TRT 1 ekranlarına yeni diziler eklenmeye devam ederken TRT 1 yeni dizisi Teşkilat'ın müjdesini verdi. Yağız Alp Akaydın'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Teşkilat dizisinin ne zaman başlayacağı, ne zaman yayınlanacağı merakla bekleniyor.

Survivor Bu Sözlerle Sallandı: "Benim babam değil" Şampiyon İsim Ogeday Sözleri Olay Oldu! Survivor Bu Sözlerle Sallandı: "Benim babam değil" Şampiyon İsim Ogeday Sözleri Olay Oldu!
TRT 1 ekranlarına yeni diziler eklenmeye devam ederken TRT 1 yeni dizisi Teşkilat'ın müjdesini verdi. Yağız Alp Akaydın'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Teşkilat dizisinin ne zaman başlayacağı, ne zaman yayınlanacağı merakla bekleniyor. Ankara'da çekimleri yapılan ve konusu ile fark yaratmaya hazırlanan Teşkilat dizisi TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi ne zaman başlayacak sorusu gündeme geldi. Teşkilat işlerini, ilişkilerini, sorunlarını ve yaşananları konu alacak olan Teşkilat dizisi tanıtım filmi yayınlamadı. Dizinin başlayacağını duyanlar, Teşkilat tanıtım filmi ne zaman yayınlanacak, gelecek merak etmeye başladı. Teşkilat dizisi ne zaman başlayacak? Teşkilat ilk tanıtım ne zaman gelecek?Milli İstihbarat Teşkilatı’nda çalışan ekiplerin iş ve özel hayatını konu alan Teşkilat dizisi bu aralar gündeme gelmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde dizinin isminin değiştiği yönünde haberler gelmişti. TRT 1'de yayınlanacak olan Teşkilat dizisinin adının Ankara olarak değiştirildiği duyuruldu. Çekimleri Ankara'da yapılan Teşkilat dizisinin adı ani bir kararla Ankara olarak değiştirilmişti. Ancak Teşkilat dizisinin yapımcısı sosyal medya hesabından dizinin adının tekrar değiştiğini ve eski adına geri döndüğünü açıkladı. Bu açıklama ile birlikte Teşkilat dizisinin adı yeniden Teşkilat oldu. Dizi isim değişikliği ile gündeme gelmişken ekranları başındakiler Teşkilat dizisinin ne zaman başlayacağını merak etmeye başladı. Teşkilat dizisi ne zaman yayınlanacak?

Teşkilat Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal’ın yeni dizisi Teşkilat, TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. Geçtiğimiz günlerde adının değiştiği duyurulan Teşkilat dizisinin yeni adı Ankara olmuştu. Ankara olan ismi yeniden eski haline döndü ve Teşkilat oldu. TRT 1'de yayınlanacak yeni dizilerden birinin de Teşkilat olduğu duyuruldu. Barbaros adlı tarihi diziye ek olarak TRT 1 ekranlarında bir de günümüzü anlatan fakat gerilim dolu bir dizi başlayacak. Teşkilat dizisinin oyuncu kadrosunda Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Eneshan Nalbant, Mesut Akusta ve Atılay Uluışık gibi isimler yer alıyor. Çok sayıda başarılı ve genç ismin yer aldığı yeni dizi Teşkilat, ne zaman başlayacak, yayına girecek? soruları soruluyor.Milli İstihbarat Teşkilatı'nda yaşanan olayları, istihbarat teşkilatında yaşanan ilişkileri, sorunları ve karşılaşılan durumları anlatan Teşkilat dizisinin çekimleri devam ediyor. Teşkilat dizisinin şimdiden ilk 3 bölümünün çekimleri tamamlandı bile. 3 bölüm çekimleri tamamlanan dizinin bölümleri kurgulanmaya başladı. İzleyicinin karşısına çıkmaya hazır hale getirilmek için sıkı bir çalışma yapan Teşkilat dizisi, çekimler tamamlanır tamamlanmaz ekranlara gelmeye başlayacak. Teşkilat dizisinin 3 bölümünün çekimlerinin tamamlanması ile birlikte izleyenler dizinin tanıtım filminin ne zaman yayınlanacağını araştırmaya başladı. Teşkilat dizisi tanıtım filmi ne zaman yayınlanacak? İlk tanıtım filmi ne zaman gelecek?

Teşkilat Dizisi İlk Tanıtım Filmi Ne Zaman Gelecek?

Türkiye'de yapılan gizli operasyonları, büyük işleri, başarılan ancak duyurulmayan olayları ve Milli İstihbarat Teşkilatı'nda çalışan kişilerin ana planda olduğu yeni dizi Teşkilat'ın çekimleri hız kesmeden devam ediyor. Başarılı oyuncu kadrosu ve sıra dışı merak uyandıran konusu ile Teşkilat dizisi, çekimlerini tamamlamak üzere. Teşkilat dizisi ilk 3 bölümünün çekimlerini tamamladı ve 4. bölümün çekimlerine başladı. Bu haber karşısında ise izleyenler, Teşkilat dizisinin tanıtım filminin ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Teşkilat dizisi ilk tanıtım filmi ne zaman gelecek?Teşkilat dizisinin ilk tanıtım filminin yayınlanacağı duyuruldu. TRT 1'de yayınlanacak Teşkilat dizisi bu akşam ilk tanıtım filmini yayınlayacak. TRT 1 ekranlarında her Cuma olduğu gibi bu akşam Payitaht Abdülhamid yayınlanacak. TRT 1'in en çok izlenen günlerinden Cuma'yı tanıtım filmi yayınlamak için seçen Teşkilat, bu akşam izleyenlerin karşısında ilk tanıtım filmi ile gelecek.