almayı Başaran oyuncu diziden ayrılıyor. Teşkilat dizisinde Ceren karakterinin hikayesi bittiği için Ezgi Eyüboğlu ilerleyen bölümlerde veda edecek. Ezgi Eyüpoğlu hayranları şimdiden güzel oyuncunun yeni projesini merak etmeye ve araştırmaya başladı bile.