Teşkilat Dizisi İzlendi Mi? TRT Teşkilat Dizisi Reyting Sonuçları Nasıl?

Dün akşam TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve izleyicisini etkisi altına alan yeni dizi Teşkilat, izleyenler tarafından merak ediliyor. TRT 1'in yeni dizisi Teşkilat daha başlamadan yayınladığı tanıtım filmleri ile izleyenlerin dikkatini çekmeyi

Dizi Haberleri 08.03.2021 - 22:01 04.05.2021 - 04:21 İlan35
Dün akşam TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve izleyicisini etkisi altına alan yeni dizi Teşkilat, izleyenler tarafından merak ediliyor. TRT 1'in yeni dizisi Teşkilat daha başlamadan yayınladığı tanıtım filmleri ile izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı. Başarılı oyuncu kadrosu, sıra dışı konusu ve ilgi çeken karakterleriyle Teşkilat, ekranlara hızlı bir giriş yaptı. Ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olmaya aday olan Teşkilat, dün akşam TRT 1 ekranlarına gelerek izleyicisi ile buluştu. TRT 1 ekranlarında her hafta pazar günü yeni bölüm yayınlayacak olan Teşkilat, 1. bölümünü yayınladı. Peki, dün ilk bölümünü yayınlayan yeni dizi Teşkilat izlendi mi, izleyici beğendi mi? Milli İstihbarat Teşkilatı'nı konu alan Teşkilat dizisinin reyting sonuçları nasıl? Devam eder mi?

Milli İstihbarat Teşkilatı'nın anlatıldığı Teşkilat dizisi dün ilk kez ekranlara geldi. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi daha yayın hayatına başlamadan önce de oldukça dikkat çekmişti. İzleyenler dizinin tanıtım filmini, konusunu ve oyuncu kadrosunu görünce diziyi sabırsızlıkla beklemeye başladılar. Teşkilat dizisinin yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın oturuyor. Yağız Alp Akaydın'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Teşkilat dizisinin dün akşam yayınlanan ilk bölümünün izlenip izlenmediği merak ediliyor. MİT'i anlatan Teşkilat dizisi izlendi mi? Devam eder mi? Teşkilat dizisi reyting sonuçları nasıl? Kaçıncı oldu?Teşkilat Dizisi Reyting Sonuçları

İlk kez pazar akşamı ekranlara gelen vatan sevdalılarını anlatan Teşkilat dizisinin reyting sonuçları merak ediliyor. Teşkilat dizisi ekranlara hızlı ve oldukça başarılı bir giriş yaptı. Ekranlara ilk kez gelmesine rağmen adeta rakiplerini ezdi geçti. Peki, Teşkilat dizisi reyting sonuçları nasıl? Teşkilat'ın aldığı reyting yüzleri güldürdü mü?

Teşkilat dizisi yayınladığı ilk günden birinci olmayı başardı. 7 Mart pazar akşamı reyting sonuçları nasıl diye baktığımızda yeni dizi Teşkilat'ın ilk günden 1. olduğunu görüyoruz. Teşkilat reytinglerde birinci oldu. Teşkilat totalde 10,10 reyting oranı aldı. Öte yandan AB'de 12,27 oranında reyting oranı aldı. ABC'de ise Teşkilat 11,87 oranında reyting oranı aldı.Teşkilat Dizisi İzlendi Mi?

Başrol oyuncu kadrosunda Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler ve Nihat Altınkaya gibi isimlerin yer aldığı Teşkilat dizisi pazar akşamı ilk bölümünü izleyicisinin beğenisine sundu. 7 Mart pazar akşamı TRT 1 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkan Teşkilat dizisi reyting sıralamasında 1. oldu. Sadece Türkiye'de de değil, pek çok ülkede izlenme rekoru kırdı. Hem ülkemizde hem de yayınlandığı ülkelerde oldukça yüksek izlenme oranı alan ve izleyicinin beğenisini kazanan Teşkilat, böyle giderse uzun yıllar ekranlarda yer alır. Milli İstihbarat Teşkilatı içinde yaşanan gizli olaylar, planlar, sorunları anlatan ve MİT'te görev alan kişilerin yaşadığı ilişkiler, aşk konu alınıyor. Tüm konuları eşit miktarda işleyen ve tam dozunda olan Teşkilat dizisi izlendi. Oldukça yüksek izlenme oranı alan Teşkilat dizisi hali hazırda televizyon ekranlarında yayınlanan birçok diziye ve programa fark attı.Teşkilat dizisi konusu, oyuncu kadrosu, senaryosu ve karakteriyle olduğu kadar kamera arkasında yer alan isimlerle de kendisini gösteriyor. Teşkilat dizisinin başarılı ve sıra dışı senaryosunu Ethem Özışık kaleme alıyor. Ethem Özışık'ın kaleme aldığı Teşkilat dizisinin yönetmen koltuğunda ise Yağız Alp Akaydın oturuyor. Teşkilat dizisinin yapımcı şirketi diğer pek çok başarılı yapım ve dizinin de yapımcısıdır. Teşkilat dizisinin yapımcısı Tims & B Productions'dur. Tims & B Productions şu an ekranlarda yayınlanan ve yine reyting rekorları kıran Maraşlı dizisininde yapım şirketidir. Öte yandan bu yapım şirketi daha önce ekranlara gelen askeri dizi olan Söz'ün de yapımcılığını yapmıştır.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@