TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanan Teşkilat dizisinde  iki önemli değişiklik yapıldı. İsim hakkının başka birinde olması nedeni ile dizinin adı değiştirilmek zorunda kaldı.

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanan Teşkilat dizisinde  iki önemli değişiklik yapıldı. İsim hakkının başka birinde olması nedeni ile dizinin adı değiştirilmek zorunda kaldı. Dizinin yeni adı Ankara olarak belirlendi Diğer önemli gelişme ise yönetmen koltuğunda oldu. Yağız Alp Akaydın’ın yönetmenliğini bıraktığı öğrenildi.  Hakan Kırvavaç ise dizinin yeni yönetmeni oldu. Peki Ankara dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Konusu nedir? İşte diziye dair merak edilenler haberimizin devamında yer alıyor..

Bu sezon TRT 1 ekranlarda fırtına estiriyor. Birbirinden iddialı dizileri ekrana taşıyor.  Özellikle Masumlar Apartmanı, Uyanış Büyük Selçuklu gibi diziler reyting rekoru kırıyor. Ankara dizisi de kadrosu ve konusu ile oldukça iddialı duruyor. Diziye dair merak edilenler ise şöyle!Deniz Baysal ve  Çağlar Ertuğrul'un başrolünü paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Ezgi Eyüpoğlu, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya,  Mesut Akusta, Ezgi Şenler, Atılay Uluışık ve Eneshan Nalbant gibi isimler yer alıyor.

Milli İstihbarat teşkilatında çalışan bir  ekibin iş ve özel hayatlarındaki yaşamları gözler önüne serilecek. Zorlu çalışma şartlarının özel hayatlarına etkisi ele alınacak. Dizinin yayın tarihi henüz belli değil. Fakat TRT 1 ekranlarında pazar günü yayınlanan Tövbeler Olsun dizisinin final yapmasının ardından başlaması bekleniyor.